Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Złamania Pozostałe Matsk8 230 1
dexter93

dexter93
ja złamałem palec ostatnio (miesiąc temu) i dzisiaj wyjdę na deskę pierwszy raz od miesiąca :D miałem palec w szynie... a teraz jest strasznie krzywy i jest możliwość, że mogą mi go ponownie złamać, i nastawić prosto. lipa max. SKATE OR DIE pzdr

Napisane Jul 23, 2006, 1:38 pm
Mapa Andegrand.pl Hydepark nEvErHoOd 25 1
dexter93

dexter93
hehe, ja już sie zapisalem :D

Napisane Jul 22, 2006, 6:53 pm
Autoportrety ^^ Hydepark wRiTer_Ka 212 2
dexter93

dexter93
wiedziałem, że do swojego autoportretu dasz ten kapelusik, ddamaszk :p

Napisane Jul 22, 2006, 2:13 pm
dexter93

dexter93
[img]http://img101.imageshack.us/img101/4962/spwg2.jpg[/img]

Jasio ^^

tylko szkoda, że nie można zrobić moich wielkich kosmicznych uszu, hahahaha.

Napisane Jul 22, 2006, 12:39 pm
Deska a HiP HoP ???!!! Pozostałe ewwa 80 1
dexter93

dexter93
to też przez to że skejciki mowia 'elo ziomy' :D tak jak założycielka tematu powiedziala 'elo' i to se tez z ip-hopem kojarzy, bo w tekstach co chwila mają ;elo ziomy jaramy trawe'.. :D no i tez przez to ze skaterzy maja podobny styl do hip hopowcow. pzdr

Napisane Jul 22, 2006, 1:07 pm
Strach... Tricki pawelskate 164 1
dexter93

dexter93
desker powiedział(a):
musisz byc pewien ze ci sie uda a im bardziej sie cykasz tym gorzej pomyśl sobie że jak nie przeskoczysz tych schoduw i wyladujesz np: na środku to tylko z nich zjedziesz a nie sie glebniesz albo po prostu odskoczysz i wylądujesz na nogach a nie w szpitalu :P

noo, to dobra rada :D

Napisane Jul 22, 2006, 1:05 pm
The DC Video Filmy SV - dyskusje wojtekkk1 120 1
dexter93

dexter93
tak, naprawdę dobry. podobał mi się przejazd Briana Wenninga, Roba Dyrdka, Ryana Gallanta (ma bardzo ładny styl, przynajmniej mi się podoba, obi wszystkie tricki tak miękko i bardzo płynnie) Josh Kalis też dobryy. no i oczywiście DANNY WAY. te jego loty, były zajebiste. ogólnie świetny film.

Napisane Jul 22, 2006, 12:15 pm
FIFA vs. Pro Evolution Soccer Gry, konsole, pc, internet... Szamal 98 1
dexter93

dexter93
na komunie dostalem ps2 i PES'a pierwszą cześć w 2002 roku. jest przezajebista. gram do dzisiaj w nią codziennie z bratem. WIDZIAŁEM od razu, że lepsze od Fify. Jak zagracie w pierwsza czesc to bedzie i tak kozak (pes) bo trzeba gre poznac od korzeni. zagrajcie sobie w PESA jedynke na ps2 - mowie wam jaka zajebista. sa pewne niedopracowania, ale to chyba normalne (np. nie ma sedziego biegajacego po boisku, ani bocznych, nie ma odgwizdywanej ręki). a Fifa? przereklamowane gówno, choć pamietam czasy wspaniale jak gralem sobie w fife'99 oraz w fife'00. ale za latwo bylo strzelac bramki. w nowszych fifach są rózne bajery, typu smuga za piłką po napale albo czymś. dla mnie PES i tak wygrywa, choć grałem tylko w jedną i pierwszą część.

Aha, co do tego, że nie ma podrkęconej piłki w PES'ie. Otóż w pierwszej części udało mi się wkręcić piłkę do bramki z rzutu rożnego (celowo). więc na pewno można podrkęcić, tylko nie ma jakiejs glupiej strzaleczki jak w Fifie. trzeba wyczuć po prostu ;) Pozdr.

Aha, jeszcze jedno, co z tego, że PES nie ma licencji, gra się i tak zajebiście. w pierwszej czesci (nie wiem jak w innych) mozna zmienic imiona zawodnikow, więc jak jest Facu zamiast Cafu, Butatista zamiast Batistuta to mozna zmienic :d

Napisane Jul 22, 2006, 12:06 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
dexter93

dexter93
a niech będzie legalna, ja i tak nie bede palił tego gówna, tak jak papierosów

Napisane Jul 22, 2006, 10:31 am
"rzeźby" z jedzenia..., Hydepark Abinek 105 1
dexter93

dexter93
Rojek powiedział(a):
tylko po co robić takie rzeźby  ^^) jedzenie służy do jedzenia a nie do bawienia sie nim  :P

przecież te rzeżby sie zjada... jak mozna nie zjesc skoro po paru dniach wszystko zgnije i rzeżba do śmieci :p

a co do samych rzeźb - mi się podobają

Napisane Jul 21, 2006, 4:09 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>