Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Union Filmy SV - dyskusje Salva 5 1
danielgst

danielgst
Momentami same szoki lecą o_0

Napisane Apr 27, 2011, 2:34 pm
The Battle at The Berrics Pozostałe Mentos999 1100 3
danielgst

danielgst
Ja po nim jechałem po pierwszej walce aż do finału więc argumentacja "Najlepiej go zjechać, bo ograł Benny'ego" Mnie nie dotyczy. Po prostu mi Mo przypomina Shecklera i z zachowania i z wyglądu oraz braku pokory dlatego go nie trawię a robienie tych samych trików dla widza nie jest dobre. Ja sie na każdej jego walce nudziłem. Począwszy od walki przed Berricsem Koston vs Mo aż do samutkiego finału za każdym razem od Mo leciały 360 flipy w każdej postaci i odmianie i reszta trików których zrobienie zależy wyłącznie od tremy,nerwów i spokoju. 360 flipa zrobi każdy z nich za każdym razem a to że Mo wygrał świadczy tylko o tym że miał w cholere dużo farta.

Napisane Mar 3, 2009, 2:11 pm
danielgst

danielgst
Mo nie trafił ani na Kostona ani na MJ'a więc dla mnie ten Battle at the Berrics sie minoł z celem. Najlepsi i tak na siebie na trafili a to że odpadli wcześniej potwierdza tylko loteryjność tych zawodów i to że wygrywa ten co robi mniej błędów a nie ten co jest lepszy,ma lepszy styl czy większy wachlarz możliwości. Podpisuje się pod rozegraniem drugiej edycji dwoma rękami ale bez Mo który co pojedynek zadaje te same triki co nie tylko Ja zauważyłem.

Napisane Mar 3, 2009, 12:17 pm
danielgst

danielgst
Mo praktycznie w każdej walce zadawał te same tricki. Moi faworyci odpadli już dawno(Mj,Koston,Brezinski) takze ze spokojem zobacze finał i rozpacz lovelasów po przegranej wiadomo kogo :P

Napisane Mar 2, 2009, 3:26 pm
Lakai - Fully Flared Filmy SV - dyskusje portfelik 228 1
danielgst

danielgst
Film wszechczasów jeśli chodzi o tricki i montaż bo muzyka w nie których przypadkach może sie niepodobać. Jesus Hernandes genialny part dobrane sekwencje do muzyki przypadł mi do gustu. Capaldi,Koston,Carroll Miazga poprostu. Polecam to sv!

Napisane Apr 19, 2008, 9:49 pm
Tomek Kotrych Pozostałe szakal126p 116 1
danielgst

danielgst
Giersu powiedział(a):
niezły kozak i tyle:D a goławski to cipka

W tym momencie sie niezgodze i tyle...Goły ma styl i niewygląda jak z Warszafki co na samym starcie stanowi duży + :P

Napisane Apr 11, 2008, 8:39 pm
Pm family Pozostałe Tomassss 64 1
danielgst

danielgst
Nie miałem okazji z nimi gadać ale to że ubierają sie "rap elo zią" mi akurat wisi totalnie...Podczas Town Touru na PTG niebyło zbytnio dużo nieporozumień wszystko w pokojowej atmosferze. PM family to relacje z imprez które są potrzebne bo nie wszyscy i nie zawsze mogą jechać. Także Ja tam nic do nich niemam oprócz tego że Są z wsi Warszawy :P

Napisane Apr 8, 2008, 10:03 am
blaty Celebrities Sprzęt Krystian04 304 1
danielgst

danielgst
johnny1 powiedział(a):
danielgst powiedział(a):
soad534 powiedział(a):
danielgst a co ten blat taki szeroki :stare:

Celebrites to w miare dobre blaty jak Jart ^^)

Tym razem chciałem szerszy deck spróbować bo mam duże stopy(45) <lol>...no i noga mi z deski schodzi;/...a tak to fajnie jest:D no wiecej drewna do zdarcia duże tail i nose...fajna grafika(Jaram sie Mystery więc biały mi pasuje:D) naprawde solidna produkcja!!...to mój 13 deck ale takiego fajnego jeszcze niemiałem...ciekawe ile potrzyma...mam nadzieje że koło 2 sezonów:D

ze co?? ze ok 2 sezonow??  :thinking: to jak ty jezdzisz?? mi tam blaciki po 3 miechy trzymaja tak srednio :stare:

Zlookaj Moje filmiki i sam oceń jak jeźdźe;P:)...nieoszczędzam sie raczej...poprostu mam szczescie ze laduje na montazowki...choć niezawsze:P w tym roku jedna zlamalem...ale juz nowa jest:)

Napisane Oct 26, 2007, 12:12 pm
Warszawaski sk8boardnig. I czy w zime to możliwe?! Miejscówki Martini11 49 1
danielgst

danielgst
"...Jestem dumny że się urodziłem, żyje, uczę się i mieszkam w Warszawie..." no to respect:D...pozatym jak widze Blue City to aż mnie kręci że na Śląsku nieeema czegoś takiego a wy narzekacie...a co do wstępu to hajsu macie pełno więc...

Napisane Oct 26, 2007, 10:34 am
Deski Slave Sprzęt Pioterv 15 1
danielgst

danielgst
Robią szerokie bo starsi mają wieksze nogi stopy buty itp...łatwiej sie jeźdźi na wiekszych to związane jest z wielkością nose'a taila itd...Mystery Zero i $lave to blackbox distribution więc ta sama fabryka ten sam proces technologiczny...nawiasem mówiąc to Mystery "Czarnego" charakteru raczej niema:)

Napisane Oct 23, 2007, 11:23 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>