Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Marilyn Manson

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Marilyn Manson, no co sądzicie o nim???
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie to dobry wokalista... ma ciekawe kompozycje, jego kawałki mają oryginalny klimat.

*Napisane May 9, 2006, 8:15 pm Ostatnio edytowane May 9, 2006, 8:24 pm przez shortys666
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się... Ma ciekawy głos i umie wypowiedzieć się artystycznie (zwłaszcza jeżeli chodzi o wizerunek). Jednak "personal jesus" (cover depeche mode) pozostawił u mnie lekkie zniesmaczenie. Myślałem że edzie go stać na coś więcej, ale jak wiadomo - każdy orze jak może. Ale jego poprzednie kawałki są nawet nawet :)

Napisane May 9, 2006, 8:21 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2006, 5:52 pm przez phejman
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kontrowersyjny wokalista. lubie jego kawałki i słyszałem, że robi niezłe rzeczy na koncertach, możecie mi podać jakie są ciekawe? to sobie ściągne.

Napisane May 9, 2006, 8:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co na koncertach robi fajnego?
a no śpiewa :]

lubie go i to mocno (ale bez ciepłej fazy  :cyclops: )

Napisane May 9, 2006, 8:33 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma pare fajnych kawałkow :)

Napisane May 9, 2006, 8:36 pm
EwIIkA

EwIIkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EwIIkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słuchałam przez pewien okres jego songs...lubiem najbardziej "tained love" no i wersję 'sweet dreams" ;]

Napisane May 9, 2006, 8:37 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jego płyta Holywood miażdżyła... nie ma takiego drugiego artysty jak on...

Napisane May 9, 2006, 8:45 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak, jest doskonałym artystą. Jego utwory sa oryginalne i niebanalne. Muzyka jest naprawde świetna, chyba o to chodzi własćiwie.
To wszystko co mówią te plotki : że sika na publiczność itp, to nie zawsze prawda...
Najśmieszniejsza to ta popularna plotka o tym wycieciu żeber :cyclops:
Pamietam jak jakies pół roku temu kłociłam sie z całą moją klasą na lekcji. Ja broniłam Marylin Mansona. Nie pozostawilam na kolegach suchej nitki- po prostu ich argumenty były takie żałosne.

Napisane May 9, 2006, 9:15 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest zajebisty. Genialne piosenki... On jest satanistą na poważnie, czy to tylko taki chwyt reklamowy? Pozdrawiam.

Napisane May 9, 2006, 9:31 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

dexter93 powiedział(a):
Jest zajebisty. Genialne piosenki... On jest satanistą na poważnie, czy to tylko taki chwyt reklamowy? Pozdrawiam.

heh on satanistą???? szczerze w to wątpie... w jego przypadku cięzko mówic o chwycie marktingowym, on nie jest osobą pokroju dody czy mandaryny. Jak to kiedys powiedział w jednym z wywiadów:
"Jestem artystą i moje ciało, moja twarz to kolejne płótno na którym moge tworzyć"

Napisane May 9, 2006, 9:45 pm Ostatnio edytowane May 9, 2006, 9:48 pm przez shortys666
szept

szept

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szept zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brian jest genialny
jego muzyka jest świetna
jego teledyski są chore i dlatego je lubię
jak mówi moja nauczycielka od angielskiego
maluje się lepiej niż niejedna kobieta  :P

marilyn manson to chyba mój ulubiony zespół
ma swój niepowtarzalny styl B) obecnie słucham płyty antichrist superstar ale podobająmi również się kawałki ze starszych takie jak dope hat albo get your gunn

*Napisane May 9, 2006, 10:07 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szept powiedział(a):

otóż to, otóż to my friend ;]

Napisane May 9, 2006, 10:37 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EwIIkA powiedział(a):
słuchałam przez pewien okres jego songs...lubiem najbardziej "tained love" no i wersję 'sweet dreams" ;]

nooo, "sweet dreams" jest zajebiste  :cyclops: ...czasem lubie sobie posłuchać Mansona

Napisane May 10, 2006, 4:16 am
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od Mansona zacząłem słuchać muzyki , tak już na poważnie :) , moim zdaniem to jego najlepszym i najgenialniejszym albumem jest ,,Antichrist Superstar'' mógłbym tak go słuchać  i słuchać , inni moi faworyci to ,,Mechanical Animals'' i ,,Holy Wood'' , pozdrawiam !

Napisane May 10, 2006, 8:11 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
Najśmieszniejsza to ta popularna plotka o tym wycieciu żeber :cyclops:

a ja slyszalem jeszcze jakas glupia plotke o tym ze sobie wyciag genitalia (dosyc niedawno) ...a szczerze,to mam to w dupie kto co robi,ja slucham muzyki dla muzyki a nie dla czyichs wyczynow na lub poza scena...

a co do muzyki... ma fajne,klimatyczne piosenki, moje ulubione to... the reflecting god , tainted love, the beautiful people- te sie najbardziej wyrozniaja... i jeszcze kiedys slyszalem ze jego wokal w utworach jest modyfikowany, bo ma jakies ograniczenia glosowe... nie wiem co o tym myslec :P moze ktos pomoze :P?

Napisane May 10, 2006, 2:50 pm
pudini

pudini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pudini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to prawda MM jest fajny !!!

Napisane May 11, 2006, 3:51 pm
crookedmen

crookedmen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crookedmen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote]
[/quote]

Tak, teledyski, serio są chore i mroczne, ale jakoś nie da się ich nie lubić ;) A koleś, jedyny w swoim rodzaju.

Napisane May 11, 2006, 6:39 pm Ostatnio edytowane May 11, 2006, 6:40 pm przez crookedmen
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

crookedmen powiedział(a):

Tak, teledyski, serio są chore i mroczne, ale jakoś nie da się ich nie lubić ;) A koleś, jedyny w swoim rodzaju.

uwierz,da sie nie lubic, to jest po prostu kwestia gustu, dla mnie np fajne teledyski ma rammstein :P a mm ...jakos mi nie podchodzą...

Napisane May 11, 2006, 10:54 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marylin jest wypas! jako sam czlowiek... dziwny jest.... ale muzyke ma wypasiona :)

Napisane May 11, 2006, 11:04 pm Ostatnio edytowane May 31, 2006, 11:51 pm przez misiek_06
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.........uwielbiam jesgo kawałki.........taki odpał jest czasem potzrebny więc lubie sobie posłuchac.........pozdrawiam

Napisane May 13, 2006, 12:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja