Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Pjone Rap / Hip-Hop Pjone 4 1
Lukki

Lukki
o panie ;o daj link do bitu pod który to pisałeś. Jak nie pisałeś pod żaden to spróbuj sobie to pod jakiś zarymować :D niewykonalne.

Napisane Nov 17, 2015, 3:49 pm
Bieganie dla początkującego Hydepark nelly1 13 2
Lukki

Lukki
Ja do temperatury odczuwalnej około 7-8 stopni biegam nadal na krótki rękaw i w krótkich spodenkach. Jak jest zimniej to ubieram bluzę do biegania i coś na uszy. Około 3 stopni dokładam getry do biegania i rękawiczki. Poniżej 0 pod bluzę zakładam koszulkę i zakłądam buff na szyję.

Napisane Oct 15, 2015, 1:35 pm
Lukki

Lukki
Biegam od ponad roku, zacząłem spontaniczne jako odskocznia od pisania pracy licencjackiej. Najpierw wiadomo, krótkie dystanse oraz mała objętość kilometrów. Stopniowo zwiększały się kilometry na treningach (teraz około 15-17km), oraz objętość (około 120-140km miesięcznie). W tym czasie przebiegłem 4 półmaratony, za każdym razem poprawiając swój wynik. Pierwszy pobiegłem po około 3 miesiącach biegania i zaliczyłem go z czasem 1:47:31, po roku biegania w czerwcu br. moja życiówka wynosi 1:39:45. Progres widać, chociaż nie katowałem się specjalnie. Bieganie to najprostsza forma ruchu. Na początek niczego nie trzeba kupować, po jakimś czasie warto zainwestować w buty, a reszta stroju nie gra aż takiej roli. Raz w sezonie wyrwać buty z przeceny za 200-250 zł to nie są aż takie nakłady. Wystarczy odpuścić sobie w każdym miesiącu kilka piwek i już.

Napisane Sep 1, 2015, 3:41 pm
Deska#Początkujący#Nauka Sprzęt Mateiso 10 2
Lukki

Lukki
W takim razie kup deskę Black Knight. Polecam ją tylko ze słyszenia, ale podobno dają radę jak na początek. Kupisz za max 150 zł.

@edit
Pewnie, że mogą.

Napisane Aug 10, 2015, 8:21 am
Lukki

Lukki
Co do sprzętu proponuję podbić do lokalnych skejtów i kupić od nich używane trucki, kółka itp. Wezmą za to grosze, a Ty na początek będziesz miał sprzęt. Buty przydadzą się z płaską podeszwą, na początek nic specjalnego Ci nie potrzeba.

Napisane Aug 9, 2015, 10:49 pm
Deska na początek Sprzęt uki0801 6 1
Lukki

Lukki
Radzę podbić do lokalnych skejtów, którzy z pewnością mają tony używanego sprzętu w domu. Na początek starczy ci na pewno, a zmieścisz się w budżecie.. Uważaj tylko żeby ci nie wcisnęli starego, suchego blatu, którzy zimę przeleżał pod kaloryferem.

Napisane Jul 26, 2015, 11:45 am
Dawno temu w internecie Hydepark Ireneusz2 52 1
Lukki

Lukki
Rzeczywiście frekwencja na forum i na portalu jest bardzo mała. a.pl znam od ponad 7 lat i jak sobie przypomnę co się tutaj wtedy działo, a co dzieje się teraz to aż smutno. Wtedy był wielki boom fingerboardowy. Blaty z okleiny itp. Kurczę to były fajne czasy. Tamto pokolenie jest już dziś dorosłe, a nowych ludzi coś brakuje i może dlatego pustka.

Napisane Oct 29, 2013, 7:30 pm
Vansy z Chin??? Buty k0700 23 1
Lukki

Lukki
Od początku nie wierzyłem, że te Vansy mogą być oryginalne, a po analizie Karas93 nie ma żadnych wątpliwości. Napisz ile ci wytrzymały bo jestem ciekawy.

Napisane Oct 29, 2013, 7:24 pm
Spam sms Gry, konsole, pc, internet... Zyga 8 1
Lukki

Lukki
Znam to. Też dostaję różnej maści telefony chociaż nigdzie numeru nie podawałem. jak się pytam skąd mają mój numer to mi raz koleś powiedział, że maszyna wylosowała. Wychodzi na to, że wylosowała 9 losowych cyfr, które dziwnym trafem ułożyły się w mój numer. Wyśmiałem go, rozłączyłem się i już telefonów od nieznanych numerów nie odbieram.

Napisane Oct 19, 2013, 1:40 pm
Legit czy fake? (czapki) Dodatki jamie_thomas 90 1
Lukki

Lukki
http://allegro.pl/czapka-mitchell-ness-snapback-nba-maverics-i3490566738.html Nie znam się w ogóle na czapkach, więc pytam czy to fake czy oryginał.

Napisane Aug 24, 2013, 3:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>