Załóż konto Szukaj Pomoc


skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Gdzie można dostać coś takiego?? Miejscówki yeahright 14 1
Punkd89


Punkd89
Wiesz co,.....po prostu ukradnij z jakiejś budowy albo autostrady. Czasem bywają :)

Napisane May 30, 2005, 6:03 pm
Najstarszy SV Pozostałe piottrekk11 30 1
Punkd89


Punkd89
Też keidyś zadawałem sobie takie pytanie. I sam do końca nie wiem, ale wydaje mi się, że Powell i może tytuł Publi Domain.
Sam jestem bardzo ciekaw i też czekam na inne wypowiedzi forumowiczów.

Napisane May 29, 2005, 10:29 pm
ever strick ? Breakdance emper 6 1
Punkd89


Punkd89
No są to kolorowe warsty. Raczej są one tylko dla picu. Jak masz dwie kolorowe to jedna jest w popszek, a drugo wzdłóż. Mają one na celu wzmacniania dechy jak i ozdoby.

Napisane May 28, 2005, 4:39 pm
The DC Video Filmy SV - dyskusje wojtekkk1 120 1
Punkd89


Punkd89
Film, który ma wyjątkowy klimacik. Hardcore w tym filmie jest na każdym kroku. Przejazdy są tu kosmiczne, a do tego naprawde świetna muza, która postawi na nogi każdego.

Po pełnym harcoru intra, nadszedł czas na pierwszy przejazd. Zaczął Anthony Van Englend. W tym przejeździe nie znajdzeicie żadnej poręczy! Same porządne i szybkie slidy, grindy na murkach. Dosyć konkretne.
Potem jedzie z pochodzenia Polak- Josh Kalis. Luzak, który robi triki na luzie na wysokim poziomie. Większość trików w tym przejeździe są robione na Love Park.
Następnie wstępek o Policji i dlaej ochroniarz Roba Dyrdka Big Black. Ta masa ciała jest tak potężna, że deche łamie z łatwością o czym się przekonacie oglądając ten film. Broni Roba na każdym kroku. :) Niesamowity gość.
Potem oczywiście przejazd Dyrdka. Ten luzak robi triki na luzie tak jak jego poprzenik. Szybko i technicznie.
Ryan Smith. O to dopiero przejazd. Do tego muzyka Iron Maiden "Run To The Hills" i jego fs lipslidy na hand railach. To dopiero coś!
Następnie młody Greg Myers i Robie McCkinley. Dosyć konkretny przejzd tych dwóch panów. Duże schody i poręcze, czyli to co w filmach deskorolkowych najlepsze! Greg nie boi się niczego i zalicze takie skarby!
Potem Brian Wedding i jego zaginięcie. Jego kumple wypowiadają się na jego imprezowy tryb życie. No i przejazd w większości na spotach w Barcelonie. Stylowy, tak jak wszystkie na bardzo dobrym pozimie.
Colin McCkay i jego przejazd na vercie poprzedzony okropną glebą.
I na końcu ostatni przejzd cyborga deskorolki Danny Way!. Vert i street w hadrcorowym wydaniu naraz!! Na początek fs lipslide na poręczy ze schdami w dół...gleba. Szpital, operacja. Urywki z upadków i przezwyciężania strachu...i ....buch! Ruszyła muza i gigantyczne triki. Naprade warte podziwu. W drugiej części przejazdu giga-ale to gigantyczna razmpa. Wyskocznia normalnie pionowa przy zjeździe i dalej rampa. Coś takiego jak skocznia narciarska. Na niej Danny pobił dwa rekrdy. Zrobił najwyższy skok z rampy i najdłyższy gap !! COś niesamowitego.

Film bardzo dobry. Jeden z najlepszych jaki oglądałem. Hardcor: poręcze, sochdy i skarpy. Coś niesamowitego. Doskonało zróżnocowana muzyka. Polecam go bardzo gorąco, gdyż uważam, że film jest po prostu kosmiczny.
To trzeba zobaczyć!!

Napisane May 26, 2005, 11:25 pm
Problemy Skateparków. Miejscówki zdybson 76 1
Punkd89


Punkd89
Wy o skateparku powiedzieć możecie ale co powiedzieć dopiero mam ja!!! W moim mieście (Mława) nie dość, że nie ma miejscówek, to na dodatek skateparku nie chcą wybudować. Staramy się już od lat...i co? I nic!
Tyle podań już składaliśmy i wciąż i wciąż nic. I nie wiemy co mamy robić. Z miejscówek na po tysią razy wyganiają i potem każa płacić i wiele innych....

Napisane May 23, 2005, 4:09 pm
program do montażu filmu Gry, konsole, pc, internet... foku 68 1
Punkd89


Punkd89
MiGi4 ma w zupełności racje. Jak kiedyś trochę interesowałem się troszkę komputerami to znałem, raczej spotkałem się z takim programem. Wszystko co masz zamiar zrobić ze swoim filmem, upiekszyć, czyli sformatować zrobisz dzięki temu programowi: Ulead Video Studio bo tak się chyba ten program nazywa. W takim razie może jeszcze coś znajde, a jak coś to dam ci znać.

Napisane May 23, 2005, 3:40 pm
Reggae i SKA Pozostałe RadaZ 130 1
Punkd89


Punkd89
Gdy usłyszę słowo Ragge to od razu przypomina mi się bardzo fajny zespół Indios Bravos. Uroku jej dodaje wokalista z bardzo fajnym głosem, chodzi mi oczywiście o Gutka. Ich ostatnia płyta (niestety nie pamiętam jak się nzaywa) jest bardzo faja. Zawiera ciekawe, do posłuchania sobie miłe kawałki. Jedna z nich to Pom pom albo "Tak to tak".

Ale ogólnie, drugie skojarzenie, które mi się kojarzy z ragge oprócz Indios Bravos to ochydna Marihuana. Ludzie na haju, dredy i inne takie nieprzyjemne skojarzenia.

Ogólnie ragge to nie jest dla mnie kultura. Oprócz paru fajnych zespołów, które tworzą fajną muze istnieje również i sama kultura, czyli trawki i inne trzy kolory, które są bardz pozerskie w naszych czasach.

Napisane May 21, 2005, 9:48 pm
co sądzicie o ocenianiu w anderze Hydepark cs_maniak_cool 52 1
Punkd89


Punkd89
No wiadomo, że jest fajnie. Gdyby tego nie było i naszego kochanego forum to andegrand nie byłby do końca nim. A tak mamy możliwość oglądania i oceniania, a także zabawy na toplistach. Dzięki temu możemy zobaczyć jak nasi andegrandowicze jeżdżą i tak dalej.

Napisane May 17, 2005, 5:23 pm
Szatan-tak czy nie? Hydepark Punkd89 226 1
Punkd89


Punkd89
Trochę beznadziejny temat i pewnie któryś z adminón go usunie ale póki co jest.
Siedzę sobie na forum, patrze czy ktoś odpisał na mój teamt i zobaczyłem, że mam 665 postów...i 666 :)
No ale chodzi mi o to czy ten znak i diabła traktujecie normalnie, może należycie do sekty, albo śmiejecie się z tych którzy w niego wierzą.
Ja się z takich ludzi bardziej śmieje, gdyż diabeł to k**** :)
Np. taki Slayer chyba naprawde wierzy w diabła, gdyż ma tego rodzaju piosenki i na oficjalnej stroni zespołu mają odwrócony krzyż do góry nogami (wejdzcie na www.google.pl i wpiszczie slayer, weyskoczy wam oficjalną strony zespołu) i jeszcze jakiś zespół by się znalazł ale już nie mogę sobie przypomnieć...

:devil: :evil: :jacko:

:band: :punk: :punk: :punk: :band:  :)

Napisane May 17, 2005, 3:14 pm
Walka z kacem Hydepark SKATAN 146 1
Punkd89


Punkd89
Najlepiej to jeszcze pare szkalnek vódki :)
Nie no ale tak na serio to tak jak słyszałem. Najczęściej była wymieniana woda i to chyba wydaje mi się niezła propozycja. No albo jeszcze jeden pomysł czyli po porostu położyć się spać i wziąć Apap i po bulu :)

A teraz sobie coś potestuje bo nie mam gdzie i proszę aby admini nie zważli na to uwagi.

http://blumet.bei.t-online.de/seq4.gif

...mam nadzieję, że zadziała.

Napisane May 16, 2005, 4:47 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>