Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
graffiti ginie? Graffiti drzefrej 89 10
drzefrej

drzefrej
mmmminus? sie znaczy to ma byc ostrzezenie, bo zabrzmialo malo oficjalnie? podwazanie autorytetu wladcy? czy odbieganie od tematu? a moze bluzgi? hmmm... w tym momencie to juz pewnie bedzie podbiegalo pod offtop... czy moze roznica pogladow na forum?

Napisane Oct 3, 2006, 9:20 am
drzefrej

drzefrej
wRiTer_Ka powiedział(a):
-Jechały trzy tramwaje :
Jeden w prawo, drugi w lewo ...a trzeci za nimi :w00t:

respekt dzefrej ..Ty to jeste¶ zi±±±±. !
szacun kolega jou. JOU.

graffiti staje sie komerch±- nie ma w nim już swieżo¶ci no porażka...
chyba zaczne grać w szachy czy co¶ bo to nie ma sensuuu );

o widze, ze grupies daja rade... kocham was... zapraszam na bekstejdrz, a autografy telefonicznie...

kazdy Ci powie, ze internet wypaczyl graffiti... masz kontakty to sie popytaj w innych miastach. tru gangsta 3f graffiti/rap przetrwa... Ty zarzucilas temat, ze to komercha, ja tak nie twierdze, ale w pewnym stopniu komercyjne jest robienie legali na zamowienie i nikomu to nie przeszkadza, bo sa puchy i jest kasa... komerchaaaaaaaAAAA!! tak, w takim razie ok polowy sceny mozemy uznac za komercyjna... łał... naprawde podziwiam Ciebie za poglady i ciagle patrzenie z jednego miejsca... joł małolata...

Napisane Oct 2, 2006, 11:27 pm
drzefrej

drzefrej
oessssuuu...

troche trudno wam to wszystko pojac co nie?... graffiti ginie bo zaczelo wchodzic, a raczej zaczelo sie wzerac w internet... mamy fotologi ktore coraz czesciej pokazuja graffiti, ludzie zamieszczaja tam zdjecia, bd od ponad 8 miechow nie wychodzi, portale o graffiti poumieraly... wy rozumiecie umieranie graffiti jako znikniecie ze scian... pffff... szpoko oko... graffiti na scianach nie zginie, ale zginie calkowicie opcja w ktorej liczy sie to zeby poruszac sie po miescie i dostrzegac nowe prace... bo siedzacy dzieciak przy komputerze widzi zdjecie na monitorze i rozkmini cala prace az sie zrobi nudna, a mijajac na miescie gdzies ta prace bedzie se myslal" a to to, widzialem na takim a takim portalu albo takim a nie innym fotologu, nudne..." to sie nazywa umieraniem graffiti...

i widze, orb, ze zle mnie zrozumiales i nie jest to jednak oczywiste...

Napisane Oct 1, 2006, 7:29 pm
drzefrej

drzefrej
zabolalo? jeden z tych o ktorych mowa? zaczynalem, ale nie mialem problemu z tym jak odkrecic markera, jaka nazwe kru wybrac, jakimi puchami malowac... bo liczy sie myslenie kmiocie... dzieciak moze zaczynac kiedy chce jesli chociarz w malym stopniu potrafi myslec... potrafisz?

Napisane Jul 31, 2006, 4:14 pm
drzefrej

drzefrej
wpadaj do mnie na MIB'y... wodke mam... wez po drodze sok i paluszki... czy ja sie przejmuje?? buahaha... juz wole przemilczec i sie dobrze bawic niz stukac i sobie paluszki niszczyc... jeszcze mi sie na klawiaturze paznokiec zlamie i co wtedy...

Napisane Jul 31, 2006, 10:46 am
drzefrej

drzefrej
i widzisz tu jest Twoj problem... zle znosisz jakakolwiek krytyke... a jestem czlowiekiem jak kazdy inny... i oceniam jak kazdy inny

Napisane Jul 29, 2006, 9:40 pm
drzefrej

drzefrej
wszystkiego bym sie spodziewal po Tobie skarbie ale nie zyczenia smierci... graffiti ma sie w sobie, ale gazety, serwisy pomagaja zobaczyc co sie dzieje na swiecie... w jakim to kierunku zmierza... a podejscie mam jak najbardziej boskie... podejscie by zrobic cos na duza skale, dla innych... buahaha... graffiti ma sie w sobie nie w serwisach... np slawetne 3f ktore jakby nie patrzec tez jest serwisem... masz w sobie graffiti czy w serwisie? myslisz o tworzeniu na plaszczyznie ktorej nie jestes w stanie sobie wyobrazic ani dosiegnac... ale masz plusa za ambicje... ambitna dzioucha z Ciebie... tyle ze na ambicjach sie konczy...

Napisane Jul 29, 2006, 6:57 pm
drzefrej

drzefrej
wRiTer_Ka powiedział(a):
Dla dzefreja graffiti ginie bo biedak zasklepił się w tym szczeniackim forum i się tylko bulwersuje :P

jaki ten ¶wiat jezt złyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! :hmm:

Kochanie ...może zamiast rozpatrywać co¶ na co nie masz wpływu (np. ja sie juz dawno z tym pogodziłam...) kupisz montane ...pójdziesz odreagować...
Bo bior±c pod uwage fakt, że ja mam 11 lat i nie wiem jak się martker odkręca, a będe takich grafficiarzem kiedy¶ że kurde elo rap ganksta to ...
to nie wiem czy ¶miać się czy też płakać :P

nie komentuje tego tematu.

taaaak... zasklepilem sie i swiata poza nim nie widze... nic nie robie... moj wklad w graffiti jest zerowy... odpowiem krotko...  www.abovethegrey.com... ssij... za rok druga edycja... w tym roku jeszcze jam street artowy... i najprawdopodobniej album street artowy tez bedzie w tym roku, a jak nie to w przyszlym... a wszystko dlatego, ze siedze w domu przed komputerem i wale na forum post za postem... odbij dziewczynko...

aha... jeszcze jedno... catchme padlo... flixy padlo... grafwizje padaja... bd sie konczy... reasumujac... graffiti pada...

Napisane Jul 29, 2006, 4:29 pm
drzefrej

drzefrej
estar... najlepszy przyklad dales tego co sie tutaj wyprawia... polski poziom tez spadl w momencie gdy osoby ktore sie dorobily fejmu robia prace dla zabawy ktore sie okazuja klocami... a o hip-hopie sie wypowiadac nie bede... jest stracony... tylko historia jest dobra do posluchania...

efente... ile sie mozna smiac z jednego zartu, z czasem staje sie nudny i bezsensowny... juz bym wolal siedziec na lini gdzies i wychaczyc ta cala dzieciarnie to bym mial sporo farb do malowania...

swoja droga... jest tu jakis wrajter-junior ktory chce sie ustawic na malowanie... na chromy... z czerwonym backline'm... niech kupi 3 chromy, 2 czarne i 1 czerwony i powie gdzie i kiedy malujemy... wpadne

Napisane Jul 29, 2006, 12:32 am
drzefrej

drzefrej
i nie jestem Twoim ziomem to po pierwsze, a po drugie konstruktywna wypowiedz...

Napisane Jul 28, 2006, 11:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>