Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co to za tric??? Tricki Daniel880 4 1
Daniel880

Daniel880
a więc ten tric to to http://img220.imageshack.us/img220/7458/daniel8806pl.gif

(troche cienikie lądowanie)w tym tricku robi sie pop-schovita i body varial w odwrotne strony popa f/s a body varial b/s co to jest za trick???

Ikona posta Napisane May 6, 2006, 10:38 pm
Ach ta wieś .. Miejscówki arekskate 109 1
Daniel880

Daniel880
:)ja mieszkam na takiej wiosce ze o jacie.  ja z 2 kumplamui jezdzimy zrobiliśmy skatepark w takiej jakby hali wszystko oświetlone i nie pada jest ciepło i duzo wolnego miejsca na gładkim podłozu jak jedziemy przez wioche to kiedyś wszystcy sie na nan gapili te zule co pod sklepem siedzą i reszta. pewnego razu jechaliśmy koło sklepu a goście sie z nas nabijali i mówili ze tak to oni tez by zrobili a więc dałem mu deche zeby zrobił jakiś trik on powiedział ze zrobi i jak wszedł i sie odepchnoł to tak sie glebnoł ze sobie renke w 2 miejscach złamam teraz juz nikt sie z nas nie śmieje i jezdzi z nami jeeszcze jeden koleś co kiedyś sie śmiał

Ikona posta Napisane May 1, 2006, 8:18 pm
Strach... Tricki pawelskate 164 1
Daniel880

Daniel880
Ja sie bałem kiedyś takich zeczy ale niewiem czego sie bałem ale niemogłem skoczyć. Ubrałem taką grubą bluze napakowałem sie poduszkami ręcznikami i takimi rzeczami ze cały byłem napchany i jak sie przewracałem to mnie nic nie bolało ubrałem kaski ruszyłem w strone schodów byłem bezpieczniejszy i sie nie bałem ze sie glebne albo coś i za 1 razem wyszło mi. skoczyłem z 5 schodków bez gleby

Ikona posta Napisane May 1, 2006, 12:22 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 następna >>