Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak się nazywa ten trick, bo nie wiem? Tricki maska8 9 1
Punkd89


Punkd89
Zgadzam się z innymmi. Ten trik jakiego nazwy nie znasz to cavemen boardslide. Cavemen to każdy rodzaj skoków na deskę wrzuconą pod nogi w powietrzu. Mama nadzieję, że wiesz już o co chodzi. :)

Napisane Dec 5, 2005, 7:20 pm
Baker 3! Filmy SV - dyskusje Szczecin 216 1
Punkd89


Punkd89
Gdy ściągnąłem film to wiedziałem, że będzie on taki jak wszystkie ostatnie. Jednak mocno się myliłem. Przyznam, że Baker 3 jest jednym z moich najlepszych jakie do tej pory oglądłąem. Mistrzowsko nakecony, doskonałe ujęcia, no i oczywiście jakość  A wstawki są takie śmieszne, że omału z krzesła nie spadłem  Jeśli chodzi o przjezdy i triki w nich prezentowane to powiem, że każy jest bardzo dobry i na najwyższym światowym poziomie. Każdy ma swój styl i wszyscy robią co innego.Jednak gdybym już miałbym wybierać to padłoby na Dustina Dollina. Przejzd pełen poręczy łączonymi z flipami itp. Ale to nieznaczy, że wszyscy mają głupi i nie warty uwagi, tylko jakoś ten zapadł mi w głowie.
Muza super. Doskonale dobrana, wszystko się idealnie łączy. Od rock'a, rapu po miłe spokojne granie.
Ten film nie jest taki jak inne. Nie nudzi i choć trwa długo, to mimo wszystko ogląda się go przyjemnie i z zaciekawieniem i z uśmiechem na twarzy. Naprawdę gorąco polecam.

Napisane Dec 4, 2005, 10:50 am
dziewczyny na portalu Hydepark Zyga 245 1
Punkd89


Punkd89
Czemu nie! Można spróbować powydziwiać trochę, żeby było ciekawiej na portalu :)

Napisane Nov 21, 2005, 5:27 pm
Garaż2# Filmy SV - dyskusje Gaski 72 1
Punkd89


Punkd89
Po długich problemach ze ściągnięciem Garaż#2, w końcu doczekałem się. Film jest bardzo fajny, w ogóle bardzo lubię polskie filmy, oglądam je zawsze z przyjemnością. Nie ma nic lepszego jak rodzime produkcje.
Już po odpaleniu widzimy, że film zapowaida się bardzo fajnie. Ale co martwi? Szarość filmu. Czasami nie widac nawet jaki trik to jest. Ale można się i do tego przyzwyczaić.
Pierwszy przjezd ma Beniamin Kojło. Przy kręceni u Garaża nakręcono dwa przejzdy Benka. A po co to? Niestety Beniamin dorósł, zmienił się mu styl i przejzd trzeba było nagraywać jeszcze raz. Jeśli chodzi o poziom to on jest tu jak wiadomo bardzo dobry. Dużo sekwencji w Barcelonie i na Stalinie. Najlepsze są dwa osatnie triki na murku przy o. 20 schodów. Murek nie jest nie wiadomo ja duży ale cisze oko widok trików nollie noseslide i filp bs noseslide. Następnie mamy bardzo klimatyczne wstawki itp. Chaos i potem przejazd Tomka Kotrycha. Kolejny bardzo fajny przejazd. Osatni trik w przejeździe to cabalerian z Witosa. Bardzo fajny przejazd. Potem Chaos i jeszcze raz chaos aż w końcu przejzd Krzyśka Poskrobko. Przejzd moim zdaniem chyba najlpeszy. Zobacznie jak Krzysiek niszczy Witosa trzecha giga trikami. Chaos i ostatni przejzd. Gutek Szymański. Po prostu wypas. Nie będę zdradzał jakie triki robi Gutek to po prostu trzeba obejrzeć.
Film ma bardzo fajny klimat, bardzo fajnie nakręcony, jednak nawet samo prszyciemnienie daje dobry efekt.
Ten film pokazuje czym jest naprawdę dekorolka. Nie zależnie, która godzina...deskorolka na zawsze.
Polecam bardzo gorąco.

Napisane Sep 10, 2005, 10:00 pm
Children of bodom Rock / Metal Areeek 158 1
Punkd89


Punkd89
Kolejny zespół z Finlandii. Grają nieźle. Dobre gitary, perkusja. Nie podoba mi się wokal. Ale jeśli chcielibyście posłuchać dobrej mocnej muzy to polecam. A needled 24/7 jest na Viva La Bands :)

Napisane Aug 22, 2005, 9:24 pm
Jaka jest wasza opinia na temat filmu Transworld Subtleties??? Filmy SV - dyskusje Louie 6 1
Punkd89


Punkd89
Akurat parę dni temu ściągnąłem tego Transworlda. Moim zdaniem Transworld to najlepszy z magazynów video na świcie. Mają swój klimat, w którym pokazują co to jest właśnie deskorolka. I to bardzo mi się podoba.
Po motywującym intrze, nadchodzi Pat Duffy. Opowiada on o deskorolce, jak wyglądała kiedyś, a jak teraz. W wolnym czasie gra w golfa. I przejazd zaczyna się od złamanej ręki. Bardzo dobry poziom jazdy i bardzo miło się oglada. Następnie jest chaos, a tuż po nim przejazd Brandona Biebla i Briana Weedinga. Przejazd średni. Brandon prezentuje techniczne triki, przeważają manuale, Brian zaś katuje murki. Później następny chaos, który pokazuje nam jak można z różnych rzeczy zrobić dobre przeszkody. Kyle Lepper, pool jemuje i robi trudne, skomplikowane triki na murkach. I osatni najlepszy przejazd- Stefan Janoski. Dla tego gościa jest obojętne czy jeździ na switchu czy normalnie. Więcej już pisał nie będę, to trzeba po prostu zobaczyć.

Napisane Aug 22, 2005, 12:10 pm
Cradle of Filth. Rock / Metal pitr 49 1
Punkd89


Punkd89
Ostatnio byli w Viva La Bam :) Chciało mi się śmiać z wokalisty tego zespołu. Głupio się maluje i ma głupi angielski akcent. Słyszałem piosenki tego zespołu, ale mnie niestety się nie podoba. Mają dziwny styl. Reprezentują gotycki styl. A czy mocno grają? Sami się przekonajcie, ale mnie nie zachwyca.

Napisane Aug 17, 2005, 9:11 pm
najlepszy trick z wielkiej czwórki w barsie??? Tricki seballl 149 1
Punkd89


Punkd89
Tych trików z Wielkiej Czwórki było dużo i nie łatwo ich tu wszystkich wymienić. Co do tego cabarelliana Ryan'a Smith'a to się zgadzam. Przed próbą tego triku nieźle chłopak się rozjechał, łamiąc przy tym teskę. Jeśli mowa już jest o teamie DC to dodam, że Dany Way zrobił z nich bs 360 ollie, a Brian Wedding chyba heela lub switch problem w tym, że dokładnie nie pamiętam. Andrew Reynolds już na filmie Emerica "This Is Skateboarding" zrobił kickflip shhifty, Spanky fs bigspin. Trików można byłoby wymieniać długo bo prawie wszystkie triki na tej giga miejscówce zostały już zrobione. Aha no tak Bastien Salabanzi zrobił halfcab flip, a John Rattrey melona czy stalefish. Sami widzicie...

Napisane Aug 8, 2005, 9:43 pm
Zima-jak to jest Tricki MaRt 46 1
Punkd89


Punkd89
Gdy nadeszła zima, na desce jeździłem tylko czasami. Ale bardzo chciałem. Nie wyobrażam sobie życia bez deski. No ale co robić. Za oknami pruszy śnieg, zimno... i gdzie tu jeździć.
U nas w mięście znam jedno takie miejsce. Mówie o zakładach mięsnych. jest to plac 22X4m. Ma jedną ścianę odkrytą i jest zimno. Ale nic innego nie ma. trzeba sobie jakoś radzić. a tak w ferie to graliśmy w skateshpoie w skate'a.
Jeśli chodzi  o te pozapominanie trików, to jest w tym trochę prawdy. Gdy w zimę nie miałem gdzie jeździć, często siedziałem w domu. I na wskutek tego nie umialem paru trików. a najbardziej flip'a. Wychodził mi ale brzydtko, niepewnie.
Więc radzę wszystkim, jak nadejdzie zima, szukać koniecznie miejscówek. Sami przekonacie się dlaczego.

Napisane Jul 24, 2005, 10:21 am
ciom, NiOm, mash, tesh, e|_0, l33t 5|<1LZZ Hydepark KroVa 167 1
Punkd89


Punkd89
Mnie to tak samo denerwuje jak was. Zamiast pisać normalnie, po Polsku, to robią jakieś bochomazy. Dosłownie wszędzie możemy to znaleść m.in. na forach, blogach i również na GG. Ale moda na takie pisanie powoli ginie. No i dobrze, bo jeshe troshe i bym niewytrzymał :)

Napisane Jul 19, 2005, 11:34 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>