Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
co dla was jest łatwiejsze nolie shovit czy shovit Tricki gumen7 58 1
dexter93

dexter93
krzynowek powiedział(a):
zwykly shove it jest latwiejszy bo na nollie jest tak samo jak na swichu

nie tak samo, na nollie jest łatwiej, o wieeele łatwiej. między innymi dlatego że wtedy jedziesz na ' swojej nodze', a jak na switch, to wiadomo - switch :p pzdr

Napisane Aug 6, 2006, 1:46 pm
Przyjazn miedzy chlopakiem a dziewczyna? Hydepark slimbaq 139 1
dexter93

dexter93
w moim wieku nie istnieje przyjaźń taka. albo ktoś chodzi ze sobą albo nie, haha. ale pojebane dzieci :/

Napisane Aug 5, 2006, 12:37 pm
101 zasad prawdziwego hardkora Rock / Metal xMx 67 1
dexter93

dexter93
PunkRock99 powiedział(a):
nie chciało mi się czytać, ale przelotem rzucił mi się woczy ten punkt

84) Blink 182 to jedyny powod, dla ktorego jeszcze zyjesz.

tym właśnie sposobem zwątpiłam niezmiernie w autora tego postu.
:thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking: :thinking:

mam nadzieje, że to jakiś żart

co Ty chcesz BLINK 182 to niezły hardkor i czadowa kapela! Mark rlz!!!  B) B) B)

haha :D no właśnie, jesli na serio ten punkt, to nie wiem co myśleć hah.

Napisane Aug 5, 2006, 12:07 pm
Najpierw PiS teraz Lipton Ice Tea!! Pozostałe zabol93 53 1
dexter93

dexter93
i dobrze bo Ice Tea jest dobre, chociaż Pepsi od Nestea Coca-coli zgapiło, haha. ale fajnie że w tej reklamie chociaż, ale w PISIE to lipnie troche, elo

Napisane Aug 3, 2006, 8:54 pm
Prawda o szkole Hydepark zanetka90 124 1
dexter93

dexter93
synmarka powiedział(a):
a spotkał ktoś nauczyciela sk8ta ??? SK8 OR DIE :))

ja mialem kiedys nauczyciela od angielskiego, na desce smigal. mozna powiedziec ze jezdzi zajebiscie, choc nie widzialem, ale ma 13 letni staz na desi, hehe.

Napisane Aug 3, 2006, 11:18 am
ASG- Air Soft Gun Extreme wax14 963 1
dexter93

dexter93
me4891 powiedział(a):
oo kolega matihood po byciu ekspertem z dziedzin: fingerboard, skateboard, breakdance, graffiti zajal sie teraz ASG... co bedzie nastepne... powoli nam sie dzialy na portalu koncza ;)

ps. edytuj posty lamo

HAHAHAHAH :D

co do ASG - fajna sprawa, ja nie kupiłem, ale podoba mi się to. i w przyszłości powinienem sobie nabyć jakiś pistolecik gazowy. pzdr

Napisane Aug 2, 2006, 7:57 pm
Skateboard w reklamie PIS Pozostałe kondzikfb 197 2
dexter93

dexter93
zabol93 powiedział(a):
Reklama niepodoba mi się i ma tylko jedno  na celu co już wszyscy napisali. Ale zauważcie. Ludzie starsi moze ogladajac ta reklame beda myslec ze Skateboard jest normalnym sportem i powinien byc traktowany jak np. piłka Nożna i niebeda nas z miejscówek wywalac, bic brawo jak cos nam wyjdzie...  ;) ;) Ale jedno mnie ciekawi czmeu akurat deska?? Mogli pomieszac kilka sportów extreemalnych.

dlaczego deska? spytaj sie Tonego Hawka, Bama Margery, albo innyc, którzy dla kasy desie sprzedali (Tony - gry, Bam - Viva la Bam) więc przez nich deska stala sie najbardziej komercyjnym sposrod ekstremalnych sportow. (bmx, rolki itp., nie licze koskow ze spadochronow, hehe)

Napisane Aug 1, 2006, 11:14 pm
dexter93

dexter93
widziałem tę reklamę dokładnie w tym samym czasie co założyciel tematu - i mnie rozwaliła. owszem, fajnie, że deskorolka, ale to strasznie glupia reklama. obiecanki cacanki. hah. a zresztą, skoro umieścili deskę w spocie reklamowym, to wyślemy list otwarty do PiS'u z RZĄDANIEM wybudowania wielu skateparków. przecież deska była w reklamie. ale można też wykorzystać to w innym celu - jak policjant wywali z miejscowki to mozna powiedziec, ze uliczna deskorolka byla ukazana w reklamie PiSu, wiec nie moga sie przyczepic, HAHAHAH.

Napisane Aug 1, 2006, 10:34 pm
Dziewczyny w zastoju?!?! Pozostałe howie 386 1
dexter93

dexter93
Czerwienna powiedział(a):
Ja jezdze nie długo, ale jak juz sie czegos naucze to jasne ze wrzuce ;)
szkoda ze tak malo dziewczyn jezdzi:( PRAWIE wszytskie to paniusie ktore boja sie ze nabija sobie siniakow xD

haha :d u mnie zaczely 2 dziewczyny smigac ostatnio :D

Napisane Aug 1, 2006, 3:00 pm
Jaki będzie świat? Do czego zmierza? Hydepark 7Revol7 67 1
dexter93

dexter93
jesli chodzi o Polske, to nie wiem czy nawet przetrwa. za slaby kraj. zobaczcie: Polska byla potega, potem byly wojny, potem komunizm. a teraz dopiero 16 lat po jego obaleniu i gospodarka i w ogole wszystko jest w oplakanym stanie. coraz gorzej jest. ech. ciekawy jestem czy nasz naród przeżyje.

Napisane Jul 31, 2006, 9:26 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>