Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Muzyka Elektroniczna Pozostałe Takju 9 1
estar

estar
greko88 powiedział(a):
Takju ja bym tu dla zasady dodał jeszcze c-ebule :P i hajzela ze swą słynną legendą i serze...
co tam minimale i schranze :P jednoczmy się w brejkach i drummach :P

Joouł ziomus :) Electronica rulez tha world :) To co ja preferuje to progressiv , minimal , tech house, electro
Z połamanych bitów bedzie nu skool breaks , nu rave ostatnio (powrot do old schoola :))
no i drum'n'bass (techstepy i ciezsze klimaty raczej chociaz nie pogardze hiciorkami w stylu pendulum heheh :)

Wielkie pozdro dlaciebie bo raczej mało osob wie o istnieniu takich gatunków ,a to naprawde kawał dobrej ambitnej elektroniki :).
PZDR

Napisane May 11, 2007, 10:56 pm
mp3playery Gry, konsole, pc, internet... Jedrekziom 124 1
estar

estar
ipod shuffle - szczyt moich oczekiwań ;) polecam tym ktorzy chcą najprostrzy odtwarzacz . Jest solidny z super dźwiękiem. Eqalize i playliste usawiasz na komputerze puszczasz shufflei masz wszystko w dupie bo bateria trzyma 100000 lat ;p hehe

Napisane Jan 26, 2007, 10:20 pm
wypadki Hydepark rudi0343 93 1
estar

estar
2 lata temu potrąciło mnie auto - ale za to jakie :D mercedes s klasa ..

Przejezdzam przez zebre nic nie jedzie to git ... jade jade ..kątem oka dostrzegłem jakies srebrne auto JEB poturlałem sie 50 metrow dalej , rower jakies 60 metro a prawy but wypierdolił chyba na 100 metrów . Swiadkowie mowią znie nie wiedzą jakim cudem przezyłem a co najlepsze - zadnego złamania tylko prawe biodro ostro zbite i zdarta skóra z prawej łydki 9(nie moglem sie ruszac prze 2 tygodnie) -szkoda bo zdarło mi newry i nie czuje zabardzo jak cos  dotknie tej łydki . Ogolnie gosc sie przyznał ze jechał 60 moze tak moze nie :) odrazu wstałem podszedłem kolo chodnika i nagle poczułem zajebiscie chamski bol w nodze i odrazu na ziemię - oprocz tego zdarty ryj krew sie leje a koles wyszedł ze swojego mercola i mowi -KURWA MOJA SZYBA !! :)

Napisane Dec 22, 2006, 7:26 pm
Jakie bajki oglądacie? Hydepark supro_skate 675 1
estar

estar
futurama i oczywiscie SOUTH PARK :P najlepsza bajka wszechasów ogląnołem calutkie 10 sezonów i będę kontynuował :)

No i dawniej sie simpsonów oglądało :) the simpsons rulez tak ja futurama ;)

Napisane Dec 10, 2006, 9:42 pm
Borat Hydepark estar 85 3
estar

estar
rychu911 powiedział(a):
wogole jak ten akatamar czy jakos tak sobei walil myslalem ze sie zrzygam

HaHa .. zostaw moją pamele !!!!!!

Slyszalem ze cala ta kazachska wioska podała go do sadu bo im powiedzial ze bedzie kręcił dokument o biedzie w kazachstanie hehe...

Napisane Nov 30, 2006, 4:48 pm
estar

estar
no bójka w hotelu jest przejbana :D;D wogole jak ktos mogl to nakrecic , maskara :D

Napisane Nov 29, 2006, 5:56 pm
estar

estar
Czy widział ktos z was film "Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej" ? Wiele o tym słyszałem i poszedlem do kina zaraz w dzien w który sie pojawił - musze przyznac ze jeszcze takiego filmu nie wiemdzialem to jest totalne przegiecie, niektóre sceny poprostu mnie zatykały . Na filmie ostro sie usmialem
Mozna by powiedziec ze film wysmiewa kazachstan jako kraj zacofany i wogole ale ja osobiscie uwazam ze on wysmiewa takze amerykanców . Jakie jest wasze zdanie :P ?

http://gfx.filmweb.pl/po/13/83/291383/7123394.2.jpg

Osobiscie zachęcam do oglądnięcia :D

Napisane Nov 29, 2006, 5:28 pm
Problem z laptopem Gry, konsole, pc, internet... Chain 16 1
estar

estar
Mysle ze chodzi tu o sterowniki - upewnij sie ze masz wszystko zainstalowane co dostales z laptopem a ajk nie to poszukaj na necie , przedewszystkim musisz miec sterowniki do swojej karty grafincznej i łyty głowniej.. (chociarz nie wiem czy na laptopach trzeba nie zabardzo w temacie jetem) ja mialem raz problem z gta bodajze ze komputer mi sie zawieszał  zainstalowałem sterowniki do płyty głownej i problem z głowy :)

Napisane Nov 27, 2006, 8:54 pm
Rastafarianizm Hydepark matihood 39 1
estar

estar
dex93 powiedział(a):
matihood. jestes graczem w ET, w CS, jezdizsz na snow, na desce, na fingerze, palisz marysie, jestes rasta. kim jeszcze jestes i czym bedzies sie tu lansowac?

On jest jeszcze graficiarzem :D

Napisane Nov 22, 2006, 8:55 pm
bob sinclair Pozostałe EVIL666666 51 1
estar

estar
ale klipy to ma przejebane ;/

Napisane Aug 31, 2006, 12:42 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>