Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Filmy rolkowe Pozostałe Gilun 6 1
Kunio

Kunio
Tu masz linka: http://a**&^&%^/#$%#$%/index.php . Tam sa 83 filmy i wiekszosc po ok 600-700 mega, wiec bedziesz sciagal,az ci sie znudzi  ;). Musisz miec tylko eMule. Kopiujesz linka zaczynajacego sie od ed2k://|file|... , wklejasz jako adres w przegladarce. eMule sam sie uruchomi. Milego sciagania :) Aha,ta stronka czesem nie dziala,wiec sie nie wkurzaj. Na pewno kiedys trafisz :P

Napisane May 8, 2006, 10:19 pm
Kask Pozostałe ffka 25 1
Kunio

Kunio
Jezdzilem na rampie bez,dopoki nie spadlem na leb 2 dni pod rzad.Chyba w tym sezonie bede czesciej zakladal :rolleyes:

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 8:38 pm
Ile jeździcie na rolkach? Pozostałe Handgrenades 156 1
Kunio

Kunio
Hmm, chyba ponad 10 lat.Jeszcze 2 lata temu na fitnesach(nawet na rampie na fitnesach jezdzilem :D).Przerzucilem sie na aggressive,tylko ze ja to juz wapno jestem,ale sie staram jak najwiecej nauczyc na rozpadajacej sie rampie w K-kowie...

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 8:29 pm
Heelys-buty na kolkach Pozostałe Kunio 71 1
Kunio

Kunio
Mysle,ze to podchodzi pod rolki :) Obczajcie to: www.heelys.com . Super sprawa! Ale jest 1 problem-jest dystrybucja na:Niemcy,Czechy,Slowacje,Rosje,Litwe...to czemu nie ma ich w Polsce!? :mad: Przeciez na tym mozna zarobic! Powiedzcie, co tym sadzicie...

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 6:22 pm
Nowe Kółka... Sprzęt Handgrenades 15 1
Kunio

Kunio
Ja sobie sprowadzilem Eulogy-10th Anniversary ze Stanow (www.inlinewarehouse.com).Ale teraz nie radze,bo debile w urzedzie celnym se wymyslili jakas oplate i dolicza ci ok 20% z tego,co zaplacisz amerykanom(wlacznie z przesylka(!)).Tak wiec zaplacilem za nie ok 300 zeta.Ale bylo warto.Jezdze na rampie jakies 1/2 roku i ani 1 pekniecia:) Jak gdzies w PL znajdziesz,to polecam: Eulogy, Senate, Mindgame, 4x4, 2nd Regime. Hypery sa raczej do d***,ale dostepne-bo dla mas.

Napisane Mar 29, 2006, 5:42 pm
Proszę o pomoc przy wyborze rolek... Sprzęt AnczeTurbo 23 1
Kunio

Kunio
AnczeTurbo powiedział(a):
Witam :)
Jestem tu nowa i pewnie juz macie dosyc tych nowych ciagle pytajacych co wybrac i jakiej firmy ...

No to tak.Jesli dopiero zaczynasz jezdzic to sie nie musisz az tak przejmowac parametrami itp., chociaz lepiej zebys wiedziala co i jak :)
Oznaczenia kolek:
80A (lub jakas inna liczba i A) to jest twardosc.Jak zaczynasz jezdzic,to lepiej troche mniej (70 pare).Wieksza twardosc=szybsze rolki,ale moga sie slizgac :|
80 mm to srednica (tez lepiej troche mniej).Tak samo wieksza srednica=szybsze,ale mniejsza mozliwosc manewrow.

80A/80mm daja do rolek troche lepszych(i drozszych).

I jeszcze lozyska (zwykle oznaczenie ABEC1 do ABEC11 chyba).Wieksze ABEC=szybsze.Na poczatku wystarcza 3 raczej(chyba,ze jestes ambitna-to 5 ;) )

Amortyzatory?:P Raczej cos takiego nie istnieje do rolek(a jak sa,to na 90% nie dzialaja).Waga rolki nie jest specjalnie wazna,wszystkie waza podobnie(nie mowie tu o rolkach do jazdy agresywnej,ale to juz inna bajka).

Dobre rolki maja 4 kolka.5 kolek maja swiry,co jezdza caly czas po prostej :P.

Salomon,to mysle-swietny wybor.Sam mam salomony(to juz moje 2-gie).Dobra jakosc i wygodne (chociaz kolka czasem malo wytrzymale,ale luzik).Nie przesadzaj z cena,wystarczy tak 400-500 zeta(taniej sie nie oplaca-na lepszym sprzecie szybciej sie nauczysz).Za reszte mozesz sobie ochraniacze kupic (a nawet musisz B) ).No to zycze udanych zakupow i milej jazdy  :) 

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 5:20 pm
na czym smigacie? Sprzęt kamilwiecek 112 1
Kunio

Kunio
Mam Salomony ST90.Sprowadzilem sobie ze Stanow,bo u nas kosztowaly jakies 300 zeta wiecej (!).Do tego dostalem anti-rockery, ale nie uzywam, bo na murkach to nie radze sobie za bardzo :( Rolki ok,ale oryginalne kolka rozpadly sie po 3 m-cach i bylem lekko wkurzony.Kupilem sobie kolka Eulogy i sa wypas :)

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 4:44 pm
Ochraniacze....? Sprzęt zdybson 180 1
Kunio

Kunio
No to ja mam przeważnie na kolana i nadgarstki. Czasem tez kask, jak na rampie jezdze. Dla poczatkujacych radze komplet wiekszy lub mniejszy, bo zeby jezdzic bez to trzeba juz kozakiem byc  ;) (albo dżakasem)

Ikona posta Napisane Mar 29, 2006, 4:30 pm
<< poprzednia 1 następna >>