Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Aerograf Graffiti DjPoczatek 35 1
deesdwa

deesdwa
taki maly offtop: jak sie maluje aerografem, czy linie mozna robic aż tak bardzo cienkie ( mozna malowac na koszulkach:O ?) czy potrzebnma jest do tego bardzo duza wprawa?

Napisane Oct 6, 2008, 2:50 pm
Spice, Spice Gold, Spice Diamond... Hydepark pShady 133 1
deesdwa

deesdwa
BHT powiedział(a):
... cena zbliżona do MJ, więc różnicy mi to nie robi :P
nie? ateraz spojrz, łapią cie psy z Marysią i masz przypał, a tu ci nic nie mogą zrobic bo nie jest to zakazane!!!
narazie nie palilem, ale od wielu znajomych słyszalem, ze trzyma jak baka, tylko ze duuuuuzo dłuuuuuuuuuuzej.

Co do sklepu w lodzi, to jest bardzo słabo oznaczony, szukałem go wczoraj jak na sszybko przechodzilem przez Pietryne, niby wchodzi sie w brame obok flow i jest na samym koncu.. Przeszedłem przez 6 bram najblizszych od flow i sklepiku nie znalazłem. Co prawda bardzo mi sie spieszyło, wiec moze pominąłem jakis drobny szczegół, badz tabliczke z napisem"dopalacze" ale nie widziałem tego sklepu...

Napisane Sep 16, 2008, 7:04 pm
Kawa i papierosy. Hydepark pitr 236 1
deesdwa

deesdwa
"cygara, jak te piekne kobiety
szlugi, jak te marne dupy..." - wszytsko w temacie fajek. Nie pale, nie lubie, nigdy mnie to nie jarało.
Kawa to kwestia gustu smakowego. Rowniez nie lubie, nie pijam nigdy, chociaż czasem zapach ma kuszący.

Napisane Sep 16, 2008, 4:22 pm
Bitmakeing w Polszy. Rap / Hip-Hop GordonPzn 49 1
deesdwa

deesdwa
owl powiedział(a):
Sprawdźcie "Rasmentalism". Mentos od*****ł tam kawał dobrej producenckiej roboty. Naprawdę mistrzostwo.

potwierdzam, generalnie materiał jest bardzo dobry

Napisane Sep 2, 2008, 3:34 pm
Snoop Dogg Rap / Hip-Hop shadow123 267 1
deesdwa

deesdwa
troche sie sprzedał i ostro dba o swoje konto bankowe, podobno ostatnio miał przypał z psami bo udowodnili, ze jest on bossem jakiegos gangu handlującego nielegalna bronią... pewnie "mała" łapowka wszystko załatwiła...
co tu duzo gadać, ma super głos, daje super numery pod mega zajebiste g-funkowe bity. Mozna sie czasem wkuurwiic jak co 3 słowo leci nigga albo bitches, ale coz, kazdy ma swoj własny styl. Co prawda ostatni album nie jest dla mnie fajny, ale gatunkowo bardzo on odbiega od rapu. Z kawalków ktore polecam:
-cały album doggystyle - zajebisty
Vato ft. B Real
Where are my friends ft. Half Dead
thats that shit ft. R.Kelly
My peoples

i na koncu wymienie chyba najwieksze dwa klasyki z Doggystyle, takie kawałki chyba kazdy musi znac: for all my niggaz and bitches no i stare dobre Gin and Juice...

DZI DZI DZI Fank !!!!!!!!!!

Napisane Aug 21, 2008, 12:02 pm
Dobry text na ulice Hydepark dred 383 1
deesdwa

deesdwa
z dresami nigdy jakos nie mialem wałkow, ale czesto zaczpiają u mnie w miasteczku nafetowani gowniarze i młodsze menelstwo , kategoria do 25 lat. JUz nie raz bym dostał wpierdol, zazwyczaj staram sie omijac takich typow kiedy jest juz ciemno.
"najlepszą obroną jest atak" - co to kurrr wa za hasło?!

Napisane Aug 18, 2008, 12:41 am
Polskie Podziemie Rap / Hip-Hop deesdwa 151 1
deesdwa

deesdwa
kur.... czemu nikt nie pisze o PeeRZecie? dał takie solo jakiego dawno nie słyszałem, zazwczyaj nie słucham rapu dla panczy i metafor, ale to gówno jest tak dobre ze az musze!! :D
Aha, no i musze dodac, ze swietny materiał dali chłopaki ze StudioSpokuj, nazywaje sie Na Pół Etatu i jesli komuś Wena przypadł do gustu to oni napewno też sie spodobają.

Napisane Aug 10, 2008, 3:12 pm
Massey Rap / Hip-Hop duncon15 31 1
deesdwa

deesdwa
w sumie sprawdzalem jego tylko jakis stary nielegal+ jakies teledyski. Bardzo mi sie podoba kawałek z Pelsonem, inne nie zapadły mi jakos specjalnie w pamiec. 

Skąd wy wszyscy wiecie jak on gra w kosza? o_0

Napisane Aug 8, 2008, 6:30 pm
KRS One Raper wszech czasów Najlepszy z Najlepszych co o Nim sadzicie? Rap / Hip-Hop St4RxShE 55 1
deesdwa

deesdwa
swietny raper. Nie sprawdzałem wiele jego plyt, ale te ktore sprawdzilem są mistrzowskie. Świetne, dopracowane teksty, fajne flow i dobre bity dają wybuchową mieszanke.
Dla mnie najlepszy amerykanski raper.

Napisane Jul 29, 2008, 11:30 am
Jak zrobić bit? Rap / Hip-Hop harnasiek 177 1
deesdwa

deesdwa
jak zrobic piszczałe w fl'u? taką jak w g-funkowych bitach...
blagam o odpowiedz :)

Napisane Jul 18, 2008, 10:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>