Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Wasza Inspiracja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasza Inspiracja, skąd czerpiecie pomysły?
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Długo myslałam nad temaciszem..") W końcu sie udało:D
Opowiadajcie co was inspiruje, co wam daje energetycznego kopa do pracy:):):) Czy czerpiecie czasem z klasycznych dzieł czy stawiacie na nowoczesnosć?? Znam przypadki, które doz zrobienia nowego wrzuta zinspirowały...wiersze. Co wy na to??? Pisać, pisać, pisać")")")")") 3m cie sie ziomki:D

*Napisane May 5, 2006, 9:24 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie np. inspiruje do malowania dobry film np. MiN 2,3 wtedy mam zajawke na malowanie :D:D albo jak po prostu widze dobrego wrzuta to odrazu chce mi sie malować :P ogólnie nic mnie nie musi inspirować to działania :D:D:D:D hehehe

Napisane May 5, 2006, 9:27 pm
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh:D Inspiracja pojawia sie czasem znikąd:D Po prostu mamy dobry dzień i tyle, czyz nie:D??")")

Napisane May 5, 2006, 9:31 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no w sumie to jak mam jakis pomysl to probuje

Cytuj:
heh:D Inspiracja pojawia sie czasem znikąd:D Po prostu mamy dobry dzień i tyle, czyz nie:D??

no to jest fakt

Napisane May 5, 2006, 9:38 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dokładnie :P Po prostu jak trzymam w ręku marker lub puche to maluje i tyle... :rolleyes: Inspiracja nie zawsze musi sie pojawiać z ..czegoś... :)

*Napisane May 5, 2006, 9:38 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mosTMS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

inspiracje?...rozne grafy swietnych grafficiarzy to jara,filmiki cos jak MIB albo filmy na Bomb The World...muzyka moze cie nakrecac...(chodzi mi o to ze to jara w sensie chce sie dazyc do ich poziomu malowania(cos w tym stylu ) )  ")

Napisane May 5, 2006, 9:45 pm Ostatnio edytowane May 5, 2006, 9:46 pm przez mosTMS
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiedzial bym wrecz motywacja... co jest motywacją... mocny kawulec mnie motywuje zeby cos zrobic... bezczynnosc mnie motywuje... ulica motywuje... konkretne miejsca mnie motywuja zeby cos zrobic.... zdjecia mnie motywuja... nawet fotolog mnie motywuje... filmy to srednia motywacja i imspiracja... dobre zamiast wieczorynki... rozkladasz sie w wyrze puszczasz film i po kilku minutach spisz jak bobas... elo elo ziomalelo

Napisane May 5, 2006, 10:05 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fenix89 powiedział(a):
heh:D Inspiracja pojawia sie czasem znikąd:D Po prostu mamy dobry dzień i tyle, czyz nie:D??")")

Nom dokładnie tak jest... Ja np. chce coś wrzucić i jakbym miał puchy to bym zrobił jakiś fajny bomb ( zazwyczaj jak mi się chce to ich nie mam :P ) a jak np. mam dużo czasu to nawet projektu mi się nie chce zrobić bo taki dziwny dzień albo ołówek nie zaostrzony :P takie mam dziwne wymówki

Inspiracje czerpie z muzy ,z tekstów piosenek... No i jaram się prackami innych co mnei bardzo motywóje

Napisane May 5, 2006, 10:29 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mosTMS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajarac moze nawet sama sciana ")

Napisane May 5, 2006, 10:32 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie Muzyka jak woda to nagroda czesto rysuje to co słysze co mnie przeszywa robi do serca puk puk bo reggae to znak przmierza jka na niebie łuk :P
Ja maluje/rysuje siebie swoje humory, nastroje, wizje własnie od tego zaleza dane kształty czy kolory :)
Rysowanie od tak:
Patrząc sobie na pustą kartke i kredki czuje się jak stwórca od którego zalezy życie kolorów...pełen spontan i wiesz, ze w tej grze tylko ty pociągasz za sznurki zero planowania...zero gumki poprostu Twoja dusza :P
Nie martw się, że całość jest haotyczna i nic do siebie nie pasuje...ach piękny impuls twórczy kocham to ^^

Jestem Panią moich kolorów milczacych farb, które beze mnie są tylko substancją...tchne zycie w martwą zimną ściane która zachłysnie się burzą życia krzykiem farb i dotykiem kolorów...zapoczatkuje zamaluje, zabije i odrodze na nowo...bo ściana zamilknie gdy pustki nie wypełnisz...

Zaczynam się Ciebie bać (:

Napisane May 5, 2006, 10:37 pm Ostatnio edytowane May 6, 2006, 12:13 pm przez KroVa
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fenix89 powiedział(a):

to jest prawda, ale ja nieraz mam powera do np jezdzenia na deseczce przez dobra muze, albo jak se ogladne film z Rodney'em Mullen'em  ;) ;) ;) ;)

Napisane May 5, 2006, 10:41 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Writka masz racje każdy jest Malarzem swojego płótna zwanego życiem...

Napisane May 5, 2006, 10:45 pm Ostatnio edytowane May 5, 2006, 10:52 pm przez Kropas2
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Kropas2 powiedział(a):
Writka masz racje każdy jest Malarzem swojego płótna zwanego życiem...

Fest dobrze to ująłeś :D Dzięki że bierzecie udział w dyskusji:D Graffiti- jako pochodna malarstwa i gałąź sztuki- ulicznej- jest wyrażeniem to co siedzi w naszych głowach...spływa to po nas...ja lubie bardzo rysować , to co mi sie przyśni")")") "Malarastwo jest ukazaniem sobie i innym tego brazu, który sie w nas tworzy...[Witkacy] :) A czy lubicie inpsirować sie dziełami znanych mistrzów?? ja na przykład umieściłam w swoim projekcie postać z obrazu E. Muncha "Krzyk" :D Pozdro:D 
Napady nieusadnionego wybuchu weny twórczej nazywam weną "ataczną":D Ale jak wszyscy wiemy, wena bywa zdradliwa:D :D :D Czyńmy Dobro")")")")

*Napisane May 6, 2006, 9:01 am Ostatnio edytowane Aug 29, 2007, 12:32 pm przez Erat0
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

mosTMS powiedział(a):
zajarac moze nawet sama sciana ")

Hehe no nawet sama ściana jara i aż sie prosi żeby ładnego wrzuta na niej zrobić z ładnymi kolorkami ;]] ")
Inspiracja.....Nieraz bierze sie z nikąd a nie raz coś nas pobudzi np. dobry kawałek muzy lub czegoś tam innego.  ->Graffiti to jest coś i czuje że w tym sie zatapiam jak w skateboardingu <- 4ever.

*Napisane May 6, 2006, 9:16 am
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

A ściana to już inna historia zupełnie:D Jak widzi sie gładziutką niepomalowaną ścianę, która sie sama prosi o "rozdziwiczenie" :) :) :)...ale to juz jest takie zboczenie zawodowe")")")") Ale jak już powiedziałam ziomowi Gaskiemu cały świat to jeden Wielki Muppet Show :rolleyes: ")")") Buźki:)

Napisane May 6, 2006, 10:16 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Hehe muppet show rządzą :D

Napisane May 6, 2006, 10:54 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

http://img157.imageshack.us/img157/6910/11256667959ts.jpg
No i o to chodzi... ;)

Napisane May 6, 2006, 10:59 am
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Gaski powiedział(a):
http://img157.imageshack.us/img157/6910/11256667959ts.jpg
No i o to chodzi... ;)
lepsze prace widzialem na anderze ")

Napisane May 6, 2006, 11:49 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Wcale nie mówie że ten wrzut jest najlepszy ale do najgorszych nie należy.
A jak sie ten podoba?;) http://img209.imageshack.us/img209/2057/s8k0mw.jpg

*Napisane May 6, 2006, 12:22 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz co mogłam sie pofatygowac i wygrzebać fote takiego wrzuta, ze byś chciał na niego wejść ...GNIOT maxymalny...bo jest wiele takich i lepszych od tych, które tu prezentujesz...naprawde WIELE
więc takie wyliczanie jest dla mnie bez celowe!!!

Edit:

nie wspominając już o tym, że to nie ma nic wspólnego z tematem :P

i pozdrawiam ;)

Napisane May 6, 2006, 12:25 pm Ostatnio edytowane May 6, 2006, 12:32 pm przez wRiTer_Ka
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja