Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dave Backinsky- flip z El Toro

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dave Backinsky- flip z El Toro, :OOOO masakra? :OOOO
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Flip z El Toro
AAAA Powiem że jak na stronie Infomag zobaczyłem ten tytuł to mnie zgasiło.:O Filmik jest poprostu masakryczny, czegoś takiego jjeszcze nie widziałem:OAle kto to w ogóle jest Dave Backinsky?? Widział ktoś kiedyś z nim jakieś sV? MASAKRA!!!!!!

Napisane May 16, 2006, 8:06 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oooo k****a jedyne slowo ktore sei nasuwa na mysl (a ja o tym kolesiu nie slyszalem ale tyle schodow wow)

Napisane May 16, 2006, 8:10 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No też mi dzisiaj o tym mówił kumpel jak byliśmy na desce przychodze do domu i zaraz lookłem! masakra! zobaczcie w wikipedi jest o el toro! Pozdro (tak na marginesie, ja bym tam zrobił fs bigspin flipa)
Wpiszcie sobie w googlach Dave Backinsky.. są tylko 2 strony o tym samym:
-Dave Backinsky Kickflipping EL Toro,
-Dave Backinsky (sp?) guy who kickfliped el torro
:D:D oj to koleś nałapie sponsorów:)

Napisane May 16, 2006, 8:26 pm Ostatnio edytowane May 16, 2006, 8:29 pm przez Tettek
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieźle, El Toro to hardkor

Napisane May 16, 2006, 9:49 pm
Columb

Columb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Columb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale za pierwsza proba elegancko zajebał dyńka w podłoże xD masaaaaakra... brak słow...

Napisane May 16, 2006, 9:53 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Genialnie sklejony ten flip ale 1 wywrotka była niezla ale chyba sie nie potlukł. Doskonały ten flip

Napisane May 16, 2006, 9:54 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuu spoko fajnie  ale kościa niewidziałem w zadnym SV  B) B) B)

Napisane May 16, 2006, 10:31 pm
panadam

panadam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panadam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem co napisac, zadne slowa nie oddadza tego co on tam zrobil.

Napisane May 17, 2006, 8:06 am
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pier... to jest masakryczne...

Napisane May 17, 2006, 8:09 am
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o ile sie nie pomylilem jest kolo 22:P

Napisane May 17, 2006, 9:56 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:O :O :O :stare: :stare: :stare: o fuck!!!! kickflip down 20 stairs

Napisane May 17, 2006, 6:42 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i to jeszcze jaki styl!
100/10 pkt

Napisane May 17, 2006, 7:42 pm
rodzyn87

rodzyn87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rodzyn87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przegial pałe jak trzeba, swoja drogą to już robi się głupie, koles o ktorym nikt nigdy nie slyszal robi flipa z el toro... poziom robi się nienormalnie wysoki :P

Napisane May 17, 2006, 8:17 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łooooooooo......nie wiem co powiedzieć....

Napisane May 17, 2006, 8:54 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panadam powiedział(a):
nie wiem co napisac, zadne slowa nie oddadza tego co on tam zrobil.

jedyne slowo ktore moze to opisac to o k****a

Napisane May 17, 2006, 9:23 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ała ale z..aj..eb..io..za...;o;o;o;o;o;o;o

Napisane May 17, 2006, 9:32 pm
Okti

Okti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Okti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak to niedawno to zobaczyłem, to zatkało mnie jak nigdy w zyciu. Meeega kozak...:bounce:

Napisane May 17, 2006, 9:34 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no po prostu szok!! Pierwszy raz słysze o tym gościu a tu on se robi flipa z 20 schodów w pięknym stylu.Masakra po prostu.

Napisane May 17, 2006, 9:38 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dobrze policzylem to jest 20 stopni :Dkoles kozaczysko

Napisane May 17, 2006, 9:58 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie mnie qrwa zatkało zajebiste to bylo

Napisane May 17, 2006, 9:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja