Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
Szukam.. / Co to? / Gdzie kupić..? (ubrania) Ubrania jamie_thomas 237 2
portfelik

portfelik
http://25.media.tumblr.com/tumblr_ltqendLOqE1qkypcmo1_400.jpg
zna ktos cos bardzo zblizonego(czyli taki pikowany bomber w raby), moze byc bardziej "bejsbolowka" :)

Napisane Dec 13, 2012, 1:09 pm
portfelik

portfelik
moze to prozaiczne pytanie ale szukam czarnej flaneli w czerwona kratke (nie na odwrot). nie za milion zlotych rzecz jasna.
http://www.miniramp.pl/data/gfx/pictures/large/5/9/1195_1.jpg
cos w ten desen

Napisane Dec 6, 2011, 6:57 pm
Obuwie zimowe/trekingowe Buty powpow 164 1
portfelik

portfelik
kaj moznaby pochytac cos takiego
http://www.newbalance2012.com/Web/Pic/new%20balance%20winter/new%20balance%20winter%20express%20shoes/new%20balance%20winter%20express%20shoes.jpg
lub
http://www.kidsnewbalance.com/images/new-bal/new-balance-a20-low-2.jpg
takiego (obojetnie czy lowy czy haje)

Napisane Dec 3, 2011, 3:47 pm
Czapki zimowe Dodatki qba97 82 1
portfelik

portfelik
Wojtass powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
haha czy mnie po*****lo czy te czapy sa po 2 stowy  ja sie nie znam moze to i nawet tanio ale kto jest tak po*****ny zeby za mycke dac 200+?:D

Rozumiem, że nie dało się tego napisać bez wulgaryzmów?
Enyłej... Mało który z moich ciuchów kosztował ponad 200zł :D Jedynie to kurtki i gacie na snowa ale za czapkę więcej niż 80 bym nie dał. Tym bardziej za myckę w których kilkadziesi±t lat temu chodzili moi dziadkowie  ^^)

nie dalo bo jak widze takie cos i biednych rodzicow to plakac sie chce. ciekawe ile kosztuje ubranie wyhajpowanego dzieciaka;d

Napisane Dec 3, 2011, 3:42 pm
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 1
portfelik

portfelik
czy znacie jakies telefony oprocz motoroli flipout i nokii 7705 otwierane w taki wlasnie sposob i o nieduzych gabarytach?

Napisane Oct 17, 2011, 5:42 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 2
portfelik

portfelik
ma ktos nike hachi? jak wychodzi rozmiarowka i jak ogolnie prezentuja sie na nodze?

Napisane Jun 26, 2011, 1:13 pm
portfelik

portfelik
powpow powiedział(a):
FSM powiedział(a):
jak± kur.wa past± do zębów? człowieku, ogarnij sie
tak sie składa że szczoteczka/g±bka i zwykłe mydło to najlepszy sposób na ubrudzony zamsz

A ja mam pytanie co do czyszczenia zamszu mydłem. Wystarczy namoczyć g±bkę w letniej wodzie, namydlić j±, przejechać g±bk± zamsz i ... ? Nie wiem zbytnio co potem zrobić ? Przejechać but wilgotn± ¶cierk±, żeby "spłukać" mydło z buta ?

pasta do zebow jest dobra na buty ze SKORY i na trampkowata podeszwe midsole czy jak wy to tam gadacie

Napisane Mar 27, 2011, 12:19 pm
Dowcipy Humor me4891 572 1
portfelik

portfelik
Na porodowce czeka facet. Oczekuje pierwszego dziecka, wiec jest bardzo zdenerwowany. Nagle widzi jak drzwi od sali porodow otwieraja sie. Wychodzi z nich usmiechniety lekarz z małym zawiniatkiem w rekach. Facet az sie zerwal z siedzenia, pojawil sie usmiech ulgi i szczescia na jego twarzy.
Lekarz idzie pewnym krokiem, az nagle dziecko wypada mu z rak i uderza głowa o posadzke. Szybko proboje podniesc dziecko, ale niechcacy jeszcze kopnał je w głowe.
Facet padl na kolana, pociekły mu łzy z oczu. Lekarz szybko podnosi dziecko, ale uderza jego głowa o parapet. Facet popłakał sie, nie wie co robic.
Lekarz podchodzi do niego, rzuca mu dziecko pod nogi i mowi:
Hahahahaha dałe¶ sie nabrać! I tak sie urodziło martwe!!

Napisane Jun 14, 2011, 12:51 am
Po ¶mierci Hydepark Mlody110 433 1
portfelik

portfelik
chuj, odrodze sie w templu i bede musial dymac lvl i skille od nowa

Napisane Jun 13, 2011, 11:10 pm
Energetyka Atomowa Hydepark bart2208 24 1
portfelik

portfelik
strasznie mi sie podobal apel niemcow do polakow co bysmy nie budowali elektrowni atomowych chociaz oni sami maja w posiadaniu kilka, co bysmy za pare lat byli energetycznie od nich zalezni. temat czarnobyla jak napisano wyzej powinien zostac zamkniety. aczkolwiek znajac polske i realia tutaj panujace, wszedobylski cyrk i nieogarniecie mysle ze w koncu doszloby to mniejszej lub wiekszej tragedii

Napisane Mar 24, 2011, 8:43 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>