Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » czy grube osoby mogą jezidzić...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
czy grube osoby mogą jezidzić na desce??
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy grube osoby mogą jezidzić na desce i jak kogoś widzieliście takiego to jaką reakcje mieliście?? wypowieccie się

poZDro :O

*Napisane May 29, 2005, 8:49 pm
dred

dred

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dred zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cs_maniak_cool powiedział(a):
czy grube osoby mogą jezidzić na desce i jak kogoś widzieliście takiego to jaką reakcje mieliście?? wypowieccie się

poZDro :O

hehe obejzyj sobie CKY. w ktorej czesci bam upycha sie poduszkami ;D komiczne ;)

Napisane May 30, 2005, 2:36 pm
element9

element9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezdziłem z kumplem co ma chyba 19 lat , troche ciezki jest , łamał czesto deski i skonczył jezdzic :/ powiedział ze nie ma sensu kupywania desek co miech albo dwa

Napisane May 30, 2005, 3:07 pm
Konrad88

Konrad88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Konrad88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osoby bardziej pulchne maja właśnie problemy z deckami i ich częstym łamaniem :(

Napisane May 30, 2005, 6:49 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cs_maniak_cool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ja tak tylko pytam bo sam jestem pulchny i chce znać wasze zdanie na ten temat a z bamem to widziałem komiczne:)

poZDro

*Napisane May 31, 2005, 7:44 am
apm

apm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz ważyć 180 kg(oh my god)jak masz zajawę to i tak
będziesz jeżdzić.gruby czy chudy to nie ma znaczenia.
Ważne żebyś miał zajawę , bo kto nie ma zajawy to po co
ma się męczyć skoro go to nie bawi :) :) :)

Napisane May 31, 2005, 9:04 am
pompeymc

pompeymc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pompeymc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahahehe kurwa jaki temat - oczywiście że to niema znaczenia jak ktoś chce to niech śmiga i już. Ja mam 16 lat i waże 64 kg mam jeden i ten sam blat już 5 miechów i nawet nie widać po nim odczucia mojej wagi (narazie ollie tylko i pop shove it). Ale jak już jest taki temat to pozdrawiam wszystkich koleszków oponków ze Staszowa: LESZEK, wombaty, krecik i wszyscy Emano

Napisane Jun 2, 2005, 12:55 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo, że moga, bo kto im zabroni. Ale mają trochę głupio bo szybko się męczą. No ale jak im nie brak motywacji to mogą jeździć i do tego schudną.

Aha dred wspomniał o CKY. Ja mam wszystkie i dobrze pamiętam tamtą sytuacje. Bam sie wypchał poduszkami i ubraniami. Normalnie big grubas był, a robił 360 flipy i feebly :)

Napisane Jun 2, 2005, 2:39 pm Ostatnio edytowane Jun 2, 2005, 2:41 pm przez Punkd89
urbi3005

urbi3005

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to urbi3005 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle że to nie ma znaczenia czy ktoś jest gruby czy chudy ważna jest jak jeździ :D

Napisane Jun 3, 2005, 3:29 pm
losos14

losos14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losos14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmm a czemu nie mam kumpla, który wazy około 94kg i nauczył sie ollie i ollie manual i staram mu sie pomóc w nauce triczków jakos mu idzie. Nie rezygnuje!!!!!!!!!

*Napisane Jun 4, 2005, 9:58 pm
senrigan

senrigan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to senrigan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jasne! Niech jezdza chociazby po to, zeby troche schudnac :) Pamietam jak nie moglem wyjsc z podziwu kiedy widzialem Bama, ktory wlozyl sobie poduszki w spodnie i pod koszulke i naprawde byl niezle "nadmuchany"i odwalal 360 fllipy. Zreszta ogranicznik na deske jest chyba do 300 kg, wiec osoby, ktore waza chociazby jeden gram nizej moga spokojnie stanac na decku :)

Napisane Jun 4, 2005, 11:03 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jasne niech jedza grobasow bul jak beda przy ollie pod kraweznik albo z kraweznika deski lanmac    xD B)

Napisane Jun 5, 2005, 8:57 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rÓb cO kceSh jeŚli wieSh pO sO tO rObish  :cyclops:

..raS nawet wertowałam przed Qpnem ŚLIZG w sklepie i były fotki gościa na desce... wymiatał równo a chudy ne był  :P
...a z nadwaga można walczyć odtłuszczona dieta ...więcej ryżu i kaszy ,zero sosów mniej ziemniaków ...
choć jak taki ktoś sobie pojeździ na desce to też troche straci i jak sie przewrooci to ne bedzie tak boleć ...bo to zaaamortyzuje ,,materiał zapasowy,,  :P

PEace ;)

*Napisane Jun 6, 2005, 4:17 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

naprzykład jak jerzdze i chce się nauczyć olli to ludzie patrzą się namnie dziwnie a ja tego nielubie bo mam drobną nadwage i strasznie się stresuje

poZDro

Napisane Jun 9, 2005, 3:28 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o jejQ  :stare:

robisz to dla siebie czy dla ludzi ?

ja to sobie tłumacze ,że to ne ja jestem inna tylko wy jesteście inni ...
masz zamiar patrzeć na czyjeś zdanie...a każde będzie inne ...nie bierz sobie do serca tego co miało by przeszkodzić Ci w realizacji tego co dla Ciebie wazne...ja żadnej przeszkody ne widze ..ty też jej nie widzisz to  inni ludzie ją widzą ,a to chyba już ich  problem
peaCe ... :stare:
:P

*Napisane Jun 10, 2005, 9:01 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
o jejQ  :stare:

robisz to dla siebie czy dla ludzi ? :stare:
:P

nie robie tego dla ludzi ale nie lubie jak się namnie gapią i chichoczą najlepiej jakbym kupił se stary changar i tam zrobił se skatepark ale w okolicy nic takiego niema

poZDro

Napisane Jun 10, 2005, 9:11 pm
lobosk8

lobosk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lobosk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mim zdaniem to każdy może śmigac na desce ja sam znam kilka osób króbszych jeźdzacych na desce i ich postóra im wcale w tym nie przeszkadza

Napisane Jun 12, 2005, 12:17 pm
deskorolkagirl

deskorolkagirl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deskorolkagirl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja wam powiem tak... Był kiedyś w Redzie taki skater, który wyglądał dosłownie jak kuleczka. Gdy się przewracał turlał się :D. Od tamtego czasu mineło bodajrze 3 lata, a ten sam chłopak wygląda zupełnie innaczej. Szczupły, wysportowany przystojniak i to tylko dzięki desce :P. Zresztą myśle że waga w niczym nie przeszkadza. Nawet jeśli ktoś uważa że jest za gruby to myśle że sport mu się przyda.

Napisane Jun 12, 2005, 12:32 pm
cs_maniak_cool

cs_maniak_cool

Member
Wyświetl posty

Ta mam sport ( chodze na rugby ) 3 razy w tygodniu ale ja na desce się wstydze jezizidzić bo namnie się gapią i sobie pewnie myślą ,, Ale gruby dzieciak jak się pszewraca to si9ę tłuszczem dusi''

poZDro

*Napisane Jun 22, 2005, 8:21 pm
D3F3CT

D3F3CT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to D3F3CT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja podziwiam tych nadważącyh z.i.p.-ów za to, że przynajmniej próbują 1h coś wykręcić na desce, zamiast w tym czasie wpierdol*ć 4 kotlety, dwie zupy i 2kg ziemniaków.

Napisane Jul 9, 2005, 9:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja