Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Maski do malowania...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Maski do malowania...
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mosTMS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może już był taki temat ,a może nie...ale głownie chodzi mi czy malujecie w maskach i co o tym sądzicie?A jesli tak to w jednorazowych czy juz tych z wyższej półki...Sam zastanawiam sie nad kupnem takiej maski ,wiec prosze o wasze rady i komentarze na ten temat,pozdrawiam ")

Napisane May 14, 2006, 7:25 pm Ostatnio edytowane May 14, 2006, 7:27 pm przez mosTMS
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli mam dłużej malowac to biore tą jednorazową (raz wziąłem :P )

Napisane May 14, 2006, 8:38 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mosTMS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

estar powiedział(a):

i jak oceniasz malowanie w takiej masce(jednorazowej)?

Napisane May 14, 2006, 8:46 pm
pytalski

pytalski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pytalski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja maske biore tylko na legale. A mam taką zwykłą lakierniczą, to chyba jednorazowa. To dobra rzecz bo przynajmniej tak strasznie zapach farby po dłuyższym malowaniu nie przynudza...

Napisane May 14, 2006, 9:28 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

pytalski powiedział(a):
Ja maske biore tylko na legale. A mam taką zwykłą lakierniczą, to chyba jednorazowa. To dobra rzecz bo przynajmniej tak strasznie zapach farby po dłuyższym malowaniu nie przynudza...

no  to przeszkadza...ale nie mysleliscie ze dodatkowa zaleta maski jest zakrycie twarzy?")(a przynejmniej mniejsza widocznosc)

Napisane May 14, 2006, 9:33 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do masek ja preferuje chirurgiczne typu:

http://naturemed.w.interia.pl/Image3.gif

ogółem to aż tak smiertelnie zapach farb mi nie przeszkadza bym musiała sprawiac sobie wydatki na maske taka jak na terrorystyczne ataki gazowe.
:P

Napisane May 14, 2006, 9:47 pm
rain

rain

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rain zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja proponuje taką : http://www.montana.com.pl/images/products/m_zestaw.jpg
jest zajeb.ista tylko 149 zł i nie powinna zmniejszać widoczności podczas malowania  ;)

Napisane May 14, 2006, 9:52 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

omg....
opary z farby są smiertelne?
chyba zaczne nosić taka na codzieć bo dużo ludzi na ulicach pali nie chce umrzeć przez palenie bierne  :cyclops:
podchodze do takich masek może przesadnie ale tak je osobiście odbieram...to wyglada dla mnie jak  'bajer' na wojne nie ma malowanie...

Napisane May 14, 2006, 9:59 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mosTMS powiedział(a):
estar powiedział(a):

Polecam , mozna wdychac i jest luss .

Napisane May 14, 2006, 10:04 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do wdychania farby :) lubie czasami na lekcji zaciągnonc sie korektorem :P :cyclops: i jakos mi to nie szkodzi :P(narazie)

a co do masek to kiedys u dziadka znalazlem taką fajną maske z takim jakby filtrem :) mysle ze to by bylo dobre dla was :P postarma sie to znalesc i dac foto :P

Napisane May 14, 2006, 10:08 pm Ostatnio edytowane May 14, 2006, 10:17 pm przez michal92
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

estar powiedział(a):
mosTMS powiedział(a):
estar powiedział(a):

Polecam , mozna wdychac i jest luss .

nie wiem czy pisząc 'wdychac' masz na myśli powietrze...ale powiem Ci ze chyba nie ma maski chirurgicznej przez którą oddychać się nie da robione są  z takich tworzyw aby nie utrudniały swobodnego oddychania przy czym filtrują to co wdychasz i wydychasz też...
Wszystkie maski chirur. są w praktykach medycznych 'jednorazowe' a jest multum ...jeśli chodzi o modele, wygląd, rodzaje itp. więc osobiście nie wiem jaką Ci chodzi ...:hmm:

Napisane May 14, 2006, 10:14 pm Ostatnio edytowane May 14, 2006, 10:16 pm przez wRiTer_Ka
PRXone

PRXone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PRXone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem krótko, macie jakieś H.... problemy czy jak? mama wam każe malować w masce? ;/ skad wogle takie pytania :|

Napisane May 14, 2006, 10:19 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

rain powiedział(a):
jest zajeb.ista tylko 149 zł i nie powinna zmniejszać widoczności podczas malowania  ;)

nie no nie przesadzajmy az tak nie potrzebuje maski by placic tyle forsy...

Napisane May 14, 2006, 10:32 pm
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lussu, zwykła jednorazowa, po 1,5. Nie macie wujka w firmie budowlanej?

Napisane May 15, 2006, 6:23 am
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

airlo powiedział(a):
lussu, zwykła jednorazowa, po 1,5. Nie macie wujka w firmie budowlanej?

niestety raczej nie

Napisane May 15, 2006, 8:16 am
HDS147

HDS147

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HDS147 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kominiara bez wycięcia na usta i nos i jess git :D

Napisane May 15, 2006, 8:18 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mosTMS powiedział(a):
rain powiedział(a):

nie no nie przesadzajmy az tak nie potrzebuje maski by placic tyle forsy...

no wlasnie 149 PLN :/

Napisane May 15, 2006, 8:51 am
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

[quote=frycol_*****/images/products/m_zestaw.jpg[/img]
jest zajeb.ista tylko 149 zł i nie powinna zmniejszać widoczności podczas malowania  ;)[/quote]
nie no nie przesadzajmy az tak nie potrzebuje maski by placic tyle forsy...[/quote]

no wlasnie 149 PLN :/[/quote]
ale to tylko tyle kosztuje sama maska  trzeba jeszcze tam jakies powietrzniki pokrycia itp dokupic i taka maska by gdzies kosztowala z 200-220zl ")

Napisane May 15, 2006, 3:05 pm
rain

rain

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rain zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta maska to już cały komplet , i sorry za pomyłke ale ona kosztuje 139 zł można ją zamówic tutaj : LINK

Napisane May 15, 2006, 4:05 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

rain powiedział(a):
ta maska to już cały komplet , i sorry za pomyłke ale ona kosztuje 139 zł można ją zamówic tutaj : LINK

a no tak sorka za pomylke ")

Napisane May 15, 2006, 4:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja