Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Decki Girl

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Decki Girl, Czy są dobre ?
osecik

osecik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to osecik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chcialbym sie was zapytac czy deck girl jest dobry ijlae go mieliscie czasu...

Dodany

Napisane May 8, 2006, 5:52 am Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:47 am przez bydlak
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kilku moich kolegow mialo te deski... i nie narzekali... ;)

pozdr
Amok

Napisane May 8, 2006, 5:59 am
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YEAH RIGHT!

Fajne zajawkowe decki.

Napisane May 8, 2006, 4:31 pm Ostatnio edytowane Mar 22, 2007, 5:48 pm przez phejman
Banan002

Banan002

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Banan002 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam girl pro howard super blat naprawde na razie najlepiej sie spisuje ze wszystkich co mialem

Napisane Oct 15, 2006, 11:07 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj.. KOels. Ja mam girl pro model Rodrigueza i jest zajebista. Na poczatku sam nie byle pewny czy zakupic girla,ale sie zdecydowalem. Szybko ci nie pojdzie napewno...

To jedne z najlepszych blatow...polecam!

Napisane Oct 15, 2006, 11:15 am Ostatnio edytowane Oct 15, 2006, 11:15 am przez danlancher
martin543

martin543

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martin543 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po jakichś 2 miesiącach rozwarstwiła mi się na nosie

Napisane Feb 20, 2007, 10:06 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2009, 5:44 pm przez martin543
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mc546 powiedział(a):
dobre lepsze od black labela!!

no mi tam girl jak smigalem bo kumpel mial nie przypasowal ... taki dziwny byl ... a black label jest moim zdaniem przekozacki :]

Napisane Feb 20, 2007, 10:15 pm
mazik

mazik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mazik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O racja decki Girla są wy**bane mam teraz i nie mam do nich najmniejszych zastrzeżeń    ;)

Napisane Feb 20, 2007, 11:55 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mieec nie miałem ale jedziłem bo kolega miał i wydawał mi sie bardzo suchy (nie był wcale stary) i mało gietki ale moze akorat taki mu sie trafił wiec narazie nie polecam ale i nie odmawiam kupna

Napisane Feb 21, 2007, 11:47 am
fafiozo

fafiozo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fafiozo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki girl niesą złe one są troche inaczej robione może dlatego są takie komentarze że są suche .One są robione  na tej zasadzie że po każdej nakładanej warstwie są prasowane a nie tak jak większość deeków dopiero pod koniec prasowane po nałożeniu wszystkich warstw. :P

Napisane Mar 1, 2007, 10:33 am
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepszy deck jaki miałem GIRL

Napisane Mar 1, 2007, 11:28 am
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Girl'e są bardzo dobre! Ale bez Resin'a. Mam jednego GIRLa na scianie przy biurku  :)

Napisane Mar 10, 2007, 10:52 pm
Crash30

Crash30

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Crash30 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktualnie cisne na girlu. te decki sa wedlug mnie jednymi z najlepszych jakie sa dostepne. mam juz ten deck 9 miesiecy i jestem bardzo zadowolony. (jedynie male wgniecenie wazstw po ollie z 1,8 m gapa)

Napisane Mar 11, 2007, 9:12 am
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No widze same pozytywy... ja miałem Girl promodel Mike Carrol i naprawde mogłem kupic boilinga za 60 zł niz ten deck... straszny... złamał sie nawet nie wiem kiedy... byc moze mi sie jakis lipny trafił, ale to spowodowało ze juz nigdy nawet go do reki nie wezme... nie polecam

Napisane Mar 11, 2007, 9:49 am
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne deski mozesz se kupic bez obaw, mialem 3,5 miecha taka a chocolate z 4 czy 5 bo zima byla i zadziej jezdzilem

*Napisane Apr 1, 2007, 5:38 pm
kamis

kamis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam chocolate(to to samo co girl) i powiem, że deska marzenie.Idealna.Dobre podgięcia,nie rozwarstwia się(dostala kilka razy po nosie i tailu i nic).Z czystym sumieniem moge ją polecic.

Napisane Apr 1, 2007, 6:06 pm
budyn12

budyn12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to budyn12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te blaty śa przeciętne nie sa  bardzo dobre tylko są dobre takie cos jak gang albo speed demons

Napisane Apr 1, 2007, 8:28 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm

girl-mój pierwszy profesjonalny blat, kupiłem lekko używanego ale był jak nówka, jeździło mi sie na nim bardzo dobrze, długo sie nie rozwarstwiał ale w końcu, jak każda deska girl skończył żywot

Napisane Apr 1, 2007, 9:13 pm
szczepan13

szczepan13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczepan13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

girl to to samo co chocolate, a ja mam chocolate i jest Zajebi*** !!!
mam go 2 miechy i troche zdarł się tail, nic wiecej :)

CHOCOLATE RULEZ  :P 

Napisane Apr 6, 2007, 4:05 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

budyn12 powiedział(a):
te blaty śa przeciętne nie sa  bardzo dobre tylko są dobre takie cos jak gang albo speed demons

hahahahaha zalosny jestes...

Ja mam girla od tygodnia 3ma sie niezle...

Napisane Apr 29, 2007, 10:09 am Ostatnio edytowane Apr 29, 2007, 10:10 am przez finger13
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja