Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Czy oduczyliście się tricku? Tricki dawidpru 543 1
dexter93

dexter93
twardy90 powiedział(a):
Rap91 powiedział(a):
Nie można zapomnieć można tylko opaść z formy, umiesz ollie to zawsze bedziesz je umiał będziesz miał 80 lat i będziesz wiedział jak to zrobić ;)

Tak, tricki to jak jazda na rowerku, tego sie nie zapomina  ^^)

DOKLADNIE, nie mozna przestac umiec, tylko zapomniec o np. jednym elemencie trikcu, i po paru probach juz wychodzi, jka sie odkryje blad, pzdr

Napisane Jul 16, 2006, 9:08 pm
Czy czujecie się inni? Hydepark Dziewier65 178 1
dexter93

dexter93
ja czuje sie sie troche inny, pf, ale kazdy tak czuje, tak samo jak kazdy mysli, ze o ludziach i spoleczenstwie wie wszystko, i sie wymadrza, tak samo jak ja teraz, mowiac to. jako jeden z dwoch osob smgiajacych na desce w mojej klasie czulem sie inny, bo mnie duzo mniej obchodzilo niz kolezanki./kolegow. ech

Napisane Jul 16, 2006, 8:59 pm
ahhh ta Dzisiejsza mlodzież... Hydepark bergersk8 123 1
dexter93

dexter93
<-- rocznik 93 jest naprawdę popierdolony

Kroolik182 powiedział(a):
lobi powiedział(a):
ducha powiedział(a):
podobno pokolenie 92 ma być inne...już to widze...pff

ja jestem pokolenie 92 i wątpie, żeby było inaczej :P nie po sobie tylko bo moich kumplach... właściwie wszyscy od nas zadają się z typami po 18 lat i wiecie <sex> :P a tak serio, to znam kolesia 94 który wciąga i 95 który jara, a ostatnio przyszedł do nas z vodka :] zresztą każdy kogo nawet oto nie podejrzewałem, baka.... a szlugi to dosłownie wszędzie gdzie się tylko da są... nawet dziewczyny 93 jarają (znam takich dużo)
ehhhh

rocznik 92 to jest - ja *****le, co ci ludzie w tym wieku wyprawiają to jest masakra, sam się ostatnio przekonałem na znajomej i jej znajomych. w sumie nie ma co się dziwić, bo rocznik 90 i 91 jest też po*****lony i później młodsi odpatrują. więc młodsze pokolenia będą coraz bardziej głupie moim zdaniem i nawet giertych tego nie zmieni.

na powaznie to 90 wzwyż to idioci (ogólnie), pf

Napisane Jul 15, 2006, 11:53 pm
Skatepark w Ustce Miejscówki TrueSkate 33 1
dexter93

dexter93
Piotrel powiedział(a):
Kancio powiedział(a):
ja z bratem będziemy niedługo w Rowach niedaleko Ustki i mamy zamiar wpaść na skate bo wy macie chyba tech ramp'a ten skatepark itrzeba go obczaić :) Pozdro!

ale jazda!!!! ja jade do Rowów 29 lipca hehe, jeżdze tam od dobrych paru lat! jak bede miał możliwość to wpadne pojezdzic na rolach
pozdro

HAHAHAH A JA BYLEM W ROWACH OD 25 CZERWCA DO 9 lipca i sobie na asfalcie smigalem pierwsze trzy dni, bo pozniej palucha zlamalem, hahaha. jak sie z ul. Słonecznej wychodzi (na ktorje mieszkalem) to jest pozniej taki asfalt dobry i tam dalej sobie smigalem, haha. ale fajnie, pf

Napisane Jul 15, 2006, 11:03 pm
Top Trądy Hydepark krytyk 29 1
dexter93

dexter93
bardziej mnie smieszy ze Kombi sprzedalo najwiecej plyt ze swoimi dwu-letnimi hitami. wiekszosc piosenek oc tam byly slyszalem bardzo dawno i ciagle to samo. żenada. krzysztof kiljański ma dwie dobre piosenki ktore leca w kolko wszedzie. wrrr. a Doda ma ladny glos i jest ladna.. mandryna - brzydka (dla mnie) i nie jmie spiewac

Napisane Jul 15, 2006, 3:24 pm
piktogramy... Hydepark mmatt 161 1
dexter93

dexter93
ludzie, albo jakieś siły magnetyczne Ziemi (spotkałem się z taką teorią) pzdr

Napisane Jul 13, 2006, 10:36 pm
Panorama 21.06 06 Pozostałe Kulaksk8 29 1
dexter93

dexter93
Pf, ej, sorry, od kiedy Kaczor nazywa się Artur Wojtalik. Hehe. Ale materiał naprawdę dobry.

Napisane Jul 13, 2006, 2:37 pm
Adio Mentor Session - Relacja Pozostałe Gutek101 26 1
dexter93

dexter93
fajnie, szkoda, żee mnie tam nie było, hehe. Ale ten Dominik dobrze jeździ, ale głupio wygląda taki młodzieniec z lansiarskimi ciuchami, i czapką New Era, hehe. pzdr

Napisane Jul 11, 2006, 3:04 pm
Niepełnosprawni Hydepark finger13 117 1
dexter93

dexter93
Kroolik182 powiedział(a):
moim zdaniem najgorszym kalectwem jest porażenie mózgowe lub ślepota. Uh nie wyobrażam sobie życia bez "widzenia"

Tak... Ale bardzo mnie ciekawi, jak niewidomi od urodzenia ludzie wyobrażają sobie świat. To musi być coś niesamowitego. Jak ktoś wyobraża sobie kolory, albo coś innego. Słyszałem, że był koleś, który nie widział od urodzenia, ale go zoperowali. Po odzyskaniu wzroku był zawiedziony, bo wyobrażał sobie świat piękniej. Ciekawe.
Dla mnie ludzie niepełnosprawni są normalnymi ludźmi. Gorzej, jak ktoś ma zaburzenia w myśleniu. Ale jest jakiś bardzo znany i dobry naukowiec, który nie chodzi, i mówi za pomocą czytnika jakiegoś wibracji strun głosowych. Maksymalne upośledzenie. Ale jest niesamowicie mądry. Pozdrawiam.

Napisane Jul 10, 2006, 10:52 pm
Okres dojrzewania Hydepark twardy90 142 1
dexter93

dexter93
Debat powiedział(a):
dexter93 powiedział(a):

Z Tokio Hotel śmieję się od samego początku, bo to beznadziejne, i wymyślone właśnie dla takich dzieci jak 13 latki.

Pozdrawiam.

nooo to jeszcze trochę i będziesz mógł posłuchać tokio hotel ehahahh

ssij debacie

[qoute=wasik1992] gowno prawda mam 13 lat a nienawidze BLOG 27 i tokio hotel i inne syfy[qoute]

wieeeeem, ale rozejrzyj sie po swojej klasie chociażby, po innych. nie mowie ze kazdy.

Napisane Jul 10, 2006, 12:10 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>