Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wrocławska Impreza Fingerboardowa 3 Meetingi Dziarno 251 4
vr0na

vr0na
vr0ny nie bedzie, vr0ne dopadla grypa.

Napisane Aug 30, 2007, 1:18 pm
vr0na

vr0na
dobra dobra wiec ja teraz pytam kto pojawi sie tego 31? robic liste obecnosci.

A TAKI SłON PORCELANOWY? MASKOTKA A CIĘŻKA!

Napisane Aug 21, 2007, 10:59 pm
vr0na

vr0na
no wiadomo ze startuje rotfl

Napisane Aug 21, 2007, 3:34 pm
vr0na

vr0na
Bede! Jeszcze sprobuje kogos zaciagnac ze soba.
;************

Napisane Aug 21, 2007, 1:42 pm
Happysad Rock / Metal bula1111 206 3
vr0na

vr0na
Shortys pięknie prawisz, ale sam się do swoich twierdzeń nie stosujesz. Mówisz:

Cytuj:
Nie masz zielonego pojęcia jak odbieram świat, kim jestem, czy swoje zapatrywanie na otaczające sprawy czerpie z TV. Nie zamierzem nic ci wygłaszać bo to nie leży w moich kompetencjach... a prościej mówiać w dupie mam to...

ale innych oceniasz po jednym poście chociaż nie masz "zielonego pojęcia jak odbierają świat, kim są" :D. Ka3 powiedział co myśli o danym zespole, a Ty już nakreślasz jego osobowość i twierdzisz, że nie ma szansy istnienia xD. Otóż zgodnie z Twoją radą zastanowiłam się i uważam, że taki "prawdziwy" punk ma większą szanse istnienia niż te "kinderpanki", bo to drugie to moda i z czasem przeminie:*.
No i zostawcie już tą komercje w spokoju, przecież wszystko jest na nią nastawione. Po co wydawane są płyty? Żeby je sprzedać.
A no i żeby nie było, że cały post nie na temat:): nie lubię happysadu i mogę to przyrównać do gówna, bo mi się bardzo ich muzyka nie podoba i wcale nie oznacza to, że żyję na peronach, w garażach znajomych, nie chodzę do szkoły i mam cały system w dupie (to tak dla informacji dla shortysa:*)

Napisane Mar 27, 2007, 1:22 pm
vr0na

vr0na
shortys666 powiedział(a):
vr0na powiedział(a):
tej shosrtys ja Cie nie rozumiem o.O wszyscy muszą sie podporządkować obecnym "nowym czasom"? wszyscy muszą być trendi, dżezi, stajlisz?

nie chodzi o podporządkowanie.... i sam stajlisz nie jestem.... chodzi o to by każdy robił sobie co chce... słuchał czego chce... tylko wiesz.... nie mam pojęcia co jest złego w tym, że ktoś jest jaki jest nawet jeśli byłoby to pozerstwo czy kinderpucorstwo

no to po kiego psa przysrałeś się do kaczego? Po co te gadki o tym, że czasy się zmieniają? Wcześniej pisałeś, że nie popierasz kinder panków, a teraz nic złego w tym nie widzisz. Szybko zdanie zmieniasz.

Napisane Mar 26, 2007, 7:59 pm
vr0na

vr0na
tej shosrtys ja Cie nie rozumiem o.O wszyscy muszą sie podporządkować obecnym "nowym czasom"? wszyscy muszą być trendi, dżezi, stajlisz?

Napisane Mar 26, 2007, 7:40 pm
Styl Dziewczyn Hydepark Joannna 126 3
vr0na

vr0na
Nawet chciałam kiedyś wyszukać wszystkie tematy tego typu, ale stwierdziłam, że wolę poprasować t-shirty. No bo ile jest tematów typu "dziewczyny i deska", "czy laski mogą tanczyć" "skejt laski co o tym myślicie". Czy dziewczyny na podstawie tych tematów chcą stworzyć sobie ideał osobowości  :stare:?

Napisane Mar 26, 2007, 7:53 pm
vr0na

vr0na
pita2000 powiedział(a):
A czy Ty, Vrona, za pomocą swojego posta zamierzasz do tego nie dopuścić?

Ja, vrona, chciałabym poznać odpowiedź na moje pytanie, bo nie wiem czy autorka tematu ma ze sobą jakieś problemy, czy może jest z bravo gerl i robi wywiad środowiskowy o.O. Chcę wiedzieć co skłoniło ją do założenia takiego, moim zdaniem durnego, tematu.

Napisane Mar 26, 2007, 7:16 pm
vr0na

vr0na
:stare: czy autorka tego tematu ma zamiar na podstawie wypowiedzi zrobić sobie poradnik "jak być fajną laską i podobać się facetom"? dżizus o.O

Napisane Mar 26, 2007, 6:05 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>