Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Ollie!

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ollie!, Co poprawić (filmik)!
Zapominals

Zapominals

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zapominals zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pytam się was co poprawić w tym ollie, tu macie link :

Klik
;) PrOsZę o POMOC! :P :rolleyes: :cyclops: ;) B) :)

*Napisane May 16, 2006, 8:23 am Ostatnio edytowane May 17, 2006, 9:39 pm przez umfbiker
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aaaaaaaaa.....
przednią noge daj bliżej środka deski, bliżej tylnych montażówek.....
no i ćwicz ćwicz ćwicz..... / *10000

Napisane May 16, 2006, 8:45 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostaw nogi przed montazowkami kopnij w tail... i ciagnij przednia noga po papierze :) a tak wogole to chyba ci tylko wyszło to ost. ollie :P ĆWICZ!!!!

Napisane May 16, 2006, 9:37 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem ładne to ollie cwicz z jazdy powoli a potem szybciej ostatnie bylo najlepsze moze inne buty albo lepszy grip a tak poza tym ĆWICZ

Napisane May 16, 2006, 10:14 am
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cwicz prawą noge uwaw blizej lewej ;)

Napisane May 16, 2006, 12:18 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prawa noga bardziej na srodku...ale wysoko podciagniete skarpetki  :cyclops: lol

Napisane May 16, 2006, 1:30 pm
Zapominals

Zapominals

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zapominals zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lalo powiedział(a):
prawa noga bardziej na srodku...ale wysoko podciagniete skarpetki  :cyclops: lol

Te ubrałem, bo inne się prały (myły)! :P

Dzięki, thank's (ThX)! :P B) ;) :) :stare: :rolleyes: :cyclops:

Napisane May 16, 2006, 3:00 pm Ostatnio edytowane May 17, 2006, 9:40 pm przez umfbiker
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przednia noge wyzej podciagaj a potem tylnia.Ja noge do ollie trzymam blizej nose'a i jest ok.

Aha, edytuj posty ;)

Napisane May 16, 2006, 4:59 pm
SzarikPL

SzarikPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzarikPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,

Widzę, że tutaj wszytscy doradzają przednią nogę bliżej środka deski. Ja osobiście wolę mieć blisko trucków, ollie wychodzi wyższczy i łatwiej się łąduje. Ponadto zawsze patrz na środek deski, a tylniej nogi nie zapominaj ciągnąc do góry.

Napisane May 16, 2006, 6:26 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jest źle, ale musisz to robic w jeździe!! A jak będzie robił w jeździe twoje ollie bedzie sie poprawiało:bounce:

Napisane May 16, 2006, 7:20 pm
Mstr

Mstr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mstr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I MOOCNO WAL! TZN WAL LEWĄ MOCNO W TAILA =P

Napisane May 16, 2006, 7:22 pm
harfool

harfool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harfool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiec tak: im blizej siebie dwie nogi tym wyzsze ollie (TO JEST PEWNE) a moje ollie...robie przez 3,5 decka a wskocze na cos o wysokosci 4 deckow
sprobuje nagrac albo zrobic fote chociaz i umieszcze na anderze w przyszlosci =)

Napisane May 16, 2006, 8:50 pm Ostatnio edytowane May 16, 2006, 8:51 pm przez harfool
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ćwicz ćwicz i jeszce raz cwicz,trening czyni mistrza,ja czwiczyłem i chyba nienajgorsze olie robie,zreszta popatrz w mojej galeri,a jak chcesz inne to ci moge filmik przesłać,teraz np wskakując na coś czy na jakiegoś grinda nie musze robić olie robie "automatycznie",miłego ćwiczenia ziom

Napisane May 17, 2006, 9:19 pm
Zapominals

Zapominals

Member
Wyświetl posty

Kulaksk8 powiedział(a):
ćwicz ćwicz i jeszce raz cwicz,trening czyni mistrza,ja czwiczyłem i chyba nienajgorsze olie robie,zreszta popatrz w mojej galeri,a jak chcesz inne to ci moge filmik przesłać,teraz np wskakując na coś czy na jakiegoś grinda nie musze robić olie robie "automatycznie",miłego ćwiczenia ziom

Spox, dodam cię do ulubionych you're super!

Napisane May 17, 2006, 9:22 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak juz wszyscy mówili przednią noge bliżej środka i spróbuj tak jakby czepnąć w tail i lecieś wysoko wysoko a pozatym to musisz ĆWICZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane May 17, 2006, 9:36 pm
only360

only360

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to only360 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przedewszystkim bardziej ugięte kolana i próbuj w jeździe najlepiej na coś wyższego ;) ;)

Napisane May 18, 2006, 3:15 pm
Wito93

Wito93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wito93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ćwicz, ćwicz samo w koncu dobrze wyjdzie  :P

Napisane May 18, 2006, 5:34 pm
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blizej noge do montarzowek. Cwicz ciwcz:)

Napisane May 18, 2006, 6:12 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapominals powiedział(a):
Lalo powiedział(a):

Te ubrałem, bo inne się prały (myły)! :P

Dzięki, thank's (ThX)! :P B) ;) :) :stare: :rolleyes: :cyclops:

w takich skarpetach chodz pedaly... ( nie wiedzialem jak to powiedziec )
Wracajac do tematu... ollie ladne... ale brak stylu i pocwicz nad ta noga ;)

Napisane May 18, 2006, 7:23 pm
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No nieźle tylko staraj sie tak nie skupiać na desce czyli nie zastanawiać się 10 sekund czy ollie wyjdzie czy nie. Też miałem ten problem:P, trzeba stanąć na desce ugiąć nogi i sie wybić od razu. Popracuj jeszcze nad tym żeby nie tylko wybyć desce ale ciało także i to jak najwyrzej. Jak to wszystko opanujesz to będzie ok. Oby podczas jazdy także...

*Napisane May 19, 2006, 10:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja