Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
dzieci naśladujące jackassa Hydepark Small 126 1
brat5

brat5
Nie nie  :P ja u siebie tego nie zauważyłam aczkolwiek kilka podwórek dalej jest paru parkourowców :)

Napisane Oct 7, 2007, 10:53 am
lucid dream - sen świadomy Hydepark Kroolik182 248 1
brat5

brat5
Ja mam takie sny jak wiaderko walne przed spaniem  ^^) no chyba, ze kopnie za mocno no to nic się nie śni  :cry:  :P

Napisane Sep 5, 2007, 10:56 pm
nowa subkultura ;D Hydepark martex 286 1
brat5

brat5
hMmm.. subkultura... według mnie to pajace, włoski na żel i eja myślą, że są boscy :P żal..

Napisane Aug 4, 2007, 1:02 am
Temat o wódce co by dopełnić nasz mały andegrandowy zbiór Hydepark FASTER 189 1
brat5

brat5
Nie ma to jak Mateczka Rosja :P spirytus + rozpuszczalnik + inne gówno = Wódka :P ale nie ważne co w niej jest ważne, że kosztuje 5 zł za pół litra i nieźle daje w palnik  ^^) Tylko ciężko po dłuższym okresie spożycia Ruskiego Paliwa Etylowego przerzucić się na "normalną" wódkę  ^^) :P nie wiem czy tak mają wszyscy ale mi tam było ciężko się przełamać

Napisane Mar 19, 2007, 11:36 pm
Gdzie na snowboard przez ferie?! Snowboard McCvir 33 1
brat5

brat5
Białka Tarzańska nio i na Słowacje ^^)

Napisane Dec 13, 2006, 4:01 pm
Linerider Gry, konsole, pc, internet... jakubiks 14 1
brat5

brat5
hehe wciągająca gierka;) pobudza wyobraźnie ^^) ^^) ^^)

Napisane Nov 2, 2006, 3:19 pm
Liero Gry, konsole, pc, internet... ziomix 16 1
brat5

brat5
Pamiętam najbardziej lubiłem z kolegą bazy swoje budować i je atakować:P stare dobre czasy  ^^)

Napisane Nov 2, 2006, 12:07 pm
samobójstwo 14 latki Hydepark KiLLerXX 350 3
brat5

brat5
Mstr powiedział(a):
co z tego że ona się zapie.rdoliła? wali mnie to!! co sekundę umierają 2 osoby? i co z tego? cały świat o nich słyszy? ludzie kurde........
Gdybym był moderatorem to tym miłym akcentem zakończyłbym ten temat :P

Napisane Nov 1, 2006, 10:08 pm
brat5

brat5
krychab3 powiedział(a):
hhahahahahaah glupszego pomysłu w zyciu nie słyszałem . szkoły dla tych powiedzmy "innych" hahaha. Przecież jak sie coś takiego zrobi to będzie wylęgarnią łobuzerstwa. Tego nie będzie sie dało nazwać szkołą hahaha!!
dokładnie :P Nie wiem kto by uczył w takiej szkole ;) I zastanawia mnie to jak będą wybierali tych "innych"po wyglądzie czy jak :) a może testy psychologiczne :P

Napisane Oct 27, 2006, 11:06 pm
brat5

brat5
Cytuj:
"To orzeczenie jest bardzo krzywdzące, bardzo. Żadnych dowodów na mojego syna nie było, żadnych" - powiedział ojciec jednego z gimnazjalistów.
Ja to bym wykastrował ojca i syna  ^^) a dlaczego.... żeby te dwa okazy debilizmu nie spłodziły innych debili :) A co do nauczycielki która wyszła z klasy..... nie powinna zostać ukarana ponieważ nie mogła przewidzieć co się stanie ale za to powinni dostać naganę uczniowie którzy bezkarnie patrzyli i się naśmiewali :mad:i te jej koleżanki które zamiast wybiedz na korytarz i wołać o pomoc albo udać się do innej klasy, to nie stały i siłowały się z silniejszymi kolegami :mad:głupota.............. ale cóż nasze społeczeństwo nie jest doskonałe(i raczej nie będzie) i potrafi nas zaskakiwać a w szczególności ostatnimi czasy :) :P zostaje nam się do tego przyzwyczaić, walczyć z tym albo czym prędzej z tąd uciekać ;)

Napisane Oct 27, 2006, 10:57 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>