Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Autoportrety ^^ Hydepark wRiTer_Ka 212 1
frankie25

frankie25
A co mi tam, pozno, mozg juz nie pracuje, to mozna sie zabawic :)

http://www.fran.pl/images/franc_go_to_work.jpg

Pozdro ogromne.
f

Napisane Jul 24, 2006, 2:07 am
Homoseksualizm. Hydepark burbel 141 1
frankie25

frankie25
LeParkour powiedział(a):
EH DALMNIE HOMOSEKSUALIZM TO CHOROBA HORMONALNA !!

Dla Ciebie.
Poki co nie wymyslono 'lekarstwa' przeciw temu.

LeParkour powiedział(a):

TAKICH LUDZI POWINNO SIE LECZYĆ... PRZEZNICH MOZE WYGINĄC GATUNEK LUDZKI... PONIEWIAZ ONI NIE PROKREUJĄ :)  [/color]

Malo to nas na swiecie? :)))

Napisane Jul 12, 2006, 11:09 pm
wywoływanie duchów. Hydepark ddamaszk 273 2
frankie25

frankie25
KeRMaR powiedział(a):

zadawać pytanie na które da sie odpowiedzieć:
-tak
-nie

Jak sie za czesto dostaje takie same odpowiedzi (tak, tak, tak, tak) to sie sznurek ukreci. Mozna jakis 'kretlik' zamontowac, czy duchy sie tego boja?

Cytuj:

ODWOŁAĆ DUCHA!!!

A jak sie to wykonywowuje?

f

Napisane Jul 12, 2006, 9:52 pm
frankie25

frankie25
Damaszek, powiedzialbym 'wez mi wywolaj ducha, co by mi podpowiedzial jaka prace wybrac', ale nie wiem czy to zadziala. Czy duchy musza byc spokrewnione z rodzina?
Ja tam wierze, z reszta w nie takie rzeczy wierze, ale moze to do kolejnego watku temat :)

Pozdro duszne!
f

Napisane Jun 21, 2006, 10:05 pm
Nerwy podczas grania... Hydepark szlachta 119 2
frankie25

frankie25
Gra sieciowa w quake.

Niezle, nie? :)

EDIT: uuuups, chyba sie spoznilem. Ale u mnie czysty linek za to, bez pluginow i activeX'ow.

Napisane Jun 21, 2006, 6:43 pm
frankie25

frankie25
Oj, jak gralem w Return to the Castle of Wolfenstein, to ucierpialy: myszka - peknieta, klawiatura - przestala dzialac, monitor - stracil synchronizacje, komp - zaczal sie palic. Od kompa zajelo sie biurko, od biurka firanki, potem pokoj, dalej dom, od domu stajnia, od stajni budynki stacjonujacej armii (ave) Cezara (ave), od budynkow armii pozostale domy, dalej zabudowania przemyslowe, rafineria... Na koncu ogien doszedl do chatki na kurzej nozce, ale wiedzma sie obudzila na czas i odczarowala ogien, wiec, dzieki niej, znowu wszystko jest w najlepszym porzadku i moge dalej grac w Return to the Castle of Wolfenstein.

Pozdro,
f.

Napisane Jun 21, 2006, 1:25 am
geniusz Hydepark danlancher 66 1
frankie25

frankie25
Jocan powiedział(a):
O kurcze on stracił całe dzieciństwo :/ tylko nauka ale pomyślcie jakie on będzie miał zarąbiste życie :o

Tak, bez przerwy pod kloszem (najpierw rodzicow, potem pracodawcy), ukierunkowany na bycie ciagle genialnym.
A bywaly przypadki, ze czlowiek, ktory rozwijal sie nadmiernie szybko, potem jednak zblizal sie poziomem do innych - dla niego to bedzie szok, tym bardziej, ze teraz nie mial mozliwosci przywyknac do porazek.

Nastepne: pojdzie kiedys "w narod" i ten narod go oszuka. Bycie genialnym, to takze bycie poza spoleczenstwem. Nie nauczysz sie interakcji ze zwyklymi ludzmi.

Zostaje kwestia typowo fizyczna - niektorzy genialnosc oplacaja zlym stanem zdrowia, uczuleniami etc. On ma dopiero 6 lat, nie wiadomo co wyjdzie pozniej.

Pozdro,
(bardzo typowy i zwykly) F.

Napisane Jun 21, 2006, 2:51 pm
Czego pragną kobiety? Hydepark Kroolik182 130 1
frankie25

frankie25
mariasz90 powiedział(a):
dziwczynki pragna czulosci , trzeba im mowic kocham cie , mowic ze slicznie wygladaja , pomagac jak sie da jak mozesz, byc przy niej jak ma ciezki dzien , i po prostu kochac ja a wtedy pragnac beda tylko tego abys byl
pS.one czuja to czy je sie kocha i to i mstyka !!:D

A co z tymi, ktore pragna by bylo ostro?
:P)
F.

Napisane Jun 20, 2006, 1:12 am
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
frankie25

frankie25
Zyga powiedział(a):
z moich obliczeń wynika że było to 32 osobniki dające 16 gatunków tłumaczyło by to że łódka (arka) wcale nie musiała być taka duża

Jest teoria, ze to chodzilo o po 7 roznych genotypow nasienia. W koncu czy zauwazyliscie, ze mamy 97% wspolnych genow z psem, malpa, czy rybami?

Zyga powiedział(a):

15. Czy wieczne życie bez potrzeb nie było by skrajnie nudne?

Ha - no wlasnie; poza tym jak zdefiniowac szczescie? Jako orgazm (u faceta) trwajacy minute, zamiast pol? Swinie maja orgazm trwajacy godzine. Dla nich minutowy orgazm bylby
kupa nieszczescia!

Niestety(?) jestesmy tylko ludzmi i odczuwamy niedefiniowalne 'szczescie' jako efekt bardzo definiowalnych bodzcow. Jesli oprzec sie na piramidzie Maslowa, to nawet taki abstrakt jak samospelnienie da sie przelozyc na bardzo konkretne elementy, ktore je tworza. Rodzina. Jaka? Dom. Jaki? Pensja. Ile? tysiac, dziesiec, sto, milion? Takie pytania mozna zadawac w nieskonczonosc, a odpowiedz jest tylko jedna: nie ma szczescia, bez nieszczescia. Nieszczescia, do ktorego mozemy sie odniesc, jako do stanu, od ktorego chcemy uciec w strone szczescia.
Wynika z tego jedno: mozemy sie wypowiadac tylko w kontekscie kontrastow, nigdy zas absolutow.

Agatka_M_ powiedział(a):

Wszyscy tutaj łaczą dwa różne tematy (jak dla mnie)...
1.temat Boga
2.temat Koscioła

Bo mamy, jak ten pies Pawlowa, zakodowane (windoktrynowane) od malenkosci, ze kosciol, to jest takie 'proxy' do bozi.

Agatka_M_ powiedział(a):

Zyga:
Jezeli po przeczytaniu uwazasz, ze wszystko sie kupy nie rzyma, czytaj do skutku.

Tak, wlasnie na tej podstawie to dziala - powtarzanie mantry tez sluzy uwierzeniu, ze tak, jak pisza, jest OK.

Pozdro,
f

Napisane Jun 19, 2006, 12:12 am
Nie zaglądaj jeśli coś jesz ;| Hydepark Campbell 120 1
frankie25

frankie25
Zajebiste. Takie bardziej realistyczne HTF! :)

Pozdr,
f

Napisane Jun 14, 2006, 11:08 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>