Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Sklep ... Gdzie? Graffiti HonikKOP 567 2
BeatBox

BeatBox
konrad2271 powiedział(a):
A w Bolesławcu??  :(

Już sie o to pytałeś, nie nabijaj postów !..
A co do tematu wie ktos gdzie mozna kupic beltony w Łodzi??

Napisane May 21, 2008, 1:52 pm
BeatBox

BeatBox
Wie ktos gdzie w Łodzi mozna nabyc puchy bo w skateshopach jest raczej mały wybor ?? :/

Pozdr.

Napisane May 14, 2008, 3:37 pm
Eudezet Graffiti Talesh 131 1
BeatBox

BeatBox
hanscrew powiedział(a):
no ja o ŁDZ się nie wypowiadam ja mieszkam w P-ce i tam mam CRU ale pozdrawiam moge udzielić info o Pabianickich CREW :P :)

Jak masz tak pisac to lepiej nie pisz wogole i nie nabijaj postow. A co do tematu to w ŁDZ głownie przeważają Dits, Usa i Loty.
Pozdr.

Napisane May 20, 2008, 3:24 pm
Markery Graffiti Erat0 3221 2
BeatBox

BeatBox
trootylo powiedział(a):
pytanie do BeatBox czy są tylko dostępne w rozmiarze 15mm te bombingi?? bo na taniefarby.pl nie są podane rozmiary końcówki...

u mnie w sklepie są dostępne tylko w tych rozmiarach, a nie mam pojecia czy są inne rozmiary...
Pozdr.

Napisane May 15, 2008, 11:03 pm
BeatBox

BeatBox
sprey powiedział(a):
http://www.inflammable.com/uploads/items/ci/MON_M_BOMBING_BLK_ci.jpg
wie ktoś co to za marker??

Tak się składa ze posiadam tego markera i spisuje sie poprostu swietnie xD nie przecieka ani nic, mam go juz z rok(moze 10 miechów) czasu z tą samą konćówką która jest prawie nietknięta. Polecam

Pozdr.

Napisane May 14, 2008, 10:40 am
co myślicie o pieniądzch za malowanie reklam? Graffiti marcino86 42 2
BeatBox

BeatBox
marcino86 powiedział(a):
ja niedokońca tak uważam ale poczekam na więcej opini

to znaczy mam na mysli takich bardziej ujawniających się rajterów, bo tacy bardziej z podziemia pewnie nie podjeli by się takiej roboty... tak sądze x)

Napisane Jan 12, 2008, 8:53 pm
BeatBox

BeatBox
przyjemne z pożytecznym, i jeszcze mozna sobie zarobic :)

Napisane Jan 12, 2008, 8:45 pm
[ sonda] zakaz palenia tak / nie Hydepark Zyga 99 1
BeatBox

BeatBox
Palić palić palić!!! ja jestem palący i oczywiscie zagłosowałem na "moja sprawa czy pale"

Napisane Jan 11, 2008, 2:11 pm
Zakaz palenia Hydepark krytyk 83 1
BeatBox

BeatBox
Ja jestem palący i zajebiscie mi sie to nie podoba, tak jak nasz rząd..!!

Napisane Jan 11, 2008, 2:09 pm
Dowcipy Humor me4891 572 1
BeatBox

BeatBox
Policja złapała dwóch handlarzy narkotyków i zaprowadziła ich przed Sąd.
Sędzia: Wiecie, co, chłopaki? Wyglądacie mi generalnie na porządnych, więc dam wam jedną szansę. Wypuszczę was, ale pod warunkiem, że przekonacie kilka osób, aby przestały brać narkotyki. No więc już idźcie i jutro stawcie się u mnie i powiedzcie mi o swoich dokonaniach.
Nazajutrz obaj przychodzą.
- No i jak? - pyta sędzia pierwszego z nich.
- Udało mi się 7 ludzi odciągnąć od narkotyków.
- O, to nieźle, a w jaki sposób to zrobiłeś?
- No... narysowałem im dwa kolka - "O" i "o". Jedno większe, drugie mniejsze. No i wytłumaczyłem im, że to większe to jest mózg człowieka, który nie bierze, a to mniejsze to mózg człowieka, który ćpa.
- No to bardzo sprytnie. To zgodnie z umową jesteś wolny. A ty? Ilu ludzi przekonałeś? - zwraca się do drugiego.
- 75 osób.
- Ile?! A w jaki sposób?!
- No bardzo podobnie jak kolega. Też narysowałem im dwa kółka - "o" i "O" i powiedziałem, że to mniejsze to jest ich odbyt zanim trafią za narkotyki do pudła...

**

Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra.
- Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini...
- A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki...mmmm
- No stary a ty gdzie byłeś? - pytają milczącego dotąd trzeciego żaka.
- Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju, co wy ale ja nie paliłem tego świństwa...

**

Baca z gaździną jadą w pole:
- Słuchojcie no baco - zagaduje gaździna - coś mi się wydaje, ze nasa Maryś jest w ciązy.... tylko jak to mozliwe? Chłopaka ni mo, na potancówki nie chodzi, w nocy śpi z nomi...
- A bo z womi tak zowse - zdenerwował się baca - w nocy się porozkrywata, dupy
powypinata i po ciemku poznaj która cyja...

**

Policjant podchodzi do zatrzymanego samochodu, a kiedy szyba od strony kierowcy opadła bęc kierowcę pałką w głowę.
- Za co?! - zaprotestował kierowca obmacując guza.
- Tu jest Texas! Kiedy podchodzę do samochodu, dokumenty mają być przygotowane do kontroli. Zrozumiano?!
- Tak jest!
Sprawdziwszy dokumenty policjant obszedł samochód i zastukał pałką w szybę od strony pasażera. Kiedy szyba opadła bęc pasażera pałką w głowę!
- A mnie za co?! - zaprotestował pasażer obmacując swojego guza.
- Żebyś potem nie mógł mówić: No, niechby mnie spróbował tak uderzyć!

Napisane Jan 5, 2008, 2:12 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>