Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
2 tysiące istot Hydepark Zyga 431 1
klimosz13

klimosz13
jem co lubię i ile lubię. po to są zwierzęta hodowlane by je żreć.

Napisane Jun 19, 2007, 2:39 pm
wegetarianizm Hydepark MiRoNkA 199 3
klimosz13

klimosz13
Jak torturuje i morduje? Już pisałem. Wpierdzielam mięso raczej ze zwierząt hodowlanych, a nie jak Pawle mówisz, torturowanych. Poza tym nie lubię stawiać się na miejscu zwierząt, kojarzy mi się to z przedszkolakami - 'A jak ty byś był taki to co?'. Jestem człowiekiem. Jem mięso, bo mi smakuje i bez niego żyć nie mogę.
Mam 2 koleżanki z klasy, które są wegetariankami, bo po prostu nie smakują im produkty mięsne. Nie robią afer, nie beczą nad zwierzątkami, nie organizują jakichś pikiet bezsensownych manifestacji i nic do nich nie mam.

Napisane Jun 6, 2007, 5:21 pm
klimosz13

klimosz13
Nic nikomu nie mam zamiaru udowadniać. Zrobiłem błąd, poprawiłeś mnie, dzięki. To co powiedziałem są moje poglądy i mam do nich prawo. Niedziak: nie, człowieka nie zjem, ale te pytanie, które zadałeś jest trochę nie pasujące do mojej zacytowanej wypowiedzi. :|

Napisane Jun 6, 2007, 4:26 pm
klimosz13

klimosz13
'Oh, ah, zwierzątka też chcą żyć :(' - wkurzają mnie takie gadki. W świecie zwierząt panuje pewna hierarchia - silniejszy zjada słabszego. Ludzie są silniejsi i mądrzejsi od zwierząt to je zjadają, normalka. Nic nie mam do wegetarianów, którzy nie jedzą mięsa, bo im to nie smakuje, ale ci, którzy to robią ze względu na biedne zwierzaczki są dla mnie debilami. Z resztą zjadamy mięso ze stworzeń hodowlanych. Na szczęście coraz rzadziej zabija się dziko żyjące zwierzęta, bo jest to po prostu małoopłacalne.

Teraz zapanowała taka dziwna moda na wegetarianizm. Bynajmniej mi tak się zdaje.

Napisane Jun 6, 2007, 3:52 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 2
klimosz13

klimosz13
Może i niezły jak na cyfrówkę, ale wiadomo - nie ma co porównywać do lustrzanki.

Napisane May 13, 2007, 5:39 pm
klimosz13

klimosz13
Trochę cykam, ale robię to bo to lubię, bo to fajna sprawa. Jestem w tym słaby, ale to mnie tylko motywuje do robienia lepszych zdjęć. Parę moich fotek możecie zobaczyć na deviantart'cie albo digart'cie

Nieważny sprzęt. Sam mam tylko cyfrówkę Sony DSC H2.

Napisane May 13, 2007, 3:50 pm
Miłość Hydepark lolenka 397 1
klimosz13

klimosz13
Skindziel, ale zrozum to nie ty decydujesz czy się zakochasz. Teraz mówisz, że będziesz zawsze wolny. Anóż kiedyś spotkasz osobę, w której się zakochasz do szaleństwa z wzajemnością i będziecie razem. Tak samo te gadanie u dziewczyn: "Jak miałabym z kimś chodzić to powienien mieć ciemne włosy, piwne oczy i mieć wzrost 185cm". Być może następnego dnia zakocha się w chłopaku z jasnymi włosami, czarnymi oczami i mierzącym 200cm? To zależy od charakteru. Nie wierzcie w żadne horoskopy i inne gównienka, bo to los kieruje życiem, nie my.

Napisane May 3, 2007, 6:07 pm
Tzar:"Ciężar korony" Gry, konsole, pc, internet... Lisc13 9 1
klimosz13

klimosz13
uuu klasyk. grałem kiedyś, ale jakoś przestałem. dobrze wspominam te granie, tak jak Faraona, też niezłe było. ale to czasy podstawówki..

Napisane May 2, 2007, 10:57 pm
Kilka pytan odnosnie zestawu... Sprzęt Pj0tr3k 32 2
klimosz13

klimosz13
apcml powiedział(a):
a jak ja jezdze okolo pol roku to moge sobie kupic Mitta GVI??

Możesz, ale po co? Lepiej mieć deck z mniejszym profilem i się rozwijać, niż jeździć na wannie , na której będziesz stał w miejscu.

Napisane Apr 28, 2007, 1:38 pm
klimosz13

klimosz13
Jedynie deck mi się tutaj nie podoba. Dla początkującego to zły wybór. Kup decka z mniejszym profilem, aby później po przenoszeniu się na inny profil szybciej się do niego przyzwyczaić, bo jak kupić taką wannę, to na małym profilu nic ci nie będzie wychodzić. Proponuję Mitta gen. 4.

Napisane Apr 28, 2007, 12:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>