Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Foot plant

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Foot plant, jak to wygląda?
krzysieks

krzysieks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzysieks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie,, jak wygląda FOOT PLANT, bo widzialem na angielskiej stronie opis ale nie umiem se tego wyobrazic.. pomozcie jak ktos ma fote lub film to bede happy... :)

*Napisane May 16, 2006, 7:58 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niesety niewiem ale wiem jak wygląda NO COMPLY takze fajny i łatwy trick (chyba ze umiesz ) :) B) B) B) Tu masz link i wyswietli ci sie filmik :

klik

Napisane May 16, 2006, 8:41 pm Ostatnio edytowane Jun 11, 2006, 8:59 am przez umfbiker
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TeX powiedział(a):
niesety niewiem ale wiem jak wygląda NO COMPLY takze fajny i łatwy trick (chyba ze umiesz ) :) B) B) B) Tu masz link i wyswietli ci sie filmik :

http://www.skateboard-city.com/Trick-Tips/video_trick_tip.php?file=nocomply

haha on sie pyta o foot plant :D a nie o no comply :P sory ale nie wiem napewno otrzymasz odp. :P

Napisane May 16, 2006, 8:49 pm
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiem ale mu mowie ze niewiem i ze wiem jak Wygląda NO COMPLY wiec mu dałem link :)

Napisane May 16, 2006, 8:58 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ollie i w locie nogą odbijasz sie od przeszkody

Napisane May 16, 2006, 9:03 pm
Homer99

Homer99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Homer99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wejdz sobie na strone ELEMENTA pozniej na TEAM pozniej na MIKE V. no i tam masz jego fotki. On tam robi foot planta!!
Lub jeśli masz ELEMENTALITY to w pewnym momencie on tez tam to robi!!

Napisane May 16, 2006, 9:16 pm
Skaczeska

Skaczeska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skaczeska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i jeszcze w almoscie Halsam robi to z jakims flipem i odbija sie o ławke. kozak to wygląda

Napisane May 18, 2006, 6:40 pm
Marcin121

Marcin121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcin121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

411VM surviving winter albo jakoś tak, tam jest 36 flip i foot plant od przeszkody. Zajebista sprawa. Ja próbuje to zrobić z shove item.

Napisane May 18, 2006, 7:42 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niemam pojęcia ale na googlech szzuikałem jak sie niemyle to jest stanie na jednej nodze a deke się trzyma nprzy drugiej node rękom

Napisane May 18, 2006, 8:40 pm Ostatnio edytowane May 18, 2006, 8:43 pm przez Daniel880
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skaczeska powiedział(a):
no i jeszcze w almoscie Halsam robi to z jakims flipem i odbija sie o ławke. kozak to wygląda
no i o rurke

Napisane Jul 1, 2006, 7:58 am
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sciagnij sobie Tony Hawk'a Trick Tips 3! Mike V tam robi tricki tego typu...

Napisane Jul 1, 2006, 2:07 pm
Max14

Max14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Max14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom a w THUG 2 jest takie cos ze robisz foot plant o sciane i przyklejasz taki znaczek Underground 2 :) czyli jak ktos powiedzial(Chyba) robisz ollie i jedna noga sie odbijasz od sciany, a reka trzymasz deske, noga wracasz na decka puszczasz reke i pieknie stylkowo ladujesz :) jednym slowem hardcore :)

Napisane Jul 1, 2006, 2:40 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

foot plant to jet tak jedziesz nogi ustawiasz jedną na tailu drugą mniej wiećej w połowei  bliżej taila i przechylasz sie do tyłu wybijajac deske tak aby ci wpadła do rękki nogą odbijasz sie od ziemi jak sama nazwa mówi footplant i deske wrzucasz pod nogi i odjeżdzasz szcześliwy

a w elementality valley robi wallplanta

Napisane Jul 1, 2006, 10:56 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno nie ma nikt zadnego filmiku, bo ja tez niemoge sobie wyobrazic jak to wyglada :/

Napisane Jul 1, 2006, 10:59 pm
krushon

krushon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krushon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sciagnij sobie decade'a i tam milczarek robi kickflipa foot plant.....  B) peace

Napisane Jul 8, 2006, 4:01 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
napewno nie ma nikt zadnego filmiku, bo ja tez niemoge sobie wyobrazic jak to wyglada :/
nikt nie ma? ja mam

wpiszcie w youtube.com footplant i wam znajdzie full rzeczy :)

Napisane Jul 8, 2006, 4:16 pm
Hubaa

Hubaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hubaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja umiem zrobic footplanta na ziemi. Nic trudnego po prostu wybijasz deche, łapiesz w ręke, i wracasz na nią jak cavemanem. :cyclops:

Napisane Jul 9, 2006, 11:35 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Homer99 powiedział(a):
Wejdz sobie na strone ELEMENTA pozniej na TEAM pozniej na MIKE V. no i tam masz jego fotki. On tam robi foot planta!!
Lub jeśli masz ELEMENTALITY to w pewnym momencie on tez tam to robi!!

tak oglądałem i on sie tam wibija i tak nogą odpycha od sciany (masło maslane) :D

Napisane Jul 10, 2006, 9:58 am
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może chodzi ci o fast plant

*Napisane Jul 10, 2006, 11:20 pm
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

larrysk8 powiedział(a):
foot plant to jet tak jedziesz nogi ustawiasz jedną na tailu drugą mniej wiećej w połowei  bliżej taila i przechylasz sie do tyłu wybijajac deske tak aby ci wpadła do rękki nogą odbijasz sie od ziemi jak sama nazwa mówi footplant i deske wrzucasz pod nogi i odjeżdzasz szcześliwy

a w elementality valley robi wallplanta

zgadzam się tylko ,że musisz jeszcze wyrównać deskę reką w czasie lotu i skleic

Napisane Aug 12, 2006, 9:02 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja