Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nasza Kultura Hydepark brave 58 1
Dziewier65

Dziewier65
moim zdaniem skateboarding w polsce był cały czas taki sam jak jest teraz i myśle ze nigdy sie nie zmieni...zawsze bedzie dobry:)

Napisane Oct 15, 2006, 6:27 pm
Chris Haslam Pozostałe 19MeLoN90 208 1
Dziewier65

Dziewier65
kilka razy widziałem tylko jak robił tricki na naprawde wysokim poziomie, ale przeważnie to robi takie sobie...

Napisane Oct 15, 2006, 6:25 pm
Co nam imponuje w kobietach/facetach??? Hydepark patelnia88 401 1
Dziewier65

Dziewier65
Mnie imoponuje dziewczyna jedyna w swoim rodzaju, która ma własny styl, nie lubie gdy dziewczyna sie dużo maluje włosy farbuje tak że to wygląda jak chełm, bo takie nie różnią się od siebie wcale. Musi mieć dobre serce i potrafić pokochać chłopaka który ja kocha (chodź to jest niezwykle żadkie u dziewczyn:]), musi pogodzić się z myślą że chciałbym "Zamknąć ja tylko dla siebie" i chciałbym zeby ona też mnie zamknęła tylko dla siebie , czyli....idealna miłość

Napisane Oct 13, 2006, 11:30 am
Miss World 2006 Warszawa Hydepark brave 53 1
Dziewier65

Dziewier65
Murderdolls - Kill miss america , takiego zdanie jestem

Napisane Oct 6, 2006, 7:42 pm
Walki, solówki- linki Extreme Dziewier65 59 1
Dziewier65

Dziewier65
rychu911 powiedział(a):
myslalem ze nic nie bede mowil ale widze z enie potraficie kulturalnie zripostowac
zadnej wypowiedzi  przedewszsytkim
voodoo123 powiem tak ta twoja wypowiedz jest zalosna mysle ze pwoinienes czasdem do slwonika zajrzec nie bede ci jechal bo po co? co mi to da szanuje kazdegi i ciebie postaram sie uszanowac

gigongo nie sadze zeby to byly glupoty ale sznuje ze ograniczyles sie do tak lagodnych slow

me cos tam nie uwazam sie z amadrego nie uwazam ze caps lock dodaje madrosci
i nie rob z siebei takiego kozaka bo nie przyjade do ciebie bo mi troche daleko
przedewszystkim nie uwazam ze w internecie jestem anonimowy wyrazam swoja opinie 

i przestancie sie zgrywac bo mi sie smiac chce zakonczmy ta zenujaca dyskusje bo to w koncu nie zwiazane z tematem ajak sobei ZNOW chcecie pobluzgac i pokozaczyc jacy jestescie zajebisci to prosze bardzo wiecej juz nie odpwoiadam
poprostu bedziecie zasmiecaca temat a te waszy bluzgi  i epitety doniczego madrego nie prowadza  ni mowie z eja nie uzywam ale po zatym znam co niektore bardziej rozgarniete slowa dla mnie koniec tematu i milego dnia

Doceniam to że wyraziłeś swoje zdanie na ten temat, nie każdy lubi takie rzeczy oglądać rozumiem ale skoro tak ci sie nie podoba ten temat to po co jeszcze tu cokolwiek piszesz? założyłem ten temat bo poprostu takie są czasy w których takie sytuacje zdarzeją się coraz częściej, jedny sie tym podniecają jest to dla nich ciekawe atrakcyjne zjawisko a dla których nie. Nie mam nic do ciebie ale poprostu nie pisz już tutaj, skoro nie możesz na to patrzeć to po co tu wchodzisz....

Napisane Sep 24, 2006, 1:59 pm
Co robicie jak sie wkurzacie ? :D Hydepark macio12 558 1
Dziewier65

Dziewier65
ja już rozwaliłem z 5 myszek, komp jest troche popękany, a klawiatura jakos sie ni niszczy od walenia. Jeśli chodzi o deskę to rzucam nią , ALE TAK ŻEBY O ZIEMIE UDERZYŁY JEDYNIE KÓŁKA bo wtedy sie nie rozwali deska, a jak mnie wkurzy ktoś to różnie bywa...

Napisane Sep 18, 2006, 10:41 am
Kolekcjoner Hydepark marcieks 353 1
Dziewier65

Dziewier65
ja zbieram drobne częsci do skateboardingu, i zbieram jeszcze kapsle od piwa. w te wakacje uzbierałem z 60 ale kot mi nasikał na plecak z tymi kapslami wiec musiałem je wyżycić bo śmierdziały, zbieram na nowo, mam już z 10

Napisane Sep 18, 2006, 10:38 am
Jakie bajki oglądacie? Hydepark supro_skate 675 1
Dziewier65

Dziewier65
ja lubie Kryptonim klan na drzewie, smerfy, muminki (legenda dzieciństwa) , lubie wszystki typowe bajki disneya jak kaczor donald, myszka miki goofy itd:P

Napisane Sep 18, 2006, 10:36 am
Dziewczyny które idą tylko na kase Hydepark C1RCAsk8 193 1
Dziewier65

Dziewier65
kurwa czasem myśle że wszyskie dziewczyny idą na kase ( a jak nie to na bryke)

Napisane Sep 18, 2006, 8:54 am
tzw, "brudy" Hydepark Kroolik182 151 1
Dziewier65

Dziewier65
Kroolik182 powiedział(a):
właśnie nasunęła mi się myśl, dlaczeog duża część społeczeństwa -  oczywiście ta młodsza część, tak bardzo nie lubi "brudów"? przecież to są w porządku ludzie, większość ma jakieś zainteresowania, dobrze się uczą, coś sobą reprezentują... a taki kapturzak, "elo ziom" powie, że ich nie lubi, a dam sobie głowę odciąć, że pewnie z taką osobą nawet nigdy nie rozmawiał - no, ale trzyma się dalej tego, że ich nie znosi... taki system jest popier*dolony, nie rozumiem takich ludzi, może wy rozumiecie, wypowiadajcie się

Masz świętą racje że taki system jest popie*dolony. Ja jestem brudem, ale jeśli ktoś czuję sie lepiej w hip hopie, doceniam, umiem sie z nim dogadać. nie należy patrzeć kto jest brudem kto skatem, każdy czuję się dobrze w swoim klimacie i należy docenić takiego człowieka. Hamskie jest to że skejt który nawet nie rozmawiał nigdy z metalem już przyjął zasadę: "Nie lubie go bo jest metalem". Ja jestem ..."Brudem :]" i kiedyś dogadałem sie ze skejtem który też stwierdził że każdy kto dobrze czuje się w swoim stylu jest w porządku.

Napisane Sep 18, 2006, 8:52 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>