Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » the doors

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
the doors
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm zespół na którym się "wychowałem". Wokal..... teksty... muzyka.... coś pięknego!!!
A wy słyszeliście?? Co powiecie na ich temat???

Napisane May 9, 2006, 8:57 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

absolutna klasyka! bez nich nie byłoby dzisiejszego rocka wnieśli wiele do tego rodzaju muzyki

Napisane May 9, 2006, 9:22 pm
t2k

t2k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to t2k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaajebisty zespół. zgadzam sie, iz jest to klasyka, lecz szkoda, ze Jim Morrison opuscił juz ten swiat.....lubie ich piosenki;)

*Napisane May 9, 2006, 10:00 pm
dramtmds

dramtmds

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dramtmds zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wuja od najmłodszych lat wpajał mi miłość do tego zespołu.Teraz słucham więcej rapu,ale The Doors zawsze będą w moim sercu.

Napisane May 10, 2006, 1:52 pm
filio5

filio5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filio5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wspaniały zespółb mam 12 lat iuwielbiam ten zespoół twierdze zeniema leprzego zespołu :)

Napisane May 11, 2006, 8:13 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jim Morrison, mój ulubiony wokalista, od małego słucham dorsów prawdziwa muzyka, ten klimat. Wsłuchajcie się w wokal, jest niesamowity, Dżim R.I.P ;( .

Napisane May 14, 2006, 8:14 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2006, 9:24 pm przez massurek
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taaaa... Riders On The Storm, Hello, I love You...Jimmy po prostu wymiata, taki drobny chłopek a taki głos....Masakra. Po prostu klasyka...

Napisane May 14, 2006, 8:18 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie strasznie podoba piosenka "People are strange". Uzyli jej w Rodney Mullen vs Daewon Song round 1
Morrison był geniuszem 

Napisane May 14, 2006, 8:21 pm
BaWarKa_728i

BaWarKa_728i

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BaWarKa_728i zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

feat. Snoop Doggy Dogg
mogę tego słuchać na okrągło....

KCB:*

Napisane May 14, 2006, 8:25 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Morrison był geniuszem 

też tak sądze!! geniusz...
Niepowtażalny wokal.... jedyna osoba która mu pod tym względem dorównuje to Glen Danzig.

Napisane May 14, 2006, 11:04 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Szkoda tylko..... że już Go między nami nie ma :( :( :(

Napisane May 14, 2006, 11:06 pm
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetne kawałki, świetne teksty.. Poprostu genialny zespół.. Ich muzyka jest ponadczasowa i chyba nigdy się nie znudzi.

Riders on the storm, Break on through, The End, Light my Fire, The WASP, Alabama Song,  People Are Strange  - moje ulubione utwory.

Napisane May 15, 2006, 3:51 pm Ostatnio edytowane Sep 4, 2006, 9:29 pm przez TorpedoS
GwiazdaX

GwiazdaX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GwiazdaX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

People are Strange, House of the Rising Sun, Break On Through ajj kozak ;D

Napisane May 15, 2006, 9:34 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

GwiazdaX powiedział(a):
House of the Rising Sun

to nie jest kawałek The Doors... tylko The Animals B)
ale kawałek mimo to godny....

Napisane May 16, 2006, 8:37 am
GwiazdaX

GwiazdaX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GwiazdaX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shortys666 powiedział(a):
GwiazdaX powiedział(a):
House of the Rising Sun

przeca to Doorsi śpiewają.

Napisane May 16, 2006, 8:16 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GwiazdaX powiedział(a):
shortys666 powiedział(a):
GwiazdaX powiedział(a):
House of the Rising Sun

przeca to Doorsi śpiewają.

The Animals Tekst i wykonawca

Napisane May 16, 2006, 8:20 pm
Gilun

Gilun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gilun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bardzo lubie ich kawałek Break on Through.

Napisane May 16, 2006, 8:28 pm
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

House of The Rising Sun, to The Animals jak nic.. Przez głowe by mi nawet nie przeszło, że to The Doors :p
Swoją drogą, utwór ten śpiewa wiele innych zespołów. Między innymi Kult.

Napisane May 16, 2006, 8:31 pm
GwiazdaX

GwiazdaX

Member
Wyświetl posty

wabahaba powiedział(a):

[url=http://www.lyricsdomain.com/4/doors/house_of_the_rising_sun.html][/url]

tekst i wykonawca ;]

Napisane May 17, 2006, 9:05 am
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

GwiazdaX powiedział(a):
wabahaba powiedział(a):

[url=http://www.lyricsdomain.com/4/doors/house_of_the_rising_sun.html][/url]

tekst i wykonawca ;]

zią jestem pewny na 100% że to jest kawałek The Animals
normalnie ręke dałbym sobie uciąć.....

Napisane May 17, 2006, 2:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja