Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Szablony

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szablony, wszystko o ...
Cheese

Cheese

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cheese zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

temat taki jak w opisie - w jaki sposób robicie szablony... Ja zazwyczaj wycinam najpierw z bloku, potem blok naklejam na jakis karton, tektore etc wycinam te tekture i lece smigac na sciany") pozdro

Napisane May 7, 2006, 4:21 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cheese powiedział(a):
temat taki jak w opisie - w jaki sposób robicie szablony... Ja zazwyczaj wycinam najpierw z bloku, potem blok naklejam na jakis karton, tektore etc wycinam te tekture i lece smigac na sciany") pozdro

a sa inne metody?
glupi temat

Napisane May 7, 2006, 4:52 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja preferuje folie samoprzylepną lub plastikowe kartki do laminowania są wielorazowe...i nic nie wsiąka :P

Napisane May 7, 2006, 8:36 pm
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupuję teczkę foliową twardą za 1.50 i mam  2 arkusze A4... do wycinania w niej polecam żyletkę... idzie jak po maśłe tyle że można się pociąć :P więc lepiej uważać... no a na szybko to też z kartonu albo bloku technicznego ale nie wychodzi tak dokładnie jak z szablonik z Folii... próbujcie... temat wcale nie jest głupi... można się dowiedzieć o różnych sposobach robienia szablonu...

Napisane May 7, 2006, 9:22 pm
Cheese

Cheese

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cheese zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musze s[robowac te wasze pomysly;)

Napisane May 8, 2006, 8:51 am
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kropas2 powiedział(a):
Temat wcale nie jest głupi... można się dowiedzieć o różnych sposobach robienia szablonu...
Zawsze n ie jest głupi ale jak się zacznie off-topować...

Napisane May 8, 2006, 3:15 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja robie ze zwyklego papieru i mi dobrze wychodza  :)

Napisane May 8, 2006, 3:21 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa, ale problem
bierzesz tekturke, ołowek, rysujesz co chcesz, bierzesz nozyk taki ostry ( nie pamietam jak sie nazywa) i wycinasz :D

albo jak chcesz jakich charakterek, to sobie drukujesz z neta jakies zdjecie, przerabiasz odpowiednio, tak zeby sie kardki trzumało po przerysowaniu na tekture, i to samo, czyli wycinasz i masz ;D ;)

Napisane May 8, 2006, 4:03 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

t2k powiedział(a):
*****, ale problem
bierzesz tekturke, ołowek, rysujesz co chcesz, bierzesz nozyk taki ostry ( nie pamietam jak sie nazywa) i wycinasz :D

albo jak chcesz jakich charakterek, to sobie drukujesz z neta jakies zdjecie, przerabiasz odpowiednio, tak zeby sie kardki trzumało po przerysowaniu na tekture, i to samo, czyli wycinasz i masz ;D ;)

to sie nazwya nozyk do ciecia papieru

moim zdaniem najlepsze są folie utwardzone. ktos tu wspomnial o teczce, to własnie cos takiego tylko nie kupujesz teczki a poprostu taki papiers odrazu. minusem jest to ze moze ci spływc bo nim ale jak sie dobrze zrobi to nie powinno

Napisane May 8, 2006, 4:10 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a może nóż segmentowy... aka. do tapet (:

w charakterze wiele zabawy jest przy wlasnorecznym dzieleniu i wyznaczaniu kolejnych kolorow... usiadz kiedys do jakiegos zdjecia i sprobój zrobic 3 warstwowy szablon...

Napisane May 8, 2006, 6:09 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drzefrej powiedział(a):
a może nóż segmentowy... aka. do tapet (:

fakt, tak to sie nazywa :P

*Napisane May 8, 2006, 9:33 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do szablonów to polecam:

3FALA FRONT WYZWOLENIA SZTUKI ULICY

Napisane May 8, 2006, 10:59 pm Ostatnio edytowane May 8, 2006, 10:59 pm przez wRiTer_Ka
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Straszny ort tam jest..
a może to celowo?

"świerzo malowane"

Napisane May 9, 2006, 2:33 pm
Cheese

Cheese

Member
Wyświetl posty

nie chodizlo mi o to ze nie wiem jka ise robi szablony ltyko zebyscie przedstawilii swoje wersje robienia szablonow...aff(:

Napisane May 9, 2006, 4:06 pm
drzefrej

drzefrej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drzefrej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TorpedoS powiedział(a):
Straszny ort tam jest..
a może to celowo?

"świerzo malowane"

juz wiele osob zwracalo na to uwage i blad nie bedzie zmieniony... to jest celowe i zamierzone...

Napisane May 9, 2006, 6:22 pm
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha.. Bo czułem, że coś nie gra ;)

Edit wRiTer_Ka:
bądz tak miły i nie nabijaj sobie postów...
:whip:

Edit:
No, dobra, dobra. Nie będe :) Proszę mnie tylko nie biczować.

Napisane May 9, 2006, 8:23 pm Ostatnio edytowane May 11, 2006, 3:55 pm przez TorpedoS
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JokotWTK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny pomysł z tymi rengenami musze przyznać, zaraz lece po zdjecie bo chyba mam w domu. Poto własnie jest forum.

Napisane May 11, 2006, 7:14 pm
RISE

RISE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RISE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja robie w kliszach od zawsze i powiem ze jest to najlepsze chociażby ze względu na swoja trwalość...nei to co papier.

Napisane May 14, 2006, 11:45 pm
mbcrew

mbcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mbcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karton, folia, pomysłowość - właśnie tak robię szablony, prócz tego że mała wytrzymałość, raz robię, i chować nie czeba tylko od razu do śmiecia... ! :]

http://img136.imageshack.us/img136/324/niedzieciomneostrady5eo.gif

Napisane May 16, 2006, 6:33 pm Ostatnio edytowane May 16, 2006, 6:35 pm przez mbcrew
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Papier sobie biore z drukarki a później wycinam takie paski z tektury i robie ramke żeby było utwardzone mnie to tam wystarcza  ;) Ale chyba zaczne robić z kliszy bo dłużej trzyma.

Napisane May 16, 2006, 9:31 pm Ostatnio edytowane May 16, 2006, 9:33 pm przez soltys
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja