Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Slayer Rock / Metal poplas13_nidzica 99 1
Dziewier65

Dziewier65
berzerker powiedział(a):
Kloda powiedział(a):
berzerker powiedział(a):
kisiel19 powiedział(a):
Cy slayer to zespół satanistyczny?

No pewnie ale nie az tak bardzo jak szatany z slipknota

slayer raczej nie jest zespołem satanistycznym...Najlepsza płytka wg. mnie to Reing in blood
^^)

A ty nie umiesz zrozumiec prostego zartu?

Jeśli ktoś uwarza ze kolesie mający na koszulkach odwrócone krzyże nie są satanistami to sory gregorian ja sie nie zgadzam....

pozatym kocham slayera,,,,wszyscy co go kochają więdzo dlaczego....idealny metal...ucze sie teraz go na elektryku..... Kocham ich każdy album ( chodź rok temu mówiłem co innego:P:P patrze na początek forum:P)  ale ulubione albumy to : God hates us all, Divine intervention, Hell Awaits, Reign in bloon i chyba Christ illusion

Napisane Aug 8, 2007, 8:55 pm
STRACH jak z nim walczyc Pozostałe CineczQ 154 1
Dziewier65

Dziewier65
ze strachem nie do sie tak naprawde zrobić nic. Kiedyś czytałem że są specjalne ćwiczenia : odpowiednie oddychanie, przełykanie śliny itd. ale wszystko głupoty z babskich pism że tak powiem. Strachu nie da sie pozbyć ale da sie jednak go bardzo dobrze ukryć tylko że to jest bardzo trudno. Ja zawsze przełykam mocno śline żeby jak najpóźniej łykać znowu, nie robie żadnych nerwowych ruchów i nie ruszam sie, satarm sie śmiać tak lekko to zawsze pomaga. Spróbuj

Napisane Aug 6, 2007, 10:32 am
Jaki jest wasz cel w życiu?... Hydepark mareecky 358 1
Dziewier65

Dziewier65
nie mam głównego zaplanowanego celu życia bo gdyby od legnął w gruzach to życie też by legło w gruzach. Staram sie wybierać co jakiś czas niewielki cele w życiu, odnajdywać rzeczy które mnie cieszą i utrzymują w pewnym sensie przy życiu. wszystko sie kończy więc jestem przeciwko głównemu celowi życia. Można przez to straciś wiele lat. Najlepiej jest tylko marzyć o czymś poważnym, a wszystko przyjdzie samo...

Napisane Jul 23, 2007, 12:48 am
uczucie samotności... Hydepark rufus102 130 1
Dziewier65

Dziewier65
wiem po sobie że jeśli wszyscy przez całe życie cie olewają to da sie do tego przyzwyczaić. najbardziej wkurza to że gdy ty wszystkich olewasz to wszyscy nagle nie dawają ci spokoju, wszystko na odwrót

Napisane Jul 23, 2007, 12:43 am
" Palm Island " ... Słyszeliście o tej budowli ? ? ? Hydepark guumiis 43 1
Dziewier65

Dziewier65
Czytałem w księdzie ginesa że palm islands to najniebezpieczniejszy teren na świecie, średnio 8 osob dziennie popełniało tam samobójstwo, morderstwa itd.....POWARZNIE.....ale nie wiem ...może na świecie jest więcej "palmowych wysp"....

Napisane Jul 23, 2007, 12:40 am
Po śmierci Hydepark Mlody110 433 1
Dziewier65

Dziewier65
Ja wierze że prawda o religii jest tylko jedna, nie wiadomo która, najbardziej możliwe ze żadna...bo tyle ich jest. człowiek jest zbyt że tak powiem "MAŁY" żeby określić która religia jest prawdziwa.

jak już musiałbym z coś wierzyć to wierzyłbym w to że po śmierci nie ma poprostu nic. Po śmierći człowieka dzieje sie z nim to samo co miliony lat temu temu keidy go nie było, CZYLI NIC. to oczywiście moje zdanie

Napisane Jul 3, 2007, 9:32 am
Ceny w skateshopach Pozostałe Dziewier65 246 2
Dziewier65

Dziewier65
kamilek14 powiedział(a):
ceny w skateshopach sa takie a nie inne bo płacisz za firme

w sklepie gitarowym kupuję dobry kabel do gitary za 20 zł....w skateshopie kupie za tyle 8 śróbek....8 śróbek raczej nie jest warte kabla, no i też płacę za firmę:)

Napisane Jan 5, 2007, 4:58 pm
Dziewier65

Dziewier65
Chce wyrazić swoje zdanie na temat CEN niektórych rzeczy w *****astikowe rozwalające sie po 3 miesiącach jazdy plastiki trzeba dać 5 zł. Wsumie wychodzi że za 8 tych plastików trzebaby było dać 20 zł!! a taka kasa to już jest połowa np. oryginalnej płyty. 20zł na 8 małych plastików? albo inny przykład: sa 2 śróby tez sie płaci 5 zł! a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?<hahaha>  . Zestaw do trucków np jeden ma w zestawie 4 gumki pivot i 2 slidery, kosztuje to 15 zł a inny zestaw ma tylko jeden slider i tylko 2 gumki pivot i kosztujesz też 15 zł......przecież to jest złodziejstwo i tyle.......co są dzicie na ten temat?

Napisane Jan 4, 2007, 5:20 pm
Nickelback Rock / Metal Oldfucker 22 1
Dziewier65

Dziewier65
Z Papa roach podoba mi sie "Last resort", "Take me". Nickelback to komercja moim zdaniem

Napisane Jan 5, 2007, 4:50 pm
Nasza Kultura Hydepark brave 58 1
Dziewier65

Dziewier65
DEkogutCK powiedział(a):
A mnie wręcz szlag trafia, jak widze typa "gangsta rapa", ktory w zyciu na desku nie stał, a pogina w buciszach adio, etnies czy DC... i tu juz nie chodzi nawet o to ze jest je***nym pozerem, tylko o to ze ja musze jezdzic w tysiac razy klejonych juz victorach z deichmann'a, a on nie kiwajac palcem, nie wiedzac nic o desce pogina beztrosko przez błocko, kaluze itp. w butach stworzonych do skateboardingu. W butach wygodnych, ktrych nie czujesz na nogach, tak jakbys kopal gola stopa tylko masz lepsza przyczepnosc itd. To juz moze zakrawa na zazdrość, ale mam to gdzieś i pytam, na cholere mu takie buty ?? zeby szpanować ??

Masz świętą racje! ale niestety tego nie da sie zmienić...ich problem że szpanują i wk.u.rwiają wszytskich, nie są lubiani przez wielu i to oni mają problem

Napisane Oct 15, 2006, 6:31 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>