Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
jak nawierzchnia Miejscówki chlebo16 132 2
edzio

edzio
TDI powiedział(a):
Asfalt jest the best (aby był dobrej jakości) a w polsce nie ma nic gorszego niż całe chodniki wyłożone kostką I HATE THAT nienawidze tych przerw wypełnionych piaskiem a co do schnięcia, to bez różnicy, dobry asfalt na słoneszku wyschnie w max 40 minut, co do zimy - nie jeżdze bo zimno, idziemy wtedy na "zimówke"

asfalt schnie u was 40 min?! wow    to u nas jest kostka i takie plyty to schna w 5 min na sloncu

Napisane Aug 21, 2006, 10:49 am
edzio

edzio
Lemonek1 powiedział(a):
Moim zdaniem powinniście wybrać odwrotnie ułożoną kostkę ponieważ ona dużo szybciej schnie niż asfalt i zimą powinna być sucha

dokladnie
ale tez zalezy jaki asfalt bo jak to jest taki asfalt z grubymi kaminiemai to lepiej kostka   
a jak to jest gladziutki asfalt to bierzecie asfalt

Napisane Aug 21, 2006, 10:45 am
Działo na ziemniaki :) Hydepark Zyga 159 1
edzio

edzio
to jest bazooka domowej roboty hehe....
musze se taka zrobic :P

Napisane Aug 21, 2006, 10:12 am
kółka+łożyska Sprzęt kostek 7 1
edzio

edzio
ja tak mialem z lozyskami speed demons+ kolka black label    nie chcialy wejsc i musialem je wcisnac na sile i walilem kluczem jak mlotkiem az weszly
tylko potem ciezko wyciagnac (trzeba miec duzo sily) ale potem jak sie juz pare razy powyciaga i powklada to sie ze tak powiem kolko powinno rozciagnac
i to tez moze zalezec od twardosci kolka (im twardsze kolko tym ciezej sie wklada)  ja akurat mam twarde kolka 101a

Napisane Aug 17, 2006, 2:04 pm
Słowiańskie deski Sprzęt Paffcio90 35 2
edzio

edzio
Bocix powiedział(a):
no a np w niemczech czy w czechach nikt nie slyszal o amokach pogo i mafii ;P

dokladnie racja

Napisane Aug 16, 2006, 1:10 pm
edzio

edzio
moj brat byl kiedys u znajomego w hurtowni i tam byly jakies czeskie deski za 80 zl i podobna nawet nie takie zle deseczki (cos w stylu amok, mafia, pogo)  powiedzial mi ze zalatwi mi pare takich deckow
tylko co do tych deckow to to sa same blaty bez grafiki i tylko polakierowane ale podobno profil dobry 7 warstw klon kanadyjski i tyle co wiem    jak bede mial to wiecej wam o nich powiem

Napisane Aug 15, 2006, 7:36 pm
jak zrobić rampe?? Miejscówki Jakrzes 29 1
edzio

edzio
da sie zrobic samemu rampe tylko trzeba byc cierpliwym i trzeba miec kase na drewno
a co do tematu to podobny temat jzu byl i w ogole istnieje takie cos jak google i tam napewno cos znajdziesz a jak nie to kup sobie jakas ksiazke o skateboardingu ja w jednej takiej ksiazce mialem dokladny przepis (z obrazkami) na rampe

Napisane Aug 8, 2006, 1:22 pm
Bolnes, No comply, Footplant Tricki Hubaa 239 1
edzio

edzio
ooo wlasanie powiedzcie mi jak zrobic no comply albo boneles bo nie wiem w ogogle jak sie za te triki zabrac

Napisane Aug 8, 2006, 1:17 pm
Najseksowniejsze auta na świecie Hydepark lukii 135 1
edzio

edzio
tomeckc powiedział(a):
Sorry, ale ogólnie dla mnie to tona żelastwa na 4 kółkach w ogóle nie jest seksowna. Chyba, że w środku jest dziewczyna. Wtedy to jak najbardziej :)

hehe racja :P

Napisane Aug 8, 2006, 1:07 pm
Buty Fallen Buty Jawor 562 1
edzio

edzio
sa zarombiste sam je mam. super wytrzymala podeszwa mocne i w ogole zajebiste
ja polecam ci bardzo model patriot  KLIK

Napisane Aug 7, 2006, 3:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>