Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Polski Hip-Hop a Zagraniczny Rap / Hip-Hop migaacz 135 1
Kogvt

Kogvt
Oj panowie w tym temacie chyba chodziło o POLSKI rap na emigracji :D Ortega Cartel

Napisane Jul 23, 2008, 11:07 am
Kamera Pozostałe santan 37 1
Kogvt

Kogvt
Jak się kręcić nie umie to i największy wyświetlacz LCD nie pomoże... VX 1000 jest kozacką kamerą, 3/4 SV była nią kręconych (i jej następcami :D) ale trzeba pamiętać że przestała być produkowana przed 2000 rokiem i trzeba się upewnić że działa bez problemowo bo inaczej druga część tej kasy leci w serwis :D A przy okazji który to rzucił ten świetny tekst o "wąskokątnym" obiektywie ?? Gratuluje inwencji twórczej nigdy o czymś podobnym nie słyszałem  :P

Napisane Jun 22, 2008, 1:32 pm
SOny cybershot H 9 Gry, konsole, pc, internet... Qba6666 6 1
Kogvt

Kogvt
Jeżeli masz photoshopa to każdy aparat może mieć "fisheye'a"  :P

Napisane Jun 15, 2008, 10:15 pm
Rybie oczko Pozostałe laskabst 37 2
Kogvt

Kogvt
tmj powiedział(a):

i po jakiego ch.uja to napisales, inteligencie ?

Żeby takie "Yntelygenty" jak ty się burzyły... Chyba tym tekstem wyraziłem swoją opinię o samoróbkach, nie sądzisz ??

Napisane May 7, 2008, 7:01 pm
Kogvt

Kogvt
Żeby patrzeć jak ryba, najpierw musisz wyglądać jak ryba. Proponuje zestaw gumowego pstrąga, i oliwę z oliwek na ciało. Jeżeli jesteś twardy to możesz zrobić sobie w pokoju mały basen żeby być cały czas mokry. Po jakiś 3 miechach w takim środowisku twój kąt widzenia powinien zwiększyć się o jakieś 190%... Ja jednak polecam przebrać się za muchę kąt widzenia nie porównywalnie lepszy a i ten kalejdoskop.... B)

Ikona posta Napisane May 7, 2008, 9:58 am
Kryzys IT! Filmy SV - dyskusje skateblade 114 1
Kogvt

Kogvt
Film znowu można ściągnąć na Ownlogu Roadkill Productions Enjoy :D Ups a jednak raczej dupa... No a tak ogólnie to film naprawdę miażdzy. Zajebiste ujęcia  (part Górnego dzielony z Frasiem) fajny montaż (Gdyby tak Zawisz pracował nad grafiką także w tym filmie a montażem się zajmował Aram z Luckiem, to chyba bym ich sobie powiesił nad łóżkiem i się do nich modlił :D ) No i oczywiście mój ulubiony part Kowalskiego... Trochę rażące że parę trików już widziałem w "Sexie i Łożyskach", ale to tylko mały minus...

Napisane Apr 24, 2008, 11:09 pm
Leap of faith Miejscówki Dark07 12 2
Kogvt

Kogvt
Martini11 powiedział(a):
...od Kogvt'a Jamie sobie nogę złamał...

Zdaje mi się że to nie Jamie... On miał podczas innej próby tego skoku złamane piszczele (albo kostki)... A tak nawiasem mówiąc Thomas po tym skoku miał tak rozwalone kolana że musiał mieć parę lat temu operacje na nich... ...SIC...

Napisane Feb 8, 2008, 7:25 pm
Kogvt

Kogvt
Z tego co mi wiadomo to był już taki temat...
EDIT:  Ups dokładnie BYŁ... Ale już nie ma :D Nikt z stamtąd nie zeskoczył jedynie Jamie Thomas był tego bliski no ale rezultat mamy na filmiku :D Tu mamy jeszcze jeden film z Gapem w roli głównej

Napisane Feb 8, 2008, 4:28 pm
Warszawa korty Miejscówki Martini11 16 1
Kogvt

Kogvt
Sk8cik1992 powiedział(a):
jak to taki secret spot to czemu udostepniaja filmy i duzo o osob o tym spocie wie ? nielubie warszawki

Biedaku... A więc dalej jej nie lub tylko siedź cicho i nie wyskakuj z takim głupim komentarzem... Jeżeli mi się dobrze zdaje to nawet w Info mówili że nie powiedzą by dalej był to Sekrecik mały, a więc nie masz kolego miły by ktoś na ogólno-dostępnym forum to powiedział... Hmm chyba że lubi przepustowość jak w BC :D

Napisane Feb 7, 2008, 6:56 pm
[sonda] Jaki masz monitor? Gry, konsole, pc, internet... Zyga 262 1
Kogvt

Kogvt
CRT Daytek 19" nie zamienił bym go na żaden LCD

Napisane Feb 6, 2008, 6:36 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>