Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Wojsko

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wojsko
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o przymusowej służbie wojskowej? bo wydaje mi się, że z jednej strony nie powinno tak być, kto chce, ten idzie... kto nie chce, ten nie idzie. A z drugiej strony to gdyby było za mało chętnych i w razie zagrożenia wojennego brakowało żołnierzy to co polska wtedy by zrobiła?

Napisane May 2, 2006, 12:18 am
Arthas3

Arthas3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arthas3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ma mowy!! :P ja się do woja nie wybieram :P

Napisane May 2, 2006, 12:21 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie będziezs chciał się uczyć to i tak cię wezmą. czy będziezs tego chciał czy nie i właśnie o tym mowa w temacie.

Napisane May 2, 2006, 12:23 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

niedziak powiedział(a):
hoho, wiesz ilu jest chetnych na akademie wojskowe...
od 15 do nawet 40 na jedno miejsce...
ale tez uwazam, ze wojsko zawodowe byloby lepsze, poniewaz tacy zolnierze sa lepiej wyszkoleni...
sam mam w planach AWL ")

no wojskowa akademia to co innego. mi dziadek też proponował, abym szedł na akademie wojskową, ale nie liniową tylko jakąś inną(nie pamiętam nazwy, ale są tam takie dziedziny jak biochemik itd.)

Napisane May 2, 2006, 12:26 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

niedziak powiedział(a):

a dzidek proponowal Ci zostanie saperem, bo saperzy to nie tylko sa od bomb, ale tez od logistyki, broni bilogocznej i chemicznej itp...

no to nie było by głupie... gdybym się dostał to czemu nie
:)

Napisane May 2, 2006, 12:57 am
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wole zdezerterować niż sluzyc

Napisane May 2, 2006, 12:58 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

ooo... napisz tylko dlaczego :D

Napisane May 2, 2006, 12:59 am
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mimo to ze je*** tam psyche to uwazam ze kazdy facet porzadny facet powinien zaliczyc woja

*Napisane May 2, 2006, 7:16 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja osobiście nie chce iść do wojska... zrobie wszystko żeby się wywinąć :) ale właśćiwie to mam jeszcze czas :P

Napisane May 2, 2006, 8:20 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

19MeLoN90 powiedział(a):
mimo to ze je*** tam psyche to uwazam ze kazdy facet porzadny facet powinien zaliczyc woja

hahaha... ajak nie zaliczy ti juz facetem nie bedzie?? lol... to w  takim razie spora czesc naszegro kraju to "nie-faceci" (nie mowie o kobietach).
Ja do woja nie ide bo bede sie uczył... a nawet jak bym miał isc to nie pójde bo mam znajomosci w rodzince... :P

Napisane May 2, 2006, 8:50 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie będziecie się uczyć lub nie będziecie myśleć to pójdziecie do wojska! Taka jest prawdziwa prawda.
Hmm wojsko ;)
Dla tych co kradną czy obijają się w domu tak! Wkońcu czegoś się nauczą.
Hmm, mi jeszcze dużo zostało a jak przyjdzie ten czas, to termin woja będzie kilka dni haha.

Napisane May 2, 2006, 8:51 am
Marcin121

Marcin121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcin121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
bo wydaje mi się, że z jednej strony nie powinno tak być, kto chce, ten idzie... kto nie chce, ten nie idzie. A z drugiej strony to gdyby było za mało chętnych i w razie zagrożenia wojennego brakowało żołnierzy to co polska wtedy by zrobiła?

Nie ma drugiej strony. Jak w razie wojny napchasz ludzi którzy przebyli nawet tę podstawową służbę wojskową, ale mają wszystko głęboko to i tak nic nie pomogą.
Cytuj:

Jasne żeby znudzeni panowie mieli kim się pobawić, ja odpadam równie dobrze moge iść na dresiarską imprezę, przynajmniej łomot będzie szybszy.

Nie ma mowy, ja też na wszystkie sposoby uciekam od tego. Nie wyłączając wyjazdu z Polski, zresztą i tak zamierzam jak mnie nic nie zatrzyma tutaj. Wojsko jest obrzydliwie pojebaną rzeczą, takie zaplanowanie roku z twojego życia przez jakiś ludzi którzy jak ci karzą biegać w burze i cię piorun trzaśnie to się wszystkiego wyprą i powiedzą, że to twoja wina i robisz im problemy. A ja nie znosze jak ktoś planuje mój czas. A co z deską, co z programowaniem gier, jak kogoś to rajcuje to niech sobie idzie, ja jestem w stanie zorganizować coś takiego samemu.

Napisane May 2, 2006, 9:03 am
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aja mysle ze wojsko to nie taka zla sprawa... ja sam narazie chce sobie myknac za granice zarobic pozniej tu przeyjechac i probowac dostac sie do Żandarmerii Wojskowej... wiecie sluzba mundurowa trzeba na to jakos patrzec przyszlosciowo:) hehehehe...

Napisane May 2, 2006, 9:30 am
nygy

nygy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nygy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W polsce jest tylu studentów bo boja sie wojska, dlatego jest nadmiar kurwa uczonych, a fachowcow coraz mniej. Ale nie powinno sie zmuszac kogos do sluzby - ktos nei chce to nie. proste

Napisane May 2, 2006, 9:41 am
Sandiego

Sandiego

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sandiego zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze można załatwić lewe zwolnienie

Napisane May 2, 2006, 9:45 am
Marcin121

Marcin121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcin121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I właśnie dlatego służba nie powinna być obowiązkowa, skoro sobie można i tak myknąć bez problemu, to po co wyrabiać w ludziach nawyk kombinowania.

Napisane May 2, 2006, 10:24 am
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja do woja nie ide ja ide do marynarki wojennej ") naszczęscie jest w polsce ")

Napisane May 2, 2006, 11:54 am
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
ja mam zamiar sie wybrac na wojska lądowe, a najszybiej bym zostal strzelcem wyborowym :) serio...
a dzidek proponowal Ci zostanie saperem, bo saperzy to nie tylko sa od bomb, ale tez od logistyki, broni bilogocznej i chemicznej itp...

no to starty jak sie uda to moze bedziemy razem sluzyc hehe, tez mam w planach AW i chcialbym byc snajperem.
sluzysz 15 lat i masz emeryture, poza tym prawie 2 tys co miesiac...
tylko moja mama ma opory bo jej powiedzialem ze pojechalbym do iraku albo afganistanu hehe i teraz chce mi to wypersfadowac ale czas pokaze co bedzie... ema...

Napisane May 2, 2006, 11:59 am Ostatnio edytowane Dec 27, 2006, 9:14 pm przez DENVER
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja już dwa razy brałem odroczenie od wojska, bo nie chciałem tam iść...ale za rok już chyba pojde do wojska, odwale te 9 miesięcy i będe miał spokuj...a jak pomyśle że mi dadzą prawdziwą broń, to...muahahahahaaaaa :guns2:

Napisane May 2, 2006, 2:04 pm Ostatnio edytowane May 2, 2006, 2:06 pm przez bula1111
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam zamiar się uczyć. Po co do wojska, na wojne się nie wybieram :P

Napisane May 2, 2006, 2:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja