Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Keith Renna Pozostałe danlancher 12 1
lalula

lalula
pierwszy raz o nim słysze ale super ... wymiata koleś  :cyclops: (ale dla mnie mullen tak jest lepszy)

Napisane May 10, 2006, 8:27 pm
małe wkurzające dzeci "mówiące naucz mnie tego" Pozostałe Yeti 328 1
lalula

lalula
ja jestem początkującym ale nigdy jeszcze nie podszedłem do nikogo po rade i niepodejde (tylko raz poprosiłem qmpla żeby mi ollie pokazał) i uważam że raz można powiedziec ale tylko raz bo potem ciągle ktoś bedzie przychodizł i truł

Napisane May 7, 2006, 9:24 pm
girls! Pozostałe inezzz 308 1
lalula

lalula
każdy może jeździc i nie powinien byc dyskryminowany itd.
jak ktoś sie śmieje z dziewczyny to znaczy że sam nie umie jeździc i zazdrosci albo coś pozdroo dla wszystkich osób jeżdżących na deskach ;)

Napisane May 7, 2006, 9:21 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
lalula

lalula
u mnie w mieście tylko raz widziałem dziewczyne na desce w skateparku wydawało mi sie troche że sie wstydziła ale nie wiem czego jak dobrze jeździła po funboxach
dla mnie każdy może jeździc na desce  ;)

Napisane May 7, 2006, 9:10 pm
Sk8Park w Kaliszu Miejscówki ziomsk8 7 1
lalula

lalula
ja mieszkam blisko (w ostrowie) ale w moim mieście też jest super skatepark ale jak kiedyś bede w kaliszu to odwiedze wasz skatepark ;) ;) dzieki za informacje  ;)

Napisane May 7, 2006, 9:03 pm
Fobie Hydepark sic9 385 1
lalula

lalula
dramtmds powiedział(a):
Śmierć przez uduszenie,albo spalenie jest najgorsza.Ja boję się ogólnie śmierci,bo nie mam pewności,czy coś będzie po niej.

też sie troche tego boje
ale tak to ejszcze troche pajaków ale jakoś mi to przechodzi ale może mi sie tylko wydaje  :thinking:

Napisane May 7, 2006, 1:46 pm
[video] upadek meteorytu ! Hydepark jahu 45 1
lalula

lalula
to jest bardzo dobrze zrobiony fotomontarz  :cyclops:

Napisane May 3, 2006, 7:00 pm
opuszczone Hydepark Kroolik182 93 1
lalula

lalula
fajne musi byc zwiedzanie takich strasznych ,,zabytków" :P :P
super klimacik  B) B)

Napisane May 3, 2006, 4:59 pm
Telefon czy mozna się bez niego obyć???? Hydepark cs_maniak_cool 465 1
lalula

lalula
ja mam telefon dopiero od kilku miesiecy i jedyne co zmienił w moim zyciu że można sie łatwo porozumiec z kumplami poprzez sms  :P ale aż taki potrzeby nie jest

Napisane May 2, 2006, 9:39 pm
Co śądziće o kultowej grze Max Payne Gry, konsole, pc, internet... cs_maniak_cool 67 1
lalula

lalula
mi sie ta gra strasznie podobała ale ja ją miałem jak byłem młdoy bardzo młody i jeszcze grałem z kodami-głupota :/ i se ją troche obrzydziłem teraz chciałem zacząc od nowa bez kodów ale nie działa :(

Napisane May 2, 2006, 9:34 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>