Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Skateboarding-Zero New Blood Filmy SV - dyskusje Gaski 162 1
Punkd89


Punkd89
Cały film super. Nie ma tu słabego przejazdu. Każdy tu trik jest na wysokich i długich poręczach. Zawiódł mnie jednak Jamie Thomas. W jego przejeździe nie ma już tak hardcorowych trików jak w poprzednim filmie. Zaczyna oczywiście Jon Allie atakujący technicznie poręcze i murki. garett Hill ma newet, nawet przejzd. Rattrey tak samo. Następnie Cervantes, małolat jak już w każdym filmie, tylko, że już trochę starszy. Tommy Sandoval ciekawy też ma przejazd. Bym jeszcze wymieniał te przejazdy, bo każdy naprawdę jest bardzo ciekawy. Tak samo jak Thomas, nie podoba mi się przejazd Jamsa Brockmana. Ostatni przejazd ma Chris Cole. Już na samym początku robi 360 flip na fs lipslide, co w innych filmach jest to już najlepszy trik filmu, pokazywany w 50 zwolnieniach. Lecz tu na luzaka. Triki są tu naprawdę kosmiczne. No na przykład: sw. noseblunslide, bs 360 kickflip (nie 360 flip), 360 flip nosebluntslide, sw fs flip przez giga gap, bs 270 na nosebluntslide i ostati trik- 360 flip prze 4 schody, które razem mają długość około albo ponad 6 metrów.
Film bardzo dobrze zmontowany. Dobra jakość. Bardzo fajna muzyka. Bardzo polecam ten film. Zajawka gwarantowana. Nie zdziwię się jak ktoś po obejrzeniu tego filmu skoczy ze swojego bloku 360 flipem...:)

Napisane Jun 19, 2005, 10:12 am
Szkoły Miejscówki black2525 277 1
Punkd89


Punkd89
No co ty myślisz, że to są filmy o szkołach. U nas tak nie ma. Będziesz jeździł, płacisz kare, alebo na odnowienie. Uwaga i obniżona ocena z zachowania. I tak to może się zakończyć. Ja osobiście nie polecam tego robić.

Napisane Jun 13, 2005, 3:01 pm
Slipknot Rock / Metal skatetom 401 1
Punkd89


Punkd89
Slipknot. Hmmm, trochę dziwny zespół. Przez cały czas chodzą w maskach nie ujawniając swoich twarzy. W zespole jest dziewięciu członków, w tym trzech perkusistów. Ale czy satanistyczny? Ja sądzę, że nie. JUż prędzej satanistyczny jest Slayer, gdyż na ich oficjalnej stronie jest krzyż do góry nogami. Najlepsza jest piosenka Duality. Niezła piosenka łupankowa.

Napisane Jun 12, 2005, 9:26 pm
andegrand in inglisz Hydepark Zyga 48 1
Punkd89


Punkd89
Mi także podoba się ten teamt. Andegrand byłby nie tylko znany w Polsce, ale także nawet na całym świecie. No wiadomo, że byłoby więcej fot i tak dalej, ale myśle, że andegrand wiele by w ten sposób zyskał.

Napisane Jun 11, 2005, 12:30 pm
Darkstar - Battalion Filmy SV - dyskusje Andik0 75 1
Punkd89


Punkd89
Film kompletnie mi się nie podobał. Głupi montaż i sam klimat filmu jest do bani. Podobały mi się tylko dwa przejzdy w filmie: CHet Thomas i najlepszy Chris Hastie, reszta może być, ale tylko triki są dobre, a cały efekt i cały klimat robi bardzo złe wrażenie na filmie. Moim zdanie niewypał.

Napisane Jun 8, 2005, 3:04 pm
Jakie bajki oglądacie? Hydepark supro_skate 675 1
Punkd89


Punkd89
Super jest South Park. Mam prawie wszystkie sezony tej giga ale to giga bajeczki. Gorąco polecam. Niezły ubaw gwarantowany. A njalpszy jest Cartman :) Kto oglądał ten wie i ja zapraszam do objerzenia.

Ostatnio odblokowali na kablówce Cartoon-Network !! Co za jazda. odzinnie oglądam i w ogóle mi się nie nudzi. Podobają mi się Ed, Edd i Edi. Krótko mówiąc : Co za debile :). Atomówki i labolatorium Dextera fajne i jeszcze pare innych. Aha i jeszcze fajne jest "Bracia Crumps" I hOJRAK !

Napisane Jun 6, 2005, 9:41 pm
hardkorowy film Pozostałe skatetom 86 1
Punkd89


Punkd89
Moim zdaniem najbardziej hardcorowy film jaki oglądałem to Zero "Dying To Live". W tym filmie zobaczymuy gigantyczne hand raile i kombinacje flipów i grindów razem ze slidami.

Napisane Jun 6, 2005, 4:01 pm
czy grube osoby mogą jezidzić na desce?? Pozostałe cs_maniak_cool 185 1
Punkd89


Punkd89
Wiadomo, że moga, bo kto im zabroni. Ale mają trochę głupio bo szybko się męczą. No ale jak im nie brak motywacji to mogą jeździć i do tego schudną.

Aha dred wspomniał o CKY. Ja mam wszystkie i dobrze pamiętam tamtą sytuacje. Bam sie wypchał poduszkami i ubraniami. Normalnie big grubas był, a robił 360 flipy i feebly :)

Napisane Jun 2, 2005, 2:39 pm
The DC Video Filmy SV - dyskusje wojtekkk1 120 1
Punkd89


Punkd89
Wiem właśnie, że o nim zapomniałem, a to dlatego, że nie oglądam tej sekcji. Ale Gallanta bardzo, ale to bardzo podziwiam za jego niepowtarzalny i unikany styl. Kto widziałe ten wie o co mi chodzi.

Napisane Jun 1, 2005, 4:45 pm
Piłka nożna. Extreme Bloodolej 362 1
Punkd89


Punkd89
Ja za tym sportem nie przepadam ale poruszył mnie ostatnio mecz, czyli finał (nie wiem tam czego czy UEFA czy coś tam innego) AC Milan i Liverpool. Oczywiście byłem po stronie Liverpoolu. Cały mecz oglądałem z wielkimi emocjami. Do pierwszej połowy było 3-0. Myślełem, że już im się nie uda. A jednak. Trzeba wierzyć, bo dopóki piłka jest w grze, to wszystko możliwe. Potem w ciągu 10 minut Liverpool nadrobił straty i był remis-  3-0  !. Regulaminowe 90 minut się skończyło i nadszedł czas na dogrywki. One też nic nie dały (rozstrzygnięcia). Potem decydująca chwila. Karne. Dudek pięknie bronił i nieźle wpływał w psyhike piłkarzom. Doskonały był jeszcze taniec Dudka :) Ostatnia seria. I czy Dudek obroni.......Szewczenko strzela.......i............DUDEK BRONI I LIVERPOOL WYGRYWA FINAŁ!!!!!!! Co za emocje !!! Ale Liverpoll wygrał. Do końca życia nie zapomne tego wzruszającego wieczoru i napewno nigdy nie obejrze lepszego, w którym był POLAK!!!!!!!!!! BRAWO LIVERPOOL!!!!

Napisane May 31, 2005, 4:30 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>