Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Koszulke monster, czapke krew. Sprzedam mleko_14 2 1
mleko_14

mleko_14
Wszystko jest podane w linkach w razie pytan piszcie na gg 4643948.

CZAPKA KREW

KOSZULKA MONSTER

Napisane Sep 27, 2012, 7:41 pm
Najdroższe łozyska do deskorolki Sprzęt fifa984 9 1
mleko_14

mleko_14
Bones Swiss Ceramics > ŁOŻYSKA <

Wychodzi okolo 480 zeta przy obecnym kursie dolara.

Napisane Jul 13, 2012, 11:58 am
Sponsoring na zawody Pozostałe singer 5 1
mleko_14

mleko_14
Zadne nagrywanie po prostu pisze sie wiadomosc do roznych firm, ze robicie jakas impreze i chcieli byscie otrzymac od nich pomoc w formie sponsoringu. Trzeba umiescic tam dokladne informacje wszystkiego i nie mozna zapomniec o tym zeby umiescic ich logo na plakacie.

Napisane Jun 24, 2012, 12:11 am
Złamany kingpin Sprzęt marcin3040 5 1
mleko_14

mleko_14
On ma wbijany kingpin czyli taki jakie sa stosowane w lepszych truckach:) Raz tak mialem, przylozylem wtedy ta odlamana czesc kingpina rowno i walilem z calej sily, jakos jeszcze unieruchomilem baseplate zeby przy udezeniach pod katem nie uciekal. Nie ukrywam nameczylem sie z tym musisz naprawde mocno i rowno walic.

Napisane Jun 1, 2012, 11:36 pm
Krzywy Blat Z Firmy CLAN Sprzęt gendares 11 1
mleko_14

mleko_14
Sprzedali ci stara deche zwichrowana :) zglos to.

Napisane Apr 8, 2012, 8:54 pm
Projekt Boxa z kickerem Miejscówki kip3rek 6 1
mleko_14

mleko_14
Zrobcie to wkretami a nie gwozdziami. Tyle ode mnie.

Napisane Apr 5, 2012, 11:12 pm
Wycena Grindboxa własnej ręki ! Pozostałe BarcaCule 3 1
mleko_14

mleko_14
Watpie zebys kupil sklejke dokladnie o takich wymiarach pewnie ze dwie plyty bedziesz musial nabyc. Tutaj masz przykladowe wymiary, grubosci i ceny SKLEJKI. Ja bym polecal sklejke o grubosci mniej wiecej 5mm+. I wazne jest zebys usunal szpary pomiedzy dechami z gornej warstwy boxa(np. jakas plyte pilsniowa na gore mozesz strzelic i na to sklejke) ja nie usunalem i bardzo szybko zrobily sie dziury w boxie. No chyba ze kupisz bardzo gruba sklejke ktora nie bedzie sie dziurawic ale to dosc drogo wyjdzie wiec te pierwsze rozwiazanie chyba lepsze. Co do katownika to sa rozne punkty sprzedazy stali tam najtaniej jest :) na obrzezach miasta najczesciej sie znajduja. A co do ceny to pewnie ze 30 zl cie to bedzie kosztowalo za jakeis 3 metry :). A teraz rady do katownika, gdy bedziesz wiercil dziury to nie zapomnij potem wiekszym wiertlem poszerzyc troche dziurki zeby glowki wkretow sie chowaly. Tyle ode mnie powodzenia.

Napisane Mar 13, 2012, 8:47 am
IDO SK8! deski Sprzęt TheWojtex44 34 1
mleko_14

mleko_14
asfalto powiedział(a):
Tak jak wcześniej napisałem w innym temacie "Polska Deska", teraz nigdy nie możemy być pewni że to nie jest blat z Chin !, z wyjątkiem że rzeczywiście deck jest produkowany w Polsce - a Locals z Brzegu i Rebellion z Wrocławia na 100 % produkują w Polsce - tego wręcz możemy być pewni.

No nie wiem czy fakt ze robione sa w Polsce dziala na plus tej deski:). Ja wiem tylko, ze Nervous i Hate robione sa w stanach.

Napisane Mar 9, 2012, 7:45 pm
Skrzypiące Trucki Sprzęt rswojtek 4 1
mleko_14

mleko_14
Skrzypia gumki i to zawsze tak jest nic zlego sie z nia nie dzieje wiec mozesz spac spokojnie. Ewentualnie moga ci skrzypiec lozyska wtedy musisz je wyczyscic i nasmarowac.

Napisane Mar 9, 2012, 5:12 pm
Malowanie trucków Sprzęt SillyMike 12 1
mleko_14

mleko_14
Deskorolka to nie pokaz mody :P rdza i osad nie beda przeszkadzac w jezdzie poprostu przetrzyj je szczota druciana i tyle. Oczywiscie to tylko rada :P ja bym tak zrobil w twoim przypadku.

Napisane Jan 30, 2012, 1:41 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>