Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Po wyborach Hydepark Grucha12 71 1
cheapskate

cheapskate
ryfus, ty sie nie patrz co Niemcy o nas mowia, bo oni sa ostatnim narodem, ktory chce dla nas dobrze.

A tak wogole to oczywiscie, ze sie ciesze, Z calej Polski naplywaja do mnie informacje o wszelakich cudach. A to autostrady same sie buduja, a to ludzie nagle maja wiecej pieniedzy w portfelu... odsetek samobojstw zanizyl sie do zera, bo wszyscy sa szczesliwi.. no zyc nie umierac panie Tusek, zyc nie umierac..

Napisane Oct 22, 2007, 2:16 pm
czy w waszych miastach też stare babcie sie na was wydzieraja jak jeździcie Miejscówki Fini 672 1
cheapskate

cheapskate
niektorzy tutaj sa strasznie nietolerancyjni... w waszych krytycznych wypowiedziach widze dokladnie ten sam styl konwersacji, co u starych babc. :D Wezcie sie za siebie albo na starosc skonczycie jak one i bedziecie zakladac na forum dla dziadkow tematy w stylu "ta dzisiejsza mlodziez to totalne dno. nie rozumiemy ich, trzeba sie ich pozbyc, w waszym miescie tez tak jest?"

Napisane Aug 25, 2007, 12:53 am
Waluta Euro Hydepark buonaparte 106 1
cheapskate

cheapskate
JESTEM PRZECIW
srac na to czy zal pln czy nie, ale patrzcie na Niemcy:

Po wprowadzeniu €uro zarobki zostaly te same, ale ceny poszly o ok 100% w gore.
Przyklad: przed zmiana kilo ogorkow kosztowal 1 marke, tak teraz kosztuje jedno euro.
A taki szmidt zarabial kiedys 2000 marek, to teraz zarabia 1000euro

W Polsce bedzie podobnie...

Napisane Jun 21, 2007, 10:05 pm
Ukryte teksty w piosenkach Rock / Metal niko 24 1
cheapskate

cheapskate
Tez kiedys tym sie przez jakas chwile zajmowalem i doszedlem do wniosku ze to tylko wymysl naszej wyobrazni.

jak czlowiek chce cos gdzies zobaczyc, to to zobaczy
jak chce cos sobie wytlumaczyc, to sobie to wytlumaczy
jak chce cos uslyszec, to to uslyszy...

wystarczy ze popatrze sie na wzor farb na mojej scianie i zaraz moge zobaczyc jakies potwory

EDIT: po zobaczeniu komenta powyzej pomyslalem... kiedys sluchalem tego kawalku magika i zawsze wydawal mi sie dziwny.... nie wiem co o tym myslec

nawet jezeli cos w tym jest to myslicie, ze muzycy robia to umyslnie? Jezeli te teksty tam faktycznie sa...?
nigdy nie podwazalem istniena takiego fenomenu jak opetanie... Oo

Napisane May 29, 2007, 12:11 am
Pneuma Rock / Metal cheapskate 6 1
cheapskate

cheapskate
Jeden z czolowych polskich zespolow metalowych, Pneuma, jest na trasie promujacej ich nowa plyte "Jeden"

Bylem na ich koncercie w Dortmundzie i moge tylko z calego serca polecic. Nowa plyta to majstersztyk.
Chlopaki zrobili niesamowity postep w ciagu dziesieciu lat swojego istnienia.

Pare koncertow jest jeszcze w planie, wiec, jak chcecie, obczajcie trase :D  oficjalna strona zespolu

kto z was ich slucha? kto byl/bedzie na koncercie? :D

Napisane May 29, 2007, 12:05 am
Hipokryci/Mitomani/Dwulicowi Skateboard'erzy Pozostałe djbrzuch 51 1
cheapskate

cheapskate
nie bylo to tematem, ale takie szlachetne wypowiedzi tu zostawiacie o tepieniu pozerow, ze sie na ten temat tez wypowiem.

Ja zaczynalem jako gowniarz na desce z taniego sklepu sportowego.
I co? wyszedlem za pierwszym razem na ulice z motto "skate for life" i wzialem sie ostro za nauke? bzdura, bawilem sie z kumplami w tonego hawka jaralem sie kombosami w stylu 30 sekundowy liptrick na krawezniku... i fajnie bylo. Potem z tego wyroslem i dopiero wtedy zrozumialem, ze deskorolka to to co chce robic. To to co chce robic sam. kreowac swoj styl a nie odgapiac od innych... to jest piekne ;)

a co do autora tematu: rozumiem twoj problem ale piszesz to na stronie gdzie siedza glownie tacy debile jakich opisywales ^^ odpisuja ci tacy nie ktorzy a nawet nie przeczytali o co chodzi.

ale nie watp w to co robisz. sa jeszcze ludzie tacy jak ty, ktorzy kochaja deske, sa nawet na tym forum nawet jesli trzeba ich ze swieca szukac ^^ i to jest super.

peace

Napisane May 25, 2007, 10:36 pm
Przyjemnośc z jazdy? Pozostałe wszyszka 240 1
cheapskate

cheapskate
A czy jest cos piekniejszego niz samotny powrot do domu wieczorem pusta ulica z deskorolka pod nogami? Ja kocham poprostu przed siebie jechac i nie robic tam jakis trickow tylko slalomik, albo manual czy powerslide.

Nawet jesli jako starzszy pan nie bede juz trzaskac trickow na schodach itp. to i tak bede jezdzic na desce. do pracy chociazby

Napisane May 16, 2007, 1:31 pm
Click for Poland! Hydepark niepozorny 84 1
cheapskate

cheapskate
ale wy mnie rozbrajacie xD nudzi wam sie, nie ma co :D:D

ja nie klikam, bo mam niemieckie ip

Napisane May 1, 2007, 2:17 pm
Aborcja. Tak czy nie? Hydepark Drakx 841 2
cheapskate

cheapskate
A moze ja was tak pozabijam, bo mi sie wasze wypowiedzi nie podobaja.
Wiecie, to dla mnie ciezar psychiczny.

nie jestescie ani troche wiecej warci niz te nienarodzone dzieci.

Napisane Mar 26, 2007, 11:36 pm
cheapskate

cheapskate
Moze jest to roznica, ale tylko dla Ciebie.

Dla Dziecka nie.
Czy w wieku dwoch miesiecy czy w wieku 9 miesiecy, nie bedzie rozumialo tego co sie dzieje. Jednak jego szansa na zycie, bycie czlowiekiem, spelnienie sie, kochanie, nalezenie do naszego spoleczenstwa jest mu odbierana.
Nawet jesli jest to plod w pierszym stadium rozwoju to ma te szanse.

Wiec czym sie rozni aborcja od morderstwa? skutki te same.
Przykro mi, ze jednak spoleczenstwo patrzy na te sprawe przez pryzmat egoizmu i widzi tylko "wlasne cialo kobiety" "wlasna wole" "wlasne decyzje" "wlasne wlasnosci" i "humanitarne zabijanie"

Napisane Mar 25, 2007, 11:50 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>