Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Fallout 3 Gry, konsole, pc, internet... Geemini 32 1
KoSzNik

KoSzNik
jestem fanem pierwszych dwoch czesci, i na 99% kupie trzecia czesc w dniu premiery, chociaz czasami rozmyslam nad poczekaniem az bedzie wydana jako GOTY, z dodatkami bo z tego co slyszalem nie bedziemozliwosci sciagniecia dodatkow do wersji na PS3...
jakos nie lubie porownan fallouta do obliviona, wiadomo na tym samym silniku sa robione no ale... to jest FALLOUT!!!!, i jeszcze jedno: mam nadzieje ze nie wypuszcza polskiej wersji jezykowej;) dla dobra polskich graczy;)

Napisane Oct 11, 2008, 7:47 pm
Looptroop. Rap / Hip-Hop GordonPzn 31 2
KoSzNik

KoSzNik
owl powiedział(a):
KoSzNik powiedział(a):
Dawno mnie tu nie bylo... ale chcialbym cos dodac, nowa plytke mozna posluchac na stonie Looptroop'a (przez tydzien)
Kod:
1
http://www.myspace.com/looptrooprockers
goraco polecam:) niektorzy sie milo zaskocza inni... po the building i przerobionym modern day... chyba wszyscy sie domyslili ze looptroop idzie w pewnym sobie tylko znanym kierunku:) jak juz powiedzialem... GORACO POLECAM!!!!

śmiga po necie ten nowy album w mp3, ale marna jakość, strasznie pierdzi. Trzeba poczekać na jakąś inną wersję, bo ta jest zgrywana z myspace.

zgadza sie albumik smigal kilka dni przed premiera po necie (tak jak mowisz zgrywany z myspace), teraz po premierze juz mozna znalezc godne kopie:)

Kto sie wybiera na koncert? szwecja, dania, niemcy, austria? ja mam nadzieje ze sie zalapie na goteborg, ale terminy gonia i nie wiem czy sie wyrobie. Juz postanowilem ze w tym roku poprostu musze byc na ich koncercie:)

Napisane Apr 26, 2008, 6:45 pm
KoSzNik

KoSzNik
Dawno mnie tu nie bylo... ale chcialbym cos dodac, nowa plytke mozna posluchac na stonie Looptroop'a (przez tydzien)
Kod:
1
http://www.myspace.com/looptrooprockers
goraco polecam:) niektorzy sie milo zaskocza inni... po the building i przerobionym modern day... chyba wszyscy sie domyslili ze looptroop idzie w pewnym sobie tylko znanym kierunku:) jak juz powiedzialem... GORACO POLECAM!!!!

Napisane Apr 17, 2008, 3:20 pm
Jazz Pozostałe Melor 63 1
KoSzNik

KoSzNik
mmmmmmmm jazz... uwielbiam Milesa Davisa... pierwsza plyta jaka zgralem na ipoda to oczywiscie Kind Of Blue... i jeszcze goraco polecam Diane Krall... pieknie gra... pieknie spiewa:)... nie zapomne jak pierwszy raz (ponad 8 lat temu) widzialem jej koncert na BET... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhm:)

Napisane Mar 16, 2007, 10:11 pm
LOST Hydepark Szamal 253 1
KoSzNik

KoSzNik
3 sezon jakos tak niemrawo sie zapowiada... drugi juz byl o wiele mniej powalajacy niz pierwszy no ale coz poczac?:) ja sie nie moge doczekac nowego sezonu scrubsow:) do stycznia juz tylko kilka miesiecy:)

Napisane Oct 9, 2006, 9:02 pm
Fast Food Hydepark blizzard1 307 1
KoSzNik

KoSzNik
Qadu powiedział(a):
a ja mam qmpla który kiedys pracował w McDonaldzie. Wnosili skrzynki z ketchupem i im spadły, i wsztko sie zbiło;p ketchup na całej podłodze, przyszedł kierownik i powiedział ze mają to pozbierac do innych słoików. dostałem cynka zeby przez kilka dni tam nic nie jeść xD smacznego...

to tak samo jak z miesem w supermarketach:) hehehehehe... ale "czego oczy nie widza tego sercu nie zal";) zamienilbym to na "czego oczy nie widza tego... zoladkowi wszystko jedno";)

Napisane Oct 8, 2006, 9:17 pm
Requiem for a dream... Hydepark DENVER 36 2
KoSzNik

KoSzNik
emilkaa powiedział(a):
sama w sobie fabula mozna by stwierdzic ze jest powielana ale jednak jest cos innego w tym filmie co przyciaga nie tylko sposob przedstawienia ale takze to jak zostaja dobierane slowa w snsie narracji muzyk tez jst pewnego rodzaju atutem w sumie schemat narkomanow jak & samych narkotykow czesto sie przeplata przez inne filmy ale tu jest tak wkomponowany ze wrecz pelni role spoiwa calosci jest to kolejny filmy ktory na swoj sposob jest dobry ale & dla niektorych zly trudny do zrozumienia ale to chyba przez to z to co jest najbardziej banalne jest najtrudniejsze do zrozumienia przez niektorych takim przykladem sa np filmy amoress peros efekt motyla mechaniczna pomarancza

amores perros:) to jest film ktory poprostu uwielbiam:) piekny pod kazdym wzgledem... ja bym jeszcze dodal Pi... oczywiscie zeby nie bylo ze odbiegam od tematu... rezyserem Pi jest nie kto inny jak Darren Aronofsky:)

Napisane Oct 5, 2006, 6:34 pm
KoSzNik

KoSzNik
rzeczywiscie film jest mocny ale nie zaprzeczajmy ma swoje minusy... mnie najbardziej poruszyla "opowiesc" o Sarze Goldfrab uzaleznionej od TV... reszta jest niczym innym jak powieleniem starego znanego schematu dotyczacego narkotykow, tyle ze w lepszym wydaniu;)

Napisane Oct 5, 2006, 3:22 am
Need For Speed Carbon Gry, konsole, pc, internet... KAPSiO 109 1
KoSzNik

KoSzNik
dex93 powiedział(a):
need for speed III: hot pursuit.... mega kozak giera, klasyka :* a reszta ssie

hehehehe... dokladnie 3 czesc jest najlepsza... a pierwsza:) hohohohooooooo jeszcze pamietam jak cos okolo 30 albo 50 dyskietek zajmowala:) hahahaha
a co do tematu to mam cicha nadzieje ze ta gierka przyciagnie mnie na troche dluzej niz mw...

Napisane Oct 4, 2006, 5:04 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
KoSzNik

KoSzNik
ja nie chodze bo nie chce mi sie sluchac tego belkotu... a zreszta mowia to samo co roku... nie wierze w jezusa, w tego Boga ze starego testamentu raczej tez nie... zeby nie bylo - jestem ochrzczony i bylem nawet bierzmowany:)

Napisane Oct 1, 2006, 10:06 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>