Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Zero "Dying to live" Filmy SV - dyskusje repel-krak 106 1
Punkd89


Punkd89
Film już latek parę ma, ale moje nastawinie do tego filmu się nie zmieniło. Moim zdaniem nawet najlepszy film deskorolkowy pod względem trików. Jeszcze nie było takeigo drugiego, z takimi trikami. Po prostu szok. Zawiodła zaś jakość filmu. Jak zauważyliście oglądając "Dying To Live", film jest bardzo jasno nakręcony. W wielu miejscach po prostu nie widać co to za trik.
W kwestii przejazdów to nie muszę się raczej wypowiadać, bo co tu dużo mówić. Są kosmiczne i jeszcze raz kosmiczne. Na pierwszy ogień idzie Jon Allie. To jakie on triki robi to już wszelkie przegięcie np. flip na fs. i bs tailslide na hand railu. Ale to tylko cząstka umiejętności Allie'ego.
Następnie John Rattray. Tu tak samo. Giga poręcze, murki, czasami old scholowe triki.
Kolejny przejazd rozpoczyna Matt Mumford, pokazujący swoją ranę na głowie. Dużo murków i poręczy. Przejazd jak poprzednie bardzo dobry.
Ryan Bobier. Pamiętam go z Zero "Misled Youth" jako gówniarza, który atakuje poręcze i przy tym się nieźle przewracając. W tym filmie ma on jeszcze o wiele lepszy przejazd. Gapy i jak każdy poręczy. Kończy zaś ogromnym bs ollie przez ogromny gap w Barcelonie.
Kolejna sekcja to znany już wam z części Zero- Friends. Przyjaciele teamu i ich triki. Bardzo godne uwagi.
Następnie wskakuje Adrian Lopez ze swoją latynoską muzyczką, co daje efekt. Sekwy, schody, manuale (jak się przyjżycie przytarte :)), a nawet grind na samochodzie i poręcze :)
Lindsey Robertson. Krótki wstęp przez przejazdem, w którym wkurzony rzuca deskami i śmiesznie się przewraca. Czas na przejazd. Na samym początku robi nollie przez poręcz. Potem duże schody i poręcz. Ten gość jest pistrzem w heelflipach.
Po nim nieco kontrowersyjny wstęp ma Ryan Smith przy muzyce Nirvany "Territorial Pissings". Triki szybkie, wysokie, trudne kombinacje i ogromny bs. crooked na handrailu, kończący przejazd.
Tutaj teraz będzie sieczka. Otóż mówię o najlepszym przejeździe w filmie, który ma Chris Cole. Spory Materiał w Barcelonie, giga sekwencje z giga trikami.
No i wetaran i boss firmy- Jamie Thomas!!!! Tu ma najlepsze triki ze wszystkich częsci Zero. Dwu częściowy przejazd z kilkuminutową rzeźnią. Jamie, choć ma już ileś lat, to nie usprawiedliwia go do robienia arkołomnych trików. Bardzo długi manuał w barcelonie nollie out,  wysokie i długie 50-50 jak na Jmie'go przystało.
Po tym przejeździe staszne gleby. Przecież wiadomo, że po takiej hardcorowej jeździe, muszą być i upadki i tak też jest.
Film bardzo ciekawy i jak wcześniej napisałem, moim zdanie najhardcorowszy w historii skateboardingu. Pozycja obowiązkowa.

Napisane Jul 15, 2005, 10:21 am
Punk Rock / Metal punxx 795 1
Punkd89


Punkd89
Chodzi wam o surowy, brudny, wulgarny i anarchistyczny punk? Czy o kalifornijski i zabawny?
Wydaje mi się, że chodzi o to pierwsze. Moim zdaniem w punku rządzi Polska. Napewno widzieliście Jarocin. Rzesze punków, walki z milicją na chodniki i ulice w ćpunach. Aż ten klimat.
Dezerter, KSU i inne polskie.

Klimat jest ale nei słucgham polskiego. Lube coś z zagarnicy np. Misfits, Sum 41 i wiele wiele ....innych.

Napisane Jul 14, 2005, 10:38 pm
Turbonegro. Rock / Metal pitr 35 1
Punkd89


Punkd89
Widzę, że ostatnio tworzysz tematy związane z Bamem Margerą. Bo to on uwilebia ten zespół. Ale nie zgadzam się z tobą, że "Sailor Man" to ich najlpesza piosenka. Zresztą jak chodzi ci o tą, która jest w Elemencie "Elementality Volume One" to muszę cię rozczarować. To nie jest ich piosenka. To jest cover innego zespołu, a ich wersja kompletnie mi się nie podoba. Ostatnia ich płyta wyszła w tym roku. Nazywa się: "Animal's Party". Fajna jest piosenka "Age Of Pampirius". A można ją usłyszeć jak zaczyna się program Chrisa Pontiusa i Stevo-O- Wild Boyz. Mają same melodyjne, szybkie i ciekawe piosenki. Wystąpili nawet w pierwszym sezonie Viva La Bam. Kto widział ten wie o co mi chodzi :) Ale powiem dla wszystkich. Bam ich zaporsił do domu. Zrobili scenę i wszyscy jego fani weszli do domu Bama i zrobili sobie imprezę przy muzie Turbonegro. Don Vito latał przez fanów :) Więcej mówił nie będę. Jak chcecie to obejrzyjcie sezon pierwszy Viva La Bam i odcinek "Don't Feed Phil!". Są na końcu odcinka przez 10 minut,..no troszkę mniej. Ogólnie Turbonegro...super! Polecam wszystkim zajawkowiczom.

Napisane Jul 8, 2005, 10:43 pm
Złodzieje Desek :/ Pozostałe Alex_HuStLa 49 1
Punkd89


Punkd89
Tak, był u nas taki przypadek. Gość na chwilę odszedł od deski, na parę metrów. Gdy się odwrócił już jej nie było. Dochodzili kto ukradł deskę IZM'a, aż w końcu znaleźli trop. I zaczęło się ustalanie.Złodziej przemalował deskę na czarno i chciał za nią 30 PLN. Ustalono, co gdzie i jak i następnego dnia przez podstęp udało się odzyskać deskę.

Napisane Jul 1, 2005, 9:43 am
Jaka była Wasza najgorsza gleba? Pozostałe Gaski 426 1
Punkd89


Punkd89
Ja miałem już cztery kontuzje. Wiem, że jedna była spowodowana bs boardslidem na poręczy. Chciałem jakimś shovitem zejść. Zachaczyłem się i poleciałem na łeb. Od razu flesz i nie wiedziałem co się stało. Potem przez dwa tygodnie na głowie miałem na pół czoła guza. Do teraz mam nawet ślad po tej glebie.
Następna gleba nie kontuzja to frontside z trzech schodów. Rozpędzięłm się. Skoczyłem. Już jak się obróciłem. Wylądowałem na dwie nogi. Wpadłem w szczelinę w kostce brukowej. Nagle całym cieżare ciała spadłem na nogę. Poczułem ogromny bół w kostce. Potem przez 15 minut mnie bardzo bolała. Idę do domu myję się...i nagle zobaczyłem, że moja kostka jest spuchnięta. Wiedziałem, że jest to zwichnięcie. No i trudno. Przez dwa tygodnie siedziałem w domu i potem przez miesiąc nie ćwiczyłem na w-f'ie.
Aby dobrze wyleczyć taką nogę, potrzba było cały czas ją mocno usztywniać. Ale najpierw prze nałożeniem bandaża trzba ją posmarować. A do tego najlepsza maść to Altacet. Bardzo gorąco polecam. Jest przed stłuczeniami i obrzękami, czyli właśnie przed takimi zwichnięciami. Dzięki niemu wyleczyłem dwie moje kontuzje, czyli kolano i właśnie kostkę.
Kontuzji oczywiście miałem więcej ale to tylko te, z którymi miałem problemy.

Napisane Jun 27, 2005, 9:42 am
SKATEPARK-POLICE Miejscówki MIcho 22 1
Punkd89


Punkd89
W Policach. A duże jest chociaż to miasto? Mówie tak, bo u nas nie chcą wybudodować sakateparku. Składaliśmy już petycje i inne rzeczy i nic. Takich papierów było już z 10, ale nic z tego.
Teraz po trzech latach walki z nami, za to, że jeździmy po różnych zakazanych miejscach do jazdy, w końcu chcą zbudować skatepark. Wszystko jest dobrze aż do momrntu, gdy ten skatepark miałby znajdować się w parku i miałbybyć okrągły. Jego szerokość wynosiłaby 3,5 metra. Wyobrażacie to sobie. Jeździć na 3,5 metrowym okrągłym placu, bo ja nie. Poszliśmy więc do ratusza, zgłosić zmiany. Przde wszystkim, aby plac miał kształt prostokąta i zmienić parę przeszkód.
Na razie czekamy, aż do ostatniego miesiąca wakacji-sierpnia, na to aby zaczęli budować, albo czy w ogóle coś na tym placu będzie się znajdowało. Mówie wam, jakie nasze miasto jest usrane. Duże ale w pewnych kwestiach beznadziejne.

Napisane Jun 27, 2005, 9:17 am
Widzielioście już film: 88 Skateboards - Destroy Everything Now Filmy SV - dyskusje Gaski 17 1
Punkd89


Punkd89
Tak. Fil nazywa się 88 "Destroy Everything Now".
Powiem, że ten film można opisać dwoma wyrazami: "Oldschool i Hardcore". Team bardzo zgrany i dobrze dobrany. Doskonała muzyka i hardcorowe przejazdy. Moim zdanie najlepszą sekcję ma Correy Duffel. Jego ostatni trik w dwu częściowym przejeździ to ollie z 19 schodów z przerwą między 9 a 10.

Napisane Jun 24, 2005, 3:06 pm
Film do nauki trickow Filmy SV - dyskusje element9 75 1
Punkd89


Punkd89
A jest w nim 360 flip, fs 360, fakie fs heelflip? Szukam go ale nie wiem gdzie można go znaleść!!!

Napisane Jun 21, 2005, 4:52 pm
THPS- miejscówki [Gra VS Rzeczywistość] Miejscówki black2525 38 1
Punkd89


Punkd89
Widomo, że dokładnie ci nie odwzorują. Ale już w Tony'm Hawk'u Underground 2 miejscówki są dobrze odwzorowane. Aż miło się gra. Polecam to włąsnie sprawdzić. Tylko miejscówki w rzyczywistości są o trochę oddalone lecz tutaj trochę budynków odstępu lub jakiś innych rzeczy i dopiero miejscówka. Tak jest w przypadku Barvelony.

Napisane Jun 21, 2005, 4:02 pm
Problem z GrindBoxem Miejscówki Skate_Piotrek 22 1
Punkd89


Punkd89
Nie mów, że twoja miejscowość jest tak biedna, że nie ma sklepu z artykułami budowlanymi?! Idziesz to włąsnie takiego sklepu i między innymi znajdziesz tam kątowniki. Albo zamiast kątownika możesz panele podłogowe zastosować. Też bardzo dobre.

Napisane Jun 21, 2005, 3:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>