Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Samotna jazda o 5 rano Pozostałe Dziewier65 289 2
Dziewier65

Dziewier65
ddamaszk powiedział(a):
Cama powiedział(a):
a ja wstaje o 4:00 żeby o 5:00 już jeździć  :rolleyes: muszę żeby nikt nie widział że nic nie umiem(prawie :P)

o 4:00 czesto koncza sie imprezy xD. a o 5 juz jestem na chacie :D.

A tak serio to ziomek zle robisz... bo jezzeli bedziesz jezdzil sam to niczego sie nienauczysz... serio. a tak to ktos ci pomoze :)

ja też jedże sam bo lubie sam nie bede mówił dlaczego...to nie raczej wpływu na to co umiem...nie potrzebuję rad innych...wolą sam rozwiązać problem gdy jakiś trik nie wychodzi lub zerknąć na Andera:)

Napisane Jul 4, 2006, 5:31 pm
Dziewier65

Dziewier65
Jest wśród was ktoś komu chce sie wstawać o świcie i iść na deske? ja tak robie zwłaszcza ze są wakacje. Nie ma ludzi, nikt nie obserwuje, skatepark pusty, nikt deski nie ukradnie

Napisane Jul 3, 2006, 7:54 pm
Tworzenie podkładów Pozostałe kolesina 12 1
Dziewier65

Dziewier65
Fruity loops....mam wersje 4 producer edition, pełna wersja:) chcesz moge ci skołować musiałbyś mi podać adres domowy to bym ci przesłał

Napisane Jul 3, 2006, 11:28 am
Scooter Pozostałe Dziewier65 37 3
Dziewier65

Dziewier65
SCOOTER TO NIE TYLKO SINGLOWE PRZEBOJE KTÓRE WSZYSCY ZNAJĄ!. wszystkie ich single to tylko 10 procent tego co nagrali przez tyle lat! na ich płytach jest wiele innych nagrań i to całkiem innych niż te singlowe.W tych nagraniach nie jest już najwarzniejsze krzyczenie wokalisty tylko piękny klimat i czyste elektronicze, relaksujące klimatyczne brzmienie!. skołujcie sobie jedną całą ich płytę i dopiero potem oceńcie. Polecam utwory "Mesmerized" "Cubic" "Stuttgart" "Am Fenster" " Devil's drums" "The learning process" "Waiting for spring" " Down to the bone" " Where do we go?" Coldwater Canyon" "Trance-Atlantic" "pulstar" "take a break" "Soultrain" "Like hypa said" "Level one" "Siberia" i wiele innych. Wszystkie kawałki można przesłuchać w 30 sek fragmentach na

www.scootertechno.com

Napisane Jul 2, 2006, 11:17 pm
Dziewier65

Dziewier65
JackassNT powiedział(a):
eehh techno jo jebie przecierz to jest scierwo... włosy na żel,buty jak szczury najczesciej pumyB) obcisle koszulki i okularki  takich to bym za jaja powiesil

Rozumiem

Napisane Jul 2, 2006, 11:07 pm
Dziewier65

Dziewier65
Niecerpie techno! gwizdki, żel na włosach białe trampki całe to pedalstwo! ale.........moim ulubionym zespołem jest scooter! sam nie wiem co widzę w tym zespole ....drugiego takiego nie ma. Oni poprostu umią robić techno i nie chodzi tu tylko o monotonny bassdrum ale piękny nastruj który może przenieść człowieka w różnie miejsca! Scooter bardziej podchodzi pod czystą muzykę elektroniczną, można ich nazwać królami tego gatunku to co nirvana zrobiła dla rocka to samo scooter zrobił dla techno. Chce was przekonać że muzyka scootera też ma sens. Moje ulubione kawałki "Down to the bone" "cubic", "devils drum" "where do we go" "Firth of forth" i wiele innych. Pewnie większość uważa że wszystkie kawałki są wypełnione okrzykami H.P (wokalisty) ale to nie prawda! większość kawałków to instrumentalne dzieła sztuki których warto posłuchać.

Napisane Jun 29, 2006, 6:36 pm
Murderdolls Rock / Metal wrack2 10 1
Dziewier65

Dziewier65
słyszałem...:D:D dobre!! Joey pieknie wymiata na gitarze co mnie poruszyło, niedość że jest jedym z najlepszych perkusistów to jeszcze na gitarze idze mu pięknie. Wokalista jest spoko jak sie on nazywa???

Napisane Jul 2, 2006, 10:59 pm
Panorama 21.06 06 Pozostałe Kulaksk8 29 1
Dziewier65

Dziewier65
nie działa , a skoro o desce mówili w panoramie to dobrze:)

Napisane Jul 1, 2006, 8:32 pm
King Crimson Pozostałe wrq 12 1
Dziewier65

Dziewier65
Fajna jest płyta dyscypline

Napisane Jun 29, 2006, 6:46 pm
"moda"na hip hop a gdzie rock meta Pozostałe snowball 242 1
Dziewier65

Dziewier65
Nienawidze hip hopu chora filozofia , narkotyki, dziwki, przekleństwa, i same złe rzeczy......to HIP HOP!! ......co z tego że teksty mówią o życiu, każdy to przecież wie wiec po co mącić łeb gównianą filozofią ćpunów. rymować każdy umi, i machać łapą też każdy umi....."Wszytsko co najlepsze"-molesta...kawałek mnie rozpiepsza....powinien nosić tytuł Wszystko co najgorsze. Peja "Nie zabijaj nie zabijaj zabijanie nic nie daje".......a w inny kawałku "Zaraz sie wkurwie wypierdole ci z gana"........on nie wie czego chce...to jak rysiek trzeba zabijać czy nie? NUŻYCIE!!!!!!!! hip hop nie pomaga....chcesz słuchać hip hopu??? nie wchodź w niego bo nie warto a jeśli ci sie spodoba toznaczy że gańdzie cie oślepiła

Napisane Jun 27, 2006, 9:40 pm
<< poprzednia ... 4, 5, 6, 7, 8 ... następna >>