Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Antykoncepcja w czasach średn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Antykoncepcja w czasach średniowiecza
BaWarKa_728i

BaWarKa_728i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaWarKa_728i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak myślicie: czy w czasach Joanny d'Arc była antykoncepcja??

Kochanie :*

Napisane May 9, 2006, 5:15 pm
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol nie rozumiem sensu tego tematu ;P
a co do tematu :] :
Aj dont noł łen is wynaleziono antykoncepcke :]  może była... może koleś se pokrowiec na miecz wkładał  w ....  :rofl:

Napisane May 9, 2006, 5:21 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zmieniłem temat żeby go "przez przypadek" nie unicestwić ;)

Co do antykoncepcji to pewnie, że była, prezerwatywy na drutach robili hehehe ")

Napisane May 9, 2006, 5:21 pm
BaWarKa_728i

BaWarKa_728i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaWarKa_728i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przepraszam theduke  :rolleyes:
dobrze ze na drutach a nie z drutow...  :P

Napisane May 9, 2006, 5:23 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co słyszałem/czytałem to podobno były prezerwatywy skórzane (:P)
ale były w tamtych czasach dość drogie

Napisane May 9, 2006, 5:30 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
z tego co słyszałem/czytałem to podobno były prezerwatywy skórzane (:P)
tez o tym słyszałem :P hehe

Napisane May 9, 2006, 5:34 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BaWarKa_728i powiedział(a):
przepraszam theduke  :rolleyes:
dobrze ze na drutach a nie z drutow...  :P

Nic się nie stało ;)

Co do drutów to fakt, jakiś szyszak czy coś heheh...

Napisane May 9, 2006, 5:36 pm
RapssKmN

RapssKmN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RapssKmN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieczaje ale Spoko :cyclops:

*Napisane May 9, 2006, 5:39 pm
BaWarKa_728i

BaWarKa_728i

Member
Wyświetl posty

skórzane?? bleee.... chyba nie było to przyjemne zwłaszcza dla kobiety... :]

Napisane May 9, 2006, 5:45 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

mala-kaska powiedział(a):
temat bez sensu haha;]

Ale za to wywołuje uśmiech u każdego... ;)

Napisane May 9, 2006, 5:54 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czytalem kiedys ze pierwsze prezerwatywy były z jelit owczych ;))

Napisane May 9, 2006, 5:58 pm
dramtmds

dramtmds

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dramtmds zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulja powiedział(a):

No właśnie to chciałem napisać.Też o tym słyszałem.Tylko kiedyś to było raczej tak,że ludzi mieli dużo dzieci i się tym nie przejmowali,tylko robili kolejne :P

Napisane May 9, 2006, 6:12 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm... pewnie coś było :)

moze robili mini zbroje zamiast prezerwatyw :) no ale kto to wie :P

Napisane May 9, 2006, 6:17 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haahahahahahhahah

ja czytałem ze cytryny w "pochwy" kobieta wsadzali (to były początki antykoncepcji"

Napisane May 9, 2006, 6:40 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale hardcore :P ciekawe czy w starozytnosci byl ?? :P:)

*Napisane May 9, 2006, 6:44 pm
marcin1991

marcin1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):
ale hardcore :P ciekawe czy w starozytnosci byl ?? :P:)
No jasne a prezerwatywy strugali z drewna :D

Napisane May 9, 2006, 7:14 pm Ostatnio edytowane May 9, 2006, 7:16 pm przez marcin1991
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prezerwatywa to już jest tak stary wynalazek, że hoho... robiono je  z owczych jelit.

Napisane May 9, 2006, 7:56 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pierwsze prezerwatywy robili z owczych jelit czy czegos tam... a pierwszy nieprawdzywi penis został wystrugany w egipcie z drewna około 700lat przed chrystusem

Napisane May 9, 2006, 8:04 pm
tovix

tovix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tovix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

keidys uzywano lnianych czy jakis tam z innych materialow. ale na bank nie w sredniowieczu. wiem,  ze pionierem lnianych prezerwatyw byl Casanova w XVIII

Napisane May 9, 2006, 8:06 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dramtmds powiedział(a):
soulja powiedział(a):

No właśnie to chciałem napisać.Też o tym słyszałem.Tylko kiedyś to było raczej tak,że ludzi mieli dużo dzieci i się tym nie przejmowali,tylko robili kolejne :P

pewnie polacy:D

Napisane May 9, 2006, 8:40 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja