Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Dubstep Pozostałe portfelik 248 1
portfelik

portfelik
szukalem i nie znalazlem tematu. co sadzicie o tym w miare swiezym gatunku? czy ktos wogole ogarnia jak do tego tanczyc czy to prostu frywolna napierdalanka?:D dla nie ogarniajacych tematu to najprosciej rzecz ujmujac elektroniczna muzyka z nieziemskim pierdolnieciem

Napisane Feb 19, 2011, 12:04 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 5
portfelik

portfelik
BlackFox powiedział(a):
FSM powiedział(a):
mlody95 powiedział(a):
bronsofe* ogarnijcie ortografie!!

Ja pier.dole. Adi ogarnij tych idiotów

przeciez to ewidentna beka byla, nawet dobra

x2 wcelowal idealnie w moje wyszukane poczucie humoru : ||||||

Napisane Feb 13, 2011, 11:19 am
portfelik

portfelik
nie ognaralem sory mistrzu. temat jest dla tych ktorzy wstawiaja buty i wiedza ze moga zostac spropsowani albo zhejtowani wiec nie wiem kto tu nie ogarnal, o w sumie druga rzecz bo jeszcze cudowne 'imo' ;ddddd
edit: wpadlem na pomysl ze posypie ci wirtualnego koksu masz o
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napisane Feb 11, 2011, 12:09 am
portfelik

portfelik
hawk411 powiedział(a):
I pisza to Ci którzy nigdy nie widzieli na oczy dobrych solidnych butów. Nie tylko wygląd się liczy

o chuj Ci teraz chodzi? wjebales gafe zycia, nie wiem po co wklejasz buty na to forum, zeby jakies pedaly sraly sie do nich, zeby sie pochwalic, porozmawiac na temat tych butow jaka maja bryle, przeszycia, sznurowki etc? kurwa buty to nie samochod, komputer, nie maja jakiejs specyfikacji

Napisane Feb 10, 2011, 11:36 pm
portfelik

portfelik
wezcie posprzatajcie ta burde bo kolega zycia nie bedzie mial jak jutro glodne hejt dzieci dorwia sie do klawiatur

Napisane Feb 10, 2011, 11:16 pm
portfelik

portfelik
panFinger powiedział(a):
Tymbark1 powiedział(a):
sądzę, że pisząc imo nie mieli na myśli EMO.

a co mieli na mysli, co znaczy "imo" ?

in my opinion? albo sie robie za stary na to forum albo to jakas marna prowokacja od ktorych tu sie zwykle roilo

Napisane Feb 10, 2011, 10:51 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
portfelik

portfelik
jestem w pelni zdania ze legalizacja nie jest potrzebna, bo przeciez jesli ktos jest kumaty to potrafi sobie ogarnac choinke i sobie ja spokojnie spalic, bez obnoszenia sie tym. Polska to kraj skrajnej przesady (wystarczylo popatrzec w wakacje wokol swojego bloku na dzieci po dopalaczach, bo takie grupki byly chyba na kazdym osiedlu), w ktorym debile wszystko wykorzystaja do granic mozliwosci

Napisane Feb 13, 2011, 11:06 am
portfelik

portfelik
Meserszmyd powiedział(a):
BHT powiedział(a):
Marihuana może zabić, nie człowieka lecz jego życie towarzyskie. Niestety to prawda.

ekstra sentencja, sama prawda! +1

super zioma na naszce masz u mnie +2

Napisane Feb 10, 2011, 11:12 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 2
portfelik

portfelik
pokaz mje jaka fajna za 3 stowki to moze przygarne. tylko ma byc zdecydowanie fajna ; d

Napisane Feb 12, 2011, 12:45 am
portfelik

portfelik
mikendy powiedział(a):
portfelik powiedział(a):
jest taki material ktorego uzywaja przy robieniu takich kurtalek ciezko mi go teraz zdefiniowac, mniejsza o to, szukam szukam i nic fajnego nie ma
cos takiego o
ale CHU.JOWA

z ciekawosci, czemu nie chcesz skórzanej, ktora wygląda 359365375693245x lepiej?

a slyszales o istnieniu pieniedzy? i nie proponujcie uzywki...

Napisane Feb 10, 2011, 10:44 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>