Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Dobry text na ulice

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dobry text na ulice
dred

dred

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dred zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzies juz w necie takie forum widzialem ale chcialem to zrobic tutaj... mam nadzieje ze za to mnie nie zlinczujecie.

mianowicie. zdazylo wam sie kiedys zostac napadnietym lub okradnietym przez panow z duzymi plecami, małą łysawą główką i 3 paskach na spodniach? Czy moze jednak udało wam sie jakims genialnym textem zbic ich z tropu i ujść cało? piszcie wasze excesy z tymi gentelmentami !

*Napisane May 29, 2005, 4:54 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nie zdarzylo ale jak wpadniecie w rece policji przy uciekaniu powiedzcie ze tam jacys jezdza a wy o niczym nie wiecie. jezeli chodz o dresow to nie bardzo sie orientuje. moze tak powiedziec ze mu sie z ucha leje krew albo ze jakis pies leci i zdupczac? :D hehe

Napisane May 29, 2005, 4:56 pm
dred

dred

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dred zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojtass powiedział(a):
mi sie nie zdarzylo ale jak wpadniecie w rece policji przy uciekaniu powiedzcie ze tam jacys jezdza a wy o niczym nie wiecie. jezeli chodz o dresow to nie bardzo sie orientuje. moze tak powiedziec ze mu sie z ucha leje krew albo ze jakis pies leci i zdupczac? :D hehe

czytajac tego posta na poczatku myslalem ze wojtass pomylił panow w dresikach z policja ;P

no a jak cie otocza ? tzn w jakiejs bramie za toba stanie 2 kolesi przed toba 2 o z boku tez 2? to juz raczej nie uciekniesz...

Napisane May 29, 2005, 5:06 pm
JWD

JWD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JWD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm...w przypadku dresów to polecam w większym mieście nosic przy sobie gaz łzawiący...znajomy dzięki temu uciekł od osobnika który chciał mu komórkę zabrac.W momencie gdy miał mu oddać komórkę zamiast niej wyjął gaz i po oczach...Z takimi "ludźmi" nie warto nawet rozmawiać...

Napisane May 30, 2005, 1:07 pm
dred

dred

Member
Wyświetl posty

Bywa ze text nie pomoze.. Znajomy ze szpitala mi opowiadał, ze wracajac z koncertu wieczorem w parku dostał kose i obudził sie kilka godzin pózniej bez komy i bez portfela..

najlepiej chyba jest chodzic z ekipą ;)
ale tez nie wiadomo.. gdy goni cie 3 karkow a was jest dwóch to co robic ? kumpel uciekł do marketu i straznik pozwolil im wyjsc tylnij wyjsciem ;) tez dobre  :P

*Napisane May 30, 2005, 1:46 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie Zabrali W KOłobrzegu Czapke W Salonie Gier...miałem wtedy jakoś 9 lat. i szarpałem się z kolesiem o 2-3 razy większym chciał mi zajebac bo krzyczał cos tam ale wyrwał mi ją po minucie  :( Ale cóż taki świat... jak jest jakiś sposób to tylko pistolet albo palarizator lub gaz łzawiący...:) Pa

*Napisane May 30, 2005, 3:39 pm
kopi

kopi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kopi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh moze w takiej sytuacji zacznij zamylac...siema zenek pamietasz ten meczyk za(extra) bylo skoczymy na winiacza??...jak sie nie uda to bez gazu łzawiacego lub innej broni nie ujdziesz calo ;D

Napisane May 30, 2005, 8:45 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm Mati ciekawe od kogo dostałes link do tego Forum ;]...

Kiedyś Ci już mówiłem, raz mnie jakiś gościu zaczepił, był sam (aż dziw) i "prosił" o telefon (chociaż nigdy nie miałem i nie mam), więc rzekłem uprzejmnie:

"Tam niedaleko jest budka telefoniczna... możesz skorzystać."

Głupek zamulony poszedł sio ;P

Albo takie co znam ale "nie wykorzystałem":

-"Dawaj kasę!"
-"A co, na gumę do żucia Cię nie stać?"

Lecz staram się unikać kontaktów z margenisami społecznymi :]

Pozdrawiam.

P.S. Dla Zainteresowanych, to Forum jest TUTAJ - poczytajcie, niekiedy można spaść z krzesła ze śmiechu :]

Napisane May 30, 2005, 9:08 pm Ostatnio edytowane May 30, 2005, 9:11 pm przez -Hakro-
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mówi sie "P I E R D O L rzepak lub żepak":D

Napisane Jun 1, 2005, 7:56 pm
JWD

JWD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JWD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za taki tekst(jeśli drech go usłyszy) to nawet ten rzepak na twój nos nie pomorze...chyba że masz pewnosc że kolesia tak ożenisz ze swoją pięścią że bedzie musiał sobie zająć rezerwację w ekskluzywnym miejscu zwanym szpitalem to wtedy mozesz mu nawrzucac...

Napisane Jun 1, 2005, 8:21 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi jak ktos sie nie podoba to omijam go szeeerrooookkkiiiimmm lukiem:D

Napisane Jun 13, 2005, 3:18 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co prawa nic nie powiedziałem takiego ale musiałem miec głupią mine to było dośc dawno - szedłem ze znajomkiem (jedlismy lody, byliśmy jeszcze dziaciakami) podbiegło 2 kolesi wepchnęli nas do bramy pomyslałem o k**** bedzie grube w pierdol a oni zabrali mojemu kolesiowi nadgryzionego juz loda i poszli  :cyclops:

Może byli głodni a pieniędzy brak? Bieda w rodzinie? Może to było powodem tej zuchwałej napaści?:)

Napisane Jun 13, 2005, 4:14 pm Ostatnio edytowane Jun 13, 2005, 4:22 pm przez Asylum
patelnia88

patelnia88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patelnia88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mni też kiedyś zaczepiło 2 chłopaków DRESY(najlepsze ze jestem dziewczynom)no ale cóż te DOWNY tego nie rozumieli
no ja mniesza od nich byłam sprytnieszja.
Powiedzieli do mnie albo dam i kase albo zrobiom mi przyjemność gdzieś na boku taki mi pedzieli(kapłam sie ze chodzi o sex)...byłam wystraszona ale nie dawałam tego poznać z uśmiechem na twarzy powiedziałam że przy sobie mom 2zł no a oni na to no to idziemy na bok...boże ale mnie nogi zardżały
szybko pomyślałam i powiedziałam z uśmiechem nareszcie ktoś sie chce ze mną jebnąć...no od 2 miesiecy jak sie ludzie dowiedzieli że mom ADIDAS to już nikt nie chce ...no i sie spytałam czy idziemy na lewo czy prawo.....
2syneczków popatrzało ina siebie i uciekli...P
Kule no ja miałam szczeście....
No więc laski jak jakis synek bedzaie sie do was dobierał to mówcie tak.....to odstrasza chłopaków.......:P:P:p

*Napisane Jun 26, 2005, 4:11 pm
urbi3005

urbi3005

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to urbi3005 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak na razie nie miałem jakichś extremalnych przygód z dresami. Jedynie w Galaxy ochroniarze mnie gonili na parkingu. Nie było można tam na desce jeździć...:P

Napisane Jul 1, 2005, 1:10 pm
malgoska

malgoska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malgoska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałam juz taki przypadek, ok 5 panienek zaczeło sie czepiac na nas 3,ale nie zwracałysmy uwagi na nie,ale nie dało sie,wic kolezanka zaczeła mówic spokojnie co chce..  itp. ale "panienka" :mad: chciała pokazac co to nie ona i zaczeła blzugac itp. a my jak nic zadnego wulagarnego słowa. wziełymsy dupe w troki i jazdaaaaaaa :D

Napisane Dec 24, 2005, 11:32 am
6lajts

6lajts

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 6lajts zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jest ich od 1 do 2 to morda nie szklanka trzeba się bronić jak od 4 do 12 to trzeba spierdalać! na tych żadnych  krwi dresiarzy żadna gadka nie pomoże:(
Jebać ich!!!!!!

Napisane Dec 24, 2005, 4:02 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niee ja jeszcze niemiałem takiej okazji ale moj kumpel tak jak jechał na rowerze pojechalo do niego 2 kolesi i musiał z nimi jechac az jakies 30 km i w koncu zabrali rower plecak zegarek lol mnie tez chcial ukrasc komure ale ja spierdolilem bo tez byłem na biku i on tez na rowerze wiecskreciłem do baru chlop sie przestarszył i uciekl hahaahehe :P :mad: :mad: :mad:

Napisane Dec 24, 2005, 6:24 pm
3kpendent

3kpendent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3kpendent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sobie z kumplami wracalismmy ze sk8parku i... jakies drechy rzucily w nas kamieniem przez ulice lol kilku malolatow  :P ... odpyskowalismy... i patrzymy na lawki po drugiej stronie ulicy a tu duze sk****le wstaja ^^ ... i my nogi za pas  :stare: ... kumpel jednemu malo nie je**oł deska  :rolleyes: ... i sie wkurwili  :( ... udalo sie uciec na fart... tyle bydla ze szok^^ ... na nich to 3ba chyba jakis karabin... gosie zyja w stadach^^  :P

Napisane Dec 24, 2005, 6:42 pm Ostatnio edytowane Dec 24, 2005, 6:43 pm przez 3kpendent
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raz sobie wracalem z kolesiem z deski (w nocy)...i przypatoczyło sie 3 dresiaży, i chcieli nam deski zajebać...
...ale im sie nie udało...mój kolega tak sie wkurwił, że zaczą ich deską napierdalać.....i w końcu uciekli ;)

Napisane Dec 24, 2005, 6:50 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie tak nie zdazyło ale moj wujek jest dorosły i ma kumpli...pakuje itp.....  Zaczepiło nie i mojego kumpla 8  :P
Ja powiedziałem ksywe mojego wujka a oni a to czesc to moze gdzies idziesz?? Ja powiedziałem ze do domu a oni mnie eskortowali :P ;)

Napisane Dec 24, 2005, 6:54 pm Ostatnio edytowane Dec 24, 2005, 6:54 pm przez Robo_pl
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja