Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
co dla was jest łatwiejsze nolie shovit czy shovit Tricki gumen7 58 1
dexter93

dexter93
Krzyssk8 powiedział(a):
zależy jak robisz takie gówno ze sie tailem nie odbijasz to nolie

HAHA dokladnie

Napisane Jul 30, 2006, 9:27 pm
Jaki będzie świat? Do czego zmierza? Hydepark 7Revol7 67 1
dexter93

dexter93
Środowisko skiśnie, a później ludzie się opamiętają, ale niestety będzie za późno, bo wiele gatunków zwięrzat wyginie. Ogólnie świat zmierza do samozagłady. pzdr

Napisane Jul 30, 2006, 6:11 pm
Whellie batle Tricki maska8 56 1
dexter93

dexter93
ja zjechałem z dwoch. na poczatku sie balem i skakac wolalem, ale pewnego razu jak sobie jechalem do skoku z dwojeczki odechcialo misie skoczyc i zjechalem, HAHAH. fajne uczucie. ale skakac wole. pzdr

Napisane Jul 29, 2006, 10:36 pm
Legalna pedofilia? Hydepark Kroolik182 48 2
dexter93

dexter93
to tylko zatwierdzenie tej partii, a kto powiedział, że ich rząd zatwierdzi ich zboczone i chore pomysły

Napisane Jul 29, 2006, 2:16 pm
dexter93

dexter93
Guliwer powiedział(a):
wiec jezeli masz powyzej 12 lat i wybierasz sie do holandii to wsac sobie korek w dupe zeby cie nie przerżna jakis pedofil....
ciekaw jestem co tam sie bedzie działo za kilka lat...
jak juz napisałem w podobnym temacie "dzisiajsze czasy zaskakuja nawet mnie"

gwalt a pedofilia - jest roznica. wiec jesli jest zgoda obu stron na seks, to jest legalne wtedy (tylko jeśli nieletnie ma powyżej 16 lat) a ta partia chce wlasnie zniesc ta bariera z 16 na 12. i jesli 12 -latek bedzie chcial uprawiac seks z kims starszym to bedzie mogl, bo to jest zgoda obydwu osób i nikt im nic nie moze zrobic. a teraz w Holandii jak ktos pelnoletni bedzie ten tego z kims mlodszym od 16 to to bedzie pedofilia.

ale sie wymądrzam KURDE jakbym wszystko wiedzial, haha

Napisane Jul 26, 2006, 4:49 pm
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
dexter93

dexter93
[quote=mikolaj_skate]
Ja na szczęscie nic se na descer nie złamałem.. iz a to bardzo dziękuje Bogu..
ale mam strasznie obite piszczele.. ostatnio boli mnie prawy obojczyk... aa i mam łokcia rozwalonego.eh wkurzają juz mnie te łokcie... jakis czas temu sie wyrąbałem.. i se łokcia rozwaliłem(chodzi o rane.. krew i takie tam)zaschło .. na drugi dzien sie wyj...łem na tego łokcia... potem tego samego dnia jeszcze raz..ku...a krew..bród patrze i jeszcze jakies zółte cos.. na szczescie kolega dal kase rzebym po wode do sklepu poszedł to se przemyłem...

pare dni temu przeskakiwałem przerw 1. prawie 2. przeskoczyłem 3. wyjabałęm.. i znowu se roz..łeem prawego łokcia(i jak poprzedio 7cm rana)no ale na następny dzien zaschło... wczoraj próbuje nosemanual przejchałem metr i jebut w przód... na tego łokcia.. i se odnowiłem.. ku..a krew spływa mi po ręce.. wząlem chusteczke i im w nią wsiąła.. i se wodą przemyłem(glacier-czerpana ze studni nr2) dopiero rano mi całkiem zaschło...[/quote]

Istnieje coś takiego jak plaster. Bardzo pożyteczna rzecz. :p

P.S - cytowanie skisło

Napisane Jul 28, 2006, 11:57 pm
Człowiek który potrafi latać Hydepark Miau 202 1
dexter93

dexter93
Hehe, prosty przepis na filmik, w który uwierzy 80 % ludzi: wystarczy, żeby film wyglądał jakby był nakręcony amatorsko, a w tle zaskoczonych ludzi było parę przekleństw, wyrażeń typu 'holy shit, no way, oh my God, it's incredible, oh.' i już wszyscy w wierzą. Aha, no i trzeba wymazać liny itp. :D

Napisane Jul 24, 2006, 10:17 pm
Autografy skejcików - macie jakieś ?:) Pozostałe Mazi_ 48 1
dexter93

dexter93
skaterzy znani to nie hollywoodzkie gwiazdy zeby sie tam tym podniecać... autograf. phi

Napisane Jul 24, 2006, 3:16 pm
Vavamuffin Pozostałe michues 118 1
dexter93

dexter93
o ja, dzisiaj na Vivie byli (wywiad). pierwszy raz o nich słyszałem, a teraz drugi czytając ten temat :D nie słyszałem ich muzyki, więc nie mogę się określić

Napisane Jul 24, 2006, 1:11 pm
GTA IV Gry, konsole, pc, internet... Geemini 400 1
dexter93

dexter93
na tym linku co podał zalożyciel tematu jest logo GTA IV i niżej sponsorzy, albo coś. i jest PlayStation 2. więc powinni być na ps2 też! na komputer wątpię, bo poprzednia część GTA chodziło na paru płytach dopiero :D to ciekawe ile to będzie zajmować

Napisane Jul 24, 2006, 12:46 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>