Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » A pamiętsz gume Turbo a pami...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
A pamiętsz gume Turbo a pamietasz ...
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gume Kaczora Donalda z zajebistymi hisotryjkami :)
albo wafelki Kukuruku
albo albo oranżadki w woreczku o kurwa to był przebój a potem się na przerwach pompowało je rurką i wlk buuum na cały holl :)
albo te w proszku oranżadki co nikt nie rozpuszczał tylko palcem wcianł :D
vibowit też się wcianało paluchami do czasu kiedy mamuśka nie zaczeła go chować hahahaha
albo visolvit :)
albo takie mega kredowe lizaki o jep zajebiście kiedyś było :)

Napisane May 15, 2006, 10:30 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ech, dziewczyno, piłaś coś dzisiaj, że masz taką fazę na nowe tematy? :P
A jak już tu jestem... Ja pamiętam Vibovit i oranżadki! :D (a jak się za dużo zjadło to brzuch bolał :P).
Mhm... Pamiętam jeszcze jak tata mi codziennie po dwie Kinder Niespodzianki kupował... Miałam całe wiadra tych zabawech z środka... I te pudrowe lizaki tysz! To z kolei mama... Ech, to były czasy...  :cyclops:

Napisane May 15, 2006, 10:38 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pamietam takie orenzadki w takiej jakby rurce heheh zawsze w szkolnym sklepiku sie kupowało...
albo ciepłe lodu:D które zawsze lądowały u kogos na głowie:D
no to były czasy...

Napisane May 15, 2006, 10:46 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pamiętam te stare, dobre czasy... zbierałem te wszystkie pierdoły z  gum. ahaha... ale wtedy było dobrze,

Napisane May 15, 2006, 10:47 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Albo lizaki kodowe w takich podłużnych woreczkach zamrażane co sie po 40 czy 50 groszy kupowało... eh wspomnienia aż się łza w oku kręci;)

Napisane May 15, 2006, 10:48 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to pamiętam jak sie kiedys wp...ło vibovit w proszku calymi torebkami... hehe,,, dobry byl naweyt... albo ta orenzada z torebki... nauczyciele nam mówili zeby nie kupywac bo sie rozleje gdzies..... pudrowe lizaki tez byly gites.. tylko pod koniec takie jakies sie dziwne robiły

Napisane May 15, 2006, 10:50 pm Ostatnio edytowane May 15, 2006, 10:51 pm przez mikolaj_skate
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh no cieple lody czy tez byl taki krem w proszku gucio czy jakos tak taki jakby malinowy hehe maxmalnie smaczny heh nie no to bylo zajebiste wtedy przynajmniej wiekszosc ma co wspominac:)

Napisane May 15, 2006, 10:51 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I znana wszystkim wata cukrowa była bardziej dostępna i smaczniejsz niż teraz. I te wspaniałe "wyroby czekoladopodobne" to było coś. RETRO RULEZ:P:P:P

Napisane May 15, 2006, 10:53 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oranżade w słomkach
zbieranie puszek i paczek po szlugach
gumy turtles
pistolety na korki
bujajacą się myszke miki z guzikami po bokach
bokserów z wciskanym dnem
piwo koźlak
papierosy kapitańskie
papierosy crazy
tv morze
pokazy października
religie w salkach przy kościele
spectrum
atari
pierwsze nintendo
fobię że wszystko jest rakotwórcze
prezenty na mikołaja organizowane przez zakład pracy rodzicow
wczasy w osródkach które teraz wygladaja tak samo jak wtedy
mleczko w tubce jako cos zajebistego na co nie wszystkich stac
relaxy
sofixy
wode z sokiem z saturatora
wigry
syfon na naboje ze spozywczaka
budy z automatami
prusakolep
perio

ehhhhhhhhhh aż sie łza w oku kręci

Napisane May 15, 2006, 10:53 pm Ostatnio edytowane May 15, 2006, 10:55 pm przez Zyga
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
oranżade w słomkach
gumy turtles
pistolety na korki
piwo koźlak
papierosy kapitańskie
papierosy crazy
tv morze
pokazy października
spectrum
atari
pierwsze nintendo
relaxy
sofixy
wigry
budy z automatami

zapomniałes o ruskiej grze co się wilkiem "poruszało" zeby jajka od kur wpadały mu do koszyka:) i o zbieraniu kapsli:P

Napisane May 15, 2006, 10:56 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

heh niedziak to jeszcze nie twoje czasy na wspomnienia hehe

albo jak sie wymnienialo karteczkami do segregatora z jakimis rysunkami i takimi z notesow;p

KroVa/ edytuj posty...

Napisane May 15, 2006, 10:57 pm Ostatnio edytowane May 16, 2006, 3:46 pm przez KroVa
eren1989

eren1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eren1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pamiętam gumę boomer na metry xP i vibovit i oranżadki i busy(te lizaki lodowe). a pamiętacie  "strzelawki" na jarzębinę co się robiło z odciętej góry butelki i palca z rękawiczki chirurgicznej? xD
no i ave pokemony, podstawówka xD elo xD

Napisane May 15, 2006, 11:05 pm Ostatnio edytowane May 15, 2006, 11:11 pm przez eren1989
MoNiKa91

MoNiKa91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MoNiKa91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pamietam jak zbieralam karteczki:D:D albo z bratem zawsze sobie kupowalismy takie slodkie kremy w tubkach :DDD

Napisane May 15, 2006, 11:06 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehh... Jak byłem młodszy to i człowiek potrafił się z nawet najmniejszej rzeczy cieszyć. Pamiętam kurde jak dostałem na 5 urodziny grę, w której mamy cztery hipopotamy. Wrzucało się na środek gry kulkę, naciskało się dźwignię na plecach hipopotama, wyciągała mu się szyja i walczyło się o kulkę :D Gumy Turbo? Heh... Potrafiłem ich 10 włożyć do ust i ledwo żuć. :D

Napisane May 15, 2006, 11:06 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HAHAHAHA VIBOVIT HAHAHAHA :D (pamiętam jak to jadłem paluchami :D)

Napisane May 15, 2006, 11:10 pm Ostatnio edytowane May 15, 2006, 11:10 pm przez dexter93
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taaa gumy turtles :D:D:D
vibovit to podstawa... zawsze cale opakowanie na raz wpierdzielałem :D:D
Słodkie czasy przed erą pokemonów i innych dziadostw :)

Napisane May 15, 2006, 11:16 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie było kiedy ojciec wyjeżdżał w początku lat 90. do Niemiec i stamtąd przywoził mi różne rzeczy i słodkości. :D Pamiętam moją przegangsterską bluzę z Power Rangers xDD xDD wmueheh :D Teraz mam z tego śmiech, ale kiedyś była na prawdę hustlerska, huehue ;DD A czekolady to jadłem tabliczkami ;DD Dlatego teraz taki misiek ze mnie ;DD

Napisane May 15, 2006, 11:20 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha ja mialem wypasiona bluze z zólwiami ninja ;D ;D
Kiedys żelkow od uja żarłem :) Zawsze babcia mi kupowala jakies mietowe czy inne, ktorych nigdzie juz ni ma ;(
Najbardziej gangsta ciuch to były i tak dresy z super manem i klapki z krolikiem baksem ^^ Furrora w przedszkolu, na dzielni szacun :]

Napisane May 15, 2006, 11:23 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

ehh to byly czasy no ale coz wszystko ma swoj poczatek&koniec ale mozna by tak raz jeszcze powtorzyc te czasy blogiego dziecinstwa:)

Napisane May 15, 2006, 11:49 pm
PajakPOLICE

PajakPOLICE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PajakPOLICE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
oranżade w słomkach
gumy turtles
pistolety na korki
piwo koźlak
papierosy kapitańskie
papierosy crazy
tv morze
pokazy października
spectrum
atari
pierwsze nintendo
relaxy
sofixy
wigry
budy z automatami
prusakolep
perio

ja pamietam hehehe nie wszystko ale 80 % z zygi listy rzeczy zapomnianych hehehe

Napisane May 16, 2006, 3:45 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja