Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Najstarszy SV

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najstarszy SV, Najbardziej stary film
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki jest najstarszy film sv skateboardowy??

*Napisane May 28, 2005, 9:52 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też keidyś zadawałem sobie takie pytanie. I sam do końca nie wiem, ale wydaje mi się, że Powell i może tytuł Publi Domain.
Sam jestem bardzo ciekaw i też czekam na inne wypowiedzi forumowiczów.

Napisane May 29, 2005, 10:29 pm
Tony2002

Tony2002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tony2002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dogtown [ ale nie ten niwy oczywiscie tylko ten stary, chociaz to w sumie zalezy jak rozumiemy starosc - poprzez date wydania produkcji czy poprzez czas krecenia scen ]

Napisane May 30, 2005, 1:40 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powell Peralta - Bones Brigade video show #1 - 1984

Napisane Jun 24, 2005, 9:48 am
kurs

kurs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kurs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się wydaję,że plan Balbo Rodney Mullen vs Deawon song ale ja nie pasjonuje w staryxh filmach więc nie wiem :stare:

Napisane Jun 25, 2005, 6:35 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie też Plan B- Klasyk!

Napisane May 21, 2006, 12:46 am
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polski: Paranoja, zagraniczny nie wiem

Napisane May 21, 2006, 11:30 am
kusia

kusia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kusia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

H-Street- This is not H-Street video. Czy coś takiego.

Napisane May 21, 2006, 6:59 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powell Perelta czy jakos tak  :P... i Plan B ... ale nie wiem czy to taki klasyk  ;)

Napisane May 21, 2006, 7:19 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powell peralta wydał kilka filmów ale najstarszy wydaje mi się dogtown

Napisane May 23, 2006, 5:05 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm z krotkiego filmiku to zawodu Mullena jak mial z 12 gora 13 lat film bez dzwieku

Hmm pewnie cos z Plan'u B oraz Powell'a
Tytulów nie pamientam :P

*Napisane May 23, 2006, 9:50 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurs powiedział(a):
Mi się wydaję,że plan Balbo Rodney Mullen vs Deawon song ale ja nie pasjonuje w staryxh filmach więc nie wiem :stare:

Rodney Mullen vs Deawon song - napewno NIE!

Napisane May 23, 2006, 9:58 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba dogtown, ale poszperam jeszcze w necie

Napisane May 23, 2006, 9:59 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Plan B - qestionable example :) stare ale bardzo jare

Napisane May 26, 2006, 10:38 am
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

paprykarz powiedział(a):
dogtown -powell peralta
To ten !!!

Napisane Jul 8, 2006, 9:43 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewier65 powiedział(a):
polski: Paranoja, zagraniczny nie wiem

Paranoia zgadzam sie a zagraniczny penie powell

Napisane Jul 8, 2006, 9:49 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmy od Powell & Peralta to są najstarsze! Bones Brigade :D fajny mieli kiedyś styl i te rybki :P ha :D fajnie fajnie :D

Napisane Jul 11, 2006, 10:59 am
Szprota

Szprota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szprota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim pierwszym filmem SV,który ujrzałem na oczy był DVS Skate More.

Napisane Jul 13, 2006, 12:28 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Santa Cruz -Streets on Fire
Z-Boys -Dogtown
coś Plan B albo coś Powella
ale najstarszy jaki oglądałem to chyba demo Rodneya Mullena jak był nastolatkiem .pozdro :P:)

*Napisane Jul 14, 2006, 2:43 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzieś czytałem ze jest to "skater dater" xD

Napisane Jul 14, 2006, 9:24 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja