Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » czy upatki z czasem stają sie...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
czy upatki z czasem stają sie coraz boleśniejsze czy coraz łagodniejsze, jak w waszym przypadku to wyglądalo
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nurtuje mnie wiele pytań postanowiłem zacząć od tego i czekam na wasze wypowiedzi naten temat mozecie jeszcze napisać przy jakich trikach najbardziej sie wywalacie ale czy was z czasem boli coraz bardziej czy coraz mniej?

Napisane May 11, 2006, 3:44 pm
pietrov

pietrov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z czasem nie boli mniej ani bardziej. po prostu im lepiej jezdzisz tym lepiej wiesz jak upadac zeby nie bolalo ot co  :P

Napisane May 11, 2006, 7:51 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Emm, sory ale nie widzę sensu tego tematu... jak zawsze będziesz upadał na dupę to po czasie się przyzwyczaisz do tego i będzie nawet zabawnie ale jak np po dwóch latach będziesz miał otwarte złamanie kości udowej z przemieszczeniem połączone z pęknięciem podstawy czaszki to uwierz mi, nie jest to mniej bolesne bo długo już jeździsz. Kapujesz? Wszystko zależy od miejsca w które się pukniesz. Dlatego właśnie uważam, że temat służy bezsensownemu nabijaniu postów (co i tak Wam nic nie da a wręcz może obniżyć Wam status ;) )więc go "koszuję".

Napisane May 11, 2006, 7:58 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja