Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Candle stuff

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Candle stuff
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

candleskate.com

Ma ktos te decki? co o nich mozna dobrego a co zlego powiedziec? W sumie maja sporo sprzetu do sprzedawania ... ;]

edit Tomek: Poprawiłem opcję url

Dodany

Napisane May 7, 2006, 10:04 am Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:09 pm przez bydlak
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lipa deski, jedna z drewna brzozowego :/ pewnie peknie na zwyklym boardslidzie, a reszta 9 warstw, czyli ciezkie decki, nie polecam, chyba ze naprawde zaczynacie jezdzic na desce

Napisane May 7, 2006, 11:19 am
rufus93

rufus93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam tą deche 7 warstw i jestem baaardzo zadowolony, a nie jestem wcale początkujący, ani taki lekki :-) kupuj śmiało

Napisane May 21, 2006, 9:34 am
Mstr

Mstr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mstr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja właśnie gadałem z gościem który jeździ w jakimś tam swoim teamie i pisał że kupił tego decka i zajeździł go po 4 miesiącach i że ogólnie bardzo wytrzymały i świetny no i mi go polecał.

Napisane Jun 25, 2006, 9:43 pm
Max14

Max14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Max14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kumpel ją ma i ani nie jest lekki, najwyzsza osoba jaka znam :D i jezdzi juz dlugo, nie jest poczatkujacy, ma ta z 9 warstwami, troche ciezka jest, ale on tam jakos normalnie na niej jezdzi, wiec chyba nie jest zla :) poza tym taka cena ze chyba sie oplaca sprobowac :D

Napisane Jun 26, 2006, 10:46 pm
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"firmę" tą znam od zeszłego sezonu. robią dobry sprzęt własnymi rękoma.
myślicie że czemu blat ze Stanów są takie drogie? w Stanach blaty kosztują tyle co nasze rodzime Candle. tylko do ceny dolicza się import. importer bierze procencik, *****N.
a tu co? dobre, bo polskie! rodzime produkcje górą! chylę głowe przed chłopakami z Candle. wzieli sie za coś dobrego, a jednocześnie robią to efektownie...

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Jun 27, 2006, 4:04 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja zaryzykowałem
zajebiste dechy,a do początkujących chyba nie należę.
i co najweażniejsze to polska firma
wspierajcie polską deskorolkę.

*Napisane Jun 27, 2006, 4:59 pm
radziklpm

radziklpm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radziklpm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wspierac polski deskorolking :D gdy bedziecie kupowac deski candle- firma bedzie sie rozwijala, zdobywala doswiadczenie i produkowala coraz lepsze deski, lozyska i papier, a moze tez nawet bdb trucki i kolka, ktore bysmy mogli dostac w naprawde niskich cenach

edit: przypomnialem sobie 1 fakt: raz wyslalem do nich maila z prosba o deski 19 cm, bo wczesniej byly tylko 20 cm i 19,5 powiedzialem im ze wielu ludzi by chcialo o tych wymiarach deski, i prosze- są. jesli tez macie jakies zastrzezenia, porady prosze do nich walic na maila- napewno przeczytaja i odpowiedza

Napisane Jun 27, 2006, 6:35 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2006, 6:37 pm przez radziklpm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez tak uwazam wspierajmy Polska deskrolke... Mialem juz tego blata i mialem go dwa miechy ale katowealem go dzien dzien na hali w zime przy okolo -10-15 stopni wiec nie ma sie co dziwic. Spoko blaty super sie na nich rtricki robi... bede mial kase kupuje:) POLECAM (fajnie niebieskia wyglada nie??;P)
:)

Napisane Jun 27, 2006, 8:58 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kuźwa jacy Wy dziwni jesteśćie,pierdoły gadacie,chociaż nigdy na tej desce nie jeździliście.pewnei że w porówqnaniu do Zero,Darkstar to jest gówno ,ale.
są to polskie wyroby-polska deskorolka,kuźwa ludzie,wspierajcie swój kraj

są to dobre deski,miałem już kilka desek,jeżdżę na desce dużo,i mocno..więc deski są dobre. trzymają długo,ale dłużej niż 2 miesiące na desce nie lubię jeździć więc i tak wymieniem.

nie piszcie o czymś o czym nie macie pijęcia.

Napisane Jul 6, 2006, 12:43 am
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska 9 warstwowa jest z klonu ale chyba nie w całośći , wiem to bo znam typa co je produkuje i bardzo wam je polecam chociaż na nich niejeździłem ale napewno zamówie niebawem ale niekumam ludzi typu  ,, deska wygląda jak gówno niepolecam" chociaż sam niejeździł, dziwne!! osoby które na nich jeździły mówią że są dobre.

niedosyć że polska firma to jeszcze ich dołujecie a nielepiej kupic blata skoro wiesz że przeznaczą pieniądze na rozwój firmy, i dzięki temu będą one coraz lepsze i może wkońcu dorównamy blatom znanych firm typu element baker zero itp.
i wtedy blaty będą kosztowały nieco drożej pewnie koło 99zł i coś ruszy w polsce więcej osób zacznie jeździć itp i mniej bedzie trzeba wydać na decka zamiast 230 to 99

Napisane Jul 10, 2006, 12:12 am Ostatnio edytowane Jul 10, 2006, 12:17 am przez olaf
Hajden

Hajden

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hajden zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich!
      Produkuje deski Candle i chcem wam napisać o nich kilka słów gdyz niektóre wypowiedzi są zlekka mówiąc błędne. Po pierwsze dlaczego z brzozy? ponieważ jest to materiał dość tani a przedewszystkim łatwy w dostaniu na polskim rynku. Nieukrywam że klon kanadyjski jest lepszy od polskiej brzozy bo przeprowadziliśmy wiele testów które na to wskazały jednak jest on bardzo drogi i z przykrością musze powiedzieć ze naszej firmy na to niestać. Ja sam żyje z nadzieją ze nasza firmy zarobi na te drewno a wtedy bedziemy mogli robić deski w stylu zero za naprawde nieduze pieniądze. Nie zapominajcie ze wszystkie deski są tylko z drewna które niejest niezniszczalne. My pisząc na stronie o deskach 7warstwowych niechcieliśmy was okłamywać byscie sie rozczarowli hmmm wkur... sam wiem jak to było kiedys kiedy sam jeździłem na desce. Teraz o deskach 9warstwowych: to dobre blaty, mozecie sie przestraszyć że sa cięzkie ale to tylko minimalnie, uwierzcie. Zapraszam was wszystkich do kupna tych desek byscie mogli pisac o nich prawde jak wam słuzyły a nie tylko czyjeś opowieści. Wszystkie pytania mozecie pisać na tomek@candleskate.com zawsze postaram sie wam pomóc i nierezygnujcie z polskiej deskorolki! :)              Pozdrawiam Tomek Hajduk Candle skateboards

Napisane Jul 10, 2006, 4:23 pm
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej ludzie może zaczniemy wkońcu kupować te blaty wpomożemy polską deskorolke kto wie może niebawem blaty będą takie jak są z usa. niech każdy sobie pomyśli !!!
czy nieopłaca sie żeby każdy skater kupił od nich blat chociaż 1 w ten sposób wpomożemy ich i będzie super. ja niejeździłem na ich blatach ale kupie chociaż 1 żeby ich wspomóc i przy okazji przetestuje deske

Napisane Jul 16, 2006, 11:05 pm
SeJezdze

SeJezdze

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SeJezdze zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel kupil sobie blacik ale 9 warstowy. hmmmm blat nie jets najlzejszy ale za ta cene polecam. On jezdzi juz 4 latka i blat nawet ogarnia po 6 -7 schodkow. pzdr

Napisane Jul 27, 2006, 1:25 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam blat candle i jestam zadowolony one chyba maja jakas warstwe wzmacniajaca bo mi sie tail star i widac cos takiego

Napisane Jul 27, 2006, 2:27 pm
rachoolak

rachoolak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rachoolak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

swirek ma i  sie zajebiscie trzymaja ... mocne sa jak dla mnie (DLA MNIE!!) profil nieodpowiedni wybieram Mitty ale candle sa ogolem ok

kupujcie kundle

Napisane Jul 28, 2006, 8:59 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz 3 osoby maja te deski na u mnie na skateparku i w sumie sa dobre tylko ze one sa troche grube i ciezkie bo moi kumple maja 9 warstw wiec chyba szybko sie nie polamie
w sumie jak jest za 70 zl to nawet sie oplaca bo te 9 warstwowe starcza na pewno na jakis 1 miesiac intenesywnej jazdy a dalej to nie wiem bo moj kumple wlasnie ma ja prawie miesiac

Napisane Aug 26, 2006, 8:28 am Ostatnio edytowane Aug 26, 2006, 8:32 am przez edzio
tfuk

tfuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tfuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te deski firmy candle są dosyć dobre i wytrzymałe( miałem jedną tą 9 warstwową) to pekła po 360 flipie z 4 schodków( ale to była moja wina bo h...wo skleiłem)ale skakałem  na tej desce z dużych wysokościi i sie trzymała :) troche są cieżkie ale to szczegół... jeśli nie wierzycie to se ściągnijcie mój skok to sami sie przekonacie że są wytrzymałe            http://www.xtreme-net.org/media/videos/702

Napisane Aug 26, 2006, 12:29 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja juz mam Candle dwa miesiace:) i caly czas sie trzyma... nie chce sie powtarzac no aleeee... nie pekla mi, rozwarstwila sie doslownie jak kazda deska po dwoch miesiacach jazdy (nieznacznie), duzo slajdow i farba wciaz jest... jedynie widoczny slad uzytkowania to juz troszke starte nosy...;)

Napisane Aug 27, 2006, 9:36 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba niedlugo kupie candle z braku kasy... Tylko mam pytanie: da sie jezdzic na gripie candle'a? Bo z tego co wiem, dodaja go gratis do desek....
Nie chodzi mi o to, ze jak gratis, to badziewny, tylko o to, czy jak cos lepiej nakleic go, czy po prostu kupic jessupa :P

Napisane Sep 8, 2006, 5:00 pm Ostatnio edytowane Sep 8, 2006, 5:02 pm przez Paffcio90
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja