Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
zrobiłem raila :> Pozostałe bstt 72 1
bstt

bstt
songo1919 powiedział(a):
Jaka lepsze rurka dla początkujących kwadratowa czy okrągła ??

kwadratowa

Napisane Jul 6, 2006, 3:54 pm
skateboarding, wiek i popaprane myśli Pozostałe bstt 132 3
bstt

bstt
z nudów policzyłem dziś średnią wieku na forum andegrand.pl  :rolleyes:

dane zaczerpnąłem z tego wątku >> wywiad z kazdym skaterem na a.pl <<

starałem się wyeliminować dublujące się posty
zsumowałem wiek 213 osób

wyszło mi 14,73 +/- 0,5 :rolleyes:

doliczajac moj wiek, theduke'a, frankiego25, jaropaji i zygi(26, tak?) średnia wzrasta do 15,47  :)

pzdr

Napisane Jun 21, 2006, 7:26 pm
bstt

bstt
kto z dziadków będzie w Toruniu?

Napisane Jun 17, 2006, 8:41 pm
bstt

bstt
theduke powiedział(a):
Thomas04 powiedział(a):
twardy90 powiedział(a):
W skateboardingu nie ma granic wiekowych. Jeździ się dla siebie. Liczy się zajawka.

popieram święte słowa

respekcik... niestety wiele dzieciaków zapatrzonych w reklamy TVP (soczki Jupik i te de - pisałem o tym ciut powyżej) nie jest w stanie wyobrazić sobie np 30 latka na desce. Zresztą polska mentalność: ostatnio jak jeździliśmy z kumplami przechodziła kobieta z córką i powiedziała: "zobacz, dorośli faceci a jeżdżą na deskorolkach" :) - druga sytuacja: przechodziła starsza pani ze swoja dorosłą córką (około na oko 30 lat) i powiedziałao nas jak jeździliśmy na railu: "potłuką się i będą mieli" - a córka ta ok 30 letnia: " daj spokój! jak facet ma do czegoś dojść w życiu to niech ćwiczy" :) - wielu znajomych w pracy mi mówi: chłopie, jeździsz na deskorolce? to ja myślałem/am że to tylko dzieci jeżdżą na deskorolkach. moja mama: "odbiło ci. człowieku, weź sie opanuj, masz rodzinę, dziecko a zachowujesz się jakbyś sam był dzieckiem. wydoroślej!! " i obraziła się na mnie, nie odzywa się już któryś miesiąc z rzędu... takich przykładów mógłbym więcej podać ;)

mi poki co nikt z takimi tekstami nie wyjezdza... baaa! ojciec ostatnio stwierdzil, ze na gownianym sprzecie jezdze i zamowil mi nowy blat  :)

mi tylko czasu brakuje  :thinking:

Napisane Jun 16, 2006, 10:49 pm
twój pierwszy raz ??!!?? Pozostałe olas11 348 1
bstt

bstt
Tuniol powiedział(a):

Hmmm ale sie rozpisalem ;d moze zostane pisarzem w przyszlosci ;d

p0zdr0 z Turku

z takimi ortami ?  :O

zeby nie bylo ze offtopic... rybka 17 lat temu  :rolleyes:

Napisane Jun 21, 2006, 4:49 pm
Mentor Skateboarding Session #5 Pozostałe ddamaszk 74 1
bstt

bstt
orientuje sie ktos, czy gdzies w poblizu jest jakies pole namiotowe ? w ostatecznosci kimne sie w samochodzie...

Napisane Jun 7, 2006, 1:07 am
TechRamps Miejscówki finger13 148 1
bstt

bstt
theduke powiedział(a):
Mam ich rurkę i powiem szczerze, że jestem zadowolony. Stabilna i dająca wiele możliwości przez to. Tylko odrobinę się noga wygięła już. :hmm:

bstt ramps juz wkrotce ;)
moje rurki sie nie wyginaja :rolleyes:

Napisane Jun 3, 2006, 11:28 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 1
bstt

bstt
Rojek powiedział(a):
Ja uwazam ze marichuana to taki sam narkotyk jak tyton a ten jest legalny wiec ziolo tez powinno byc legalne!!!

"ziolo bylo jest i bedzie jarane"

hmmm
od kiedy tytoń ma właściwości psychotropowe?

Napisane Jun 3, 2006, 12:18 pm
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ... Hydepark emilkaa 483 1
bstt

bstt
mbcrew powiedział(a):
Commodore 64  - kosmiczna maszynka ;] 2 Gb

c64 mialem tak k 87 roku :> pozniej amiga a w 96 kupilem atari 1040stfm ale to sluzylo mi jako sekwencer i tylko po to je kupilem

tak btw amige i atari mam nadal
atari wlasnie odpalilem i po 5 latach nieuzytkowania wciaz dziala tzn pudelko z dyskietkami stalo na strychu przez 5 sezonow w 10 stopniowym mrozie i nic im sie nie stalo!!

Napisane May 18, 2006, 9:20 pm
Zjawiska niewyjaśnione Hydepark Szamal 803 1
bstt

bstt
dexter93 powiedział(a):
A właśnie, chyba nikt nie poruszył sprawy ZNAKÓW NA POLU. Zastanawia mnie to, a nie mam teorii... Słyszałem, że to jakieś oddziaływania magnetyczne, ale wątpię. Chociaż, bardzo możliwe, bo płatki śniegu też mają zawsze idealny wzór i zawsze 6 ramion. Więc nie wiem jak to wytłumaczyć. Nikt nie wygnie idealnie zboża, bo po chwili wstanie. Zresztą nikt by nie zrobił takich wielkich wzorów, bo z helikoptera nikt mu nie będzie mówił gdzie pójść, gdzie zagiąć. I tak by czasu nie starczyło, żeby nikt tego nie widział. W jakiejś wsi, czy gdzieś tam, albo tam są te niby oddziaływania magnetyczne, albo sobie chcieli rozsławić wieś na całą Polskę, i im się to udało. W filmie "Znaki" wysunęli fajny pomysł, że to są drogowskazy dla kosmitów, ale nie wiem po co im to, bo na pewno wiedzą co chcą wiedzieć, skoro mają takie szybkie statki kosmiczne, hehe. Pozdrawiam.

http://www.circlemakers.org/

Napisane May 16, 2006, 10:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>