Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
flash mob Hydepark wRiTer_Ka 65 1
dex1492

dex1492
w Białymstoku co jakiś czas są właśnie organizowane flashmoby :P sam byłem na kilku fajna zabawa

Napisane Apr 29, 2008, 3:54 pm
Xbox 360 vs Playstation 3 Gry, konsole, pc, internet... Geemini 900 4
dex1492

dex1492
Geemini powiedział(a):
Zyga co Ty wygadujesz? :D Różnica między 720p a 1080p jest zauważalna gołym okiem z każdej odległości (w granicach zdrowego rozsądku).

Na PS3 gry. Brak gier to mit który pojawił się rok temu i został w niektórych głowach do dziś. Blu-Raya do Xboxa nie dokupisz (nie wiem czy o to Ci chodziło na 100%). Microsoft wydał już oświadczenie że podczas tej generacji przystawka się nie pojawi i firma będzie promowała filmy HD tylko i wyłącznie poprzez marketplace. Osobno kupowanie odtwarzacza BR nie jest opłacalne ponieważ tańszy jest kombajn multimedialny - PS3.

no różnica widoczna z daleka jest jeszcze wracając do ogólnego porównania XBOX360 a PS3 to jest jeszcze sprawa padów do gry. na XBOX360 jest ciężki kloc a na PS3 jest leciutki jak normalny z kablem.Moim zdaniem PS3 przeważa pod większością względów

Napisane Apr 10, 2008, 7:14 pm
dex1492

dex1492
KroVa powiedział(a):
Karwan89 powiedział(a):

A słyszałeś o Crisis? :) Ma wyjść tylko na PS3, a jeżeli wyjdzie na X360 to w okrojonej, gorszej wersji:)

1) Podaj źródło jakie, bo o tym nie słyszałem
2)Crysis i tak jest nuuuudny strasznie :P

Cytuj:
Do Sony mam jakoś większe zaufanie:)

A czytałeś wypowiedzi na temat serwisu gwarancyjnego PS3? :>

Ja czytałem i musze przyznać że na początku robili w huja teraz jest normalnie z tego co wiem bo czytalem gdzieś już ze poprawili sie jak znajde gdzie podam źródło

Napisane Apr 10, 2008, 7:06 pm
dex1492

dex1492
PS3 też sie gra bo mam a XBOXa ma wujek to mam jak porównać i na XBOXa gierki już wykorzystują na maxa jej parametry a na PS3 jeszcze nie i tak na PS3 jest troche lepsza grafa niż na XBOX. Jeszcze dochodzi sprawa napędu. XBOX ma zwykłe HD-DVD a już PS3 ma blueray to też o czymś świadczy że jednak gierki na PS3 muszą mieć lepszą jakość skoro już są na lepszych napędach. Odrazu mówie ja nie mam nic do XBOXa ale konsole Sony nadal nadal są najlepsze.

Napisane Apr 8, 2008, 8:57 pm
dex1492

dex1492
XBOX360 jest świetną konsolą nie ma co ukrywać jest bardzo dobra,przyznaje to chociaż zawsze mam konsole PS.PS3 to już za to kosmiczna konsola, jeszcze nie stworzono gry która potrafi wykorzystać parametrów PS3 a na XBOX360 jest i to sporo i ten fakt pokazuje panowanie Sony.

Napisane Apr 8, 2008, 8:17 pm
Stosunek sympatii do skatingu Pozostałe bary1989 151 2
dex1492

dex1492
Ravenrox powiedział(a):
dex1492 powiedział(a):
A moja nie ma nic przeciwko desce nawet sama chce sie nauczyć :P Moim zdaniem jeśli kochasz swoją sympatię trzeba być gotowym na wyrzeczenia. Jeśli rzucacie dziewczyny jak przedmioty bo wam zabiera zabawki to coś chyba z wami nie tak takie jest moje zdanie

deska to nie zabawka :P

chodzi mi o to że jazda na desce to jest zabawa

Napisane Mar 26, 2008, 7:16 pm
dex1492

dex1492
A moja nie ma nic przeciwko desce nawet sama chce sie nauczyć :P Moim zdaniem jeśli kochasz swoją sympatię trzeba być gotowym na wyrzeczenia. Jeśli rzucacie dziewczyny jak przedmioty bo wam zabiera zabawki to coś chyba z wami nie tak takie jest moje zdanie

Napisane Mar 26, 2008, 8:35 am
Tenis Stołowy Extreme Ichigo7 53 1
dex1492

dex1492
na w-f gram często i czasami chodze na treningi z kolegami którzy trenują ping-ponga. Mam teraz rakietke Butterfly a dokładniej:deska Butterfly primorak a okładziny czarna butterfly sriver a czerwona butterfly catapult. Ten sprzęt starczy mi na długo jest świetny warto było wydać na niego sporo kasy około 350zł

Napisane Mar 17, 2008, 8:08 pm
[sonda] Podkładka pod mysz. Posiadasz? Gry, konsole, pc, internet... Zyga 237 1
dex1492

dex1492
tak mam.Jakoś lepiej posługuje mi sie myszką z podkładką

Napisane Mar 8, 2008, 10:00 am
Dresy i deskorolka Pozostałe rama 167 1
dex1492

dex1492
ja mam akurat dużo inne zdanie o dresach dla mnie wszyscy jakich znam to przypały jakich mało i nie odważyłbym sie dać im swoją deske i nie pasują mi zbytnio do deski dziwnie mi to mi wyglądało dresy shoxa i np.buty adio ;/

Napisane Feb 16, 2008, 2:20 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>